Samsung Display випустила низку приголомшливих OLED-екранів

Учора відбулося офіційне відкриття виставки CES 2024, і компанія Samsung не гаяла часу, щоб зробити заяву. Samsung випустила низку OLED-екранів, які пропонують унікальні функції та вдосконалення порівняно з традиційною OLED-технологією. Компанія представила ці пристрої на виставці CES. Очікується, що ці OLED-дисплеї будуть використовуватися в смартфонах, планшетах, ноутбуках, пристроях XR і навіть автомобілях.

Двонапрямний OLED-екран, що складається у двох напрямках

Один з OLED-екранів, який можна складати в обох напрямках, особливо привертає увагу. Найбільшою родзинкою цієї OLED-панелі Flex In & Out є те, що її можна скласти на 360 градусів у двох напрямках. Це означає, що телефон не потребує окремого зовнішнього екрана, як Galaxy Z Flip 5. Без обмеження зовнішнього екрана телефон теоретично може стати тоншим. Цей пристрій також може вмістити більшу батарею або кращу камеру в межах тієї ж товщини.

OLED screens

Однак це також означає, що екран завжди відкритий. Таким чином, він буде більш схильний до пошкоджень від ударів. З цією метою Samsung зміцнив панель і продемонстрував на стенді кілька суворих тестів на міцність. Серед них – випробування екстремальними температурами (від -20°C до 60°C), кидки баскетбольного м’яча в екран, занурення у воду та натирання піском.

Представник Samsung Display сказав: “Технологія In&Out Flip надає новий варіант для користувачів, які віддають перевагу прямим телефонам, вирішуючи проблему товщини традиційних складаних телефонів. Після розкладання можна використовувати як внутрішній, так і зовнішній екрани, що забезпечує новий користувацький досвід”.

Гібрид Samsung Rollable Flex та Sliding Flex

На додаток до двостороннього складаного екрана, Samsung також продемонструвала інші типи OLED-екранів. Один з них – Rollable Flex, а також складаний і розсувний Flex Hybrid. Rollable Flex можна згорнути до чверті початкового розміру. Натомість розсувний Flex Hybrid – це OLED-панель, яка може складатися і розсуватися одночасно. Це все інноваційні технології, яких ми раніше не бачили на ринку.

OLED для автомобілів

Samsung також продемонструвала OLED-панелі для автономного водіння та підключених автомобілів, зобразивши картину майбутнього цифрового кокпіту. 9,4-дюймовий круглий OLED-екран компанії був використаний у новому електромобілі MINI Cooper. Крім того, є 12,4-дюймова згорнута OLED-панель, яку можна сховати перед пасажирським сидінням, а задні пасажири можуть витягнути її вгору для перегляду відео або управління певними функціями.

OLED screens

Надтонкий OLED

Нарешті, Samsung також продемонструвала надтонку OLED-панель UT (Ultra Thin) товщиною лише 0,6 мм, що приблизно дорівнює товщині візитної картки. Це дозволяє виробникам ноутбуків створювати більш тонкі та компактні пристрої, або вміщувати більші акумулятори, ніж традиційні ноутбуки з РК-екранами при тій самій товщині. У цих OLED-панелях тепер використовується 100% оксид замість аморфного кремнію (a-Si). Це зменшує мерехтіння при низькій частоті оновлення, а також може знизити частоту оновлення до 1 Гц у режимі змінної частоти оновлення. Це додатково економить електроенергію та подовжує термін служби батареї.

OLED screens

Заключні слова

Компанія Samsung справила значний вплив на виставку CES 2024, представивши різноманітні OLED-екрани, зокрема двонапрямний складаний OLED-екран, рулонні OLED-екрани, а також OLED-екрани для автономного водіння та підключених автомобілів. Один з інноваційних екранів можна складати на 360 градусів у двох напрямках, що усуває необхідність в окремому зовнішньому екрані. Samsung посилила панель для підвищення довговічності та провела суворі випробування, щоб продемонструвати її стійкість

What’s your Reaction?
Cool
4
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Samsung Display выпустила ряд потрясающих OLED-экранов

Вчера состоялось официальное открытие выставки CES 2024, и компания Samsung не теряла времени, чтобы сделать заявление. Samsung выпустила ряд OLED-экранов, которые предлагают уникальные функции и усовершенствования по сравнению с традиционной OLED-технологией. Компания представила эти устройства на выставке CES. Ожидается, что эти OLED-дисплеи будут использоваться в смартфонах, планшетах, ноутбуках, устройствах XR и даже автомобилях.

Двунаправленный OLED-экран, складывающийся в двух направлениях

Один из OLED-экранов, который можно складывать в обоих направлениях, особенно привлекает внимание. Самой большой изюминкой этой OLED-панели Flex In & Out является то, что ее можно сложить на 360 градусов в двух направлениях. Это означает, что телефон не требует отдельного внешнего экрана, как Galaxy Z Flip 5. Без ограничения внешнего экрана телефон теоретически может стать тоньше. Это устройство также может вместить большую батарею или лучшую камеру в пределах той же толщины.

OLED screens

Однако это также означает, что экран всегда открыт. Таким образом, он будет более подвержен повреждениям от ударов. С этой целью Samsung укрепил панель и продемонстрировал на стенде несколько суровых тестов на прочность. Среди них – испытания экстремальными температурами (от -20°C до 60°C), броски баскетбольного мяча в экран, погружение в воду и натирание песком.

Представитель Samsung Display сказал: “Технология In&Out Flip предоставляет новый вариант для пользователей, которые предпочитают прямые телефоны, решая проблему толщины традиционных складных телефонов. После разложения можно использовать как внутренний, так и внешний экраны, что обеспечивает новый пользовательский опыт”.

Гибрид Samsung Rollable Flex и Sliding Flex

В дополнение к двустороннему складному экрану, Samsung также продемонстрировала другие типы OLED-экранов. Один из них – Rollable Flex, а также складной и раздвижной Flex Hybrid. Rollable Flex можно свернуть до четверти первоначального размера. Зато раздвижной Flex Hybrid – это OLED-панель, которая может складываться и раздвигаться одновременно. Это все инновационные технологии, которых мы раньше не видели на рынке.

OLED для автомобилей

Samsung также продемонстрировала OLED-панели для автономного вождения и подключенных автомобилей, изобразив картину будущего цифрового кокпита. 9,4-дюймовый круглый OLED-экран компании был использован в новом электромобиле MINI Cooper. Кроме того, есть 12,4-дюймовая свернутая OLED-панель, которую можно спрятать перед пассажирским сиденьем, а задние пассажиры могут вытянуть ее вверх для просмотра видео или управления определенными функциями.

OLED screens

Сверхтонкий OLED

Наконец, Samsung также продемонстрировала сверхтонкую OLED-панель UT (Ultra Thin) толщиной всего 0,6 мм, что примерно равно толщине визитной карточки. Это позволяет производителям ноутбуков создавать более тонкие и компактные устройства, или вмещать большие аккумуляторы, чем традиционные ноутбуки с ЖК-экранами при той же толщине. В этих OLED-панелях теперь используется 100% оксид вместо аморфного кремния (a-Si). Это уменьшает мерцание при низкой частоте обновления, а также может снизить частоту обновления до 1 Гц в режиме переменной частоты обновления. Это дополнительно экономит электроэнергию и продлевает срок службы батареи.

OLED screens

Заключительные слова

Компания Samsung оказала значительное влияние на выставку CES 2024, представив разнообразные OLED-экраны, в частности двунаправленный складной OLED-экран, рулонные OLED-экраны, а также OLED-экраны для автономного вождения и подключенных автомобилей. Один из инновационных экранов можно складывать на 360 градусов в двух направлениях, что устраняет необходимость в отдельном внешнем экране. Samsung усилила панель для повышения долговечности и провела суровые испытания, чтобы продемонстрировать ее устойчивость

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua