Google і Samsung представили єдину систему швидкого обміну даними

Щорічна виставка споживчої електроніки (CES) завжди є платформою для інновацій, і присутність Google цього року не була винятком. На передньому плані їхніх анонсів була хвиля нових функцій, покликаних безперешкодно подолати розрив між пристроями та покращити користувацький досвід. Google і Samsung об’єднують функції спільного доступу та швидкого обміну.

Безперешкодний обмін даними: Google розширює можливості підключення на CES 2024

Швидкий обмін виходить на перший план

Мабуть, найбільш значущим відкриттям стало представлення Quick Share, абсолютно нової системи передачі файлів, розробленої у співпраці з Samsung. Ця захоплива еволюція прийшла на зміну сервісу Nearby Share від Google, що знаменує собою стратегічний зсув у бік уніфікованих рішень. Quick Share обіцяє “найкраще з обох світів”, використовуючи сильні сторони обох платформ, щоб створити вбудовану за замовчуванням опцію для легкого обміну контентом між пристроями на Android і Chrome OS без особливих зусиль. Крім того, співпраця Google з провідними виробниками ПК, такими як LG, відкриває шлях до попередньої інсталяції Quick Share на комп’ютери з Windows, що розширює сферу його застосування за межі мобільних пристроїв.

Fast Pair виходить за межі телефонів

Популярна технологія Fast Pair від Google, яка спрощує сполучення аксесуарів Bluetooth, розширює свій асортимент. Chromecast з Google TV отримає функцію Fast Pair протягом наступного місяця. Це дозволить користувачам підключати сумісні навушники та колонки одним дотиком. Інші пристрої Google TV приєднаються до вечірки пізніше цього року. Спрощення процесу створення аудіопар в екосистемах “розумного” будинку.

Кастинг контенту, будь-де та будь-коли

Для тих, хто приклеєний до своїх стрічок TikTok, Google представив можливість транслювати контент TikTok безпосередньо з телефонів на пристрої з підтримкою Chromecast. Це стосується не лише попередньо записаних відео, але й прямих трансляцій. Це зручний спосіб поділитися цими вірусними моментами на великому екрані. Партнерство Google з LG ще більше розширює можливості для кастингу, оскільки лінійка телевізорів і пристроїв LG 2024 року під брендами LG Hospitality і LG Healthcare буде оснащена вбудованим Chromecast, що дозволить гостям готелів і лікарень безперешкодно транслювати контент зі своїх телефонів.

Потужність Pixel і керування розумним будинком

Користувачі Pixel радіють! Пізніше цього року з’явиться нова функція кастингу, яка дозволить безперешкодно передавати музику з Spotify та YouTube з телефону на підключений до нього планшет Pixel. Це означає, що ви зможете слухати улюблені мелодії в дорозі та без зусиль продовжити прослуховування, повернувшись додому. Google також оголосив про плани перетворити деякі телевізори LG та пристрої Google TV на хаби для Google Home. Ця інтеграція спрощує додавання сумісних з Matter пристроїв до вашої мережі розумного будинку. Надаючи вам локальний контроль через додаток Google Home.

Поза межами CES: Android Auto отримує оновлення

Прагнення Google покращити користувацький досвід виходить за межі вітальні. Android Auto, платформа, на якій працюють автомобільні інформаційно-розважальні системи, нещодавно отримала два важливих оновлення: браузер Chrome і шпалери, що налаштовуються. Ці доповнення покращують досвід водіння, пропонуючи зручний перегляд вебсторінок і можливість персоналізувати цифрове середовище автомобіля.

Насамкінець, анонси Google на CES 2024 підкреслили чітку спрямованість на спрощення взаємодії з користувачами та сприяння створенню постійно підключеної екосистеми. Поява Quick Share знаменує собою нову еру легкого обміну контентом. А розширення функцій Fast Pair та кастингу ще більше подолало розрив між персональними пристроями та середовищем розумного будинку. Користувачі Pixel отримують зручну функцію передачі музики, а з появою хабів Google Home управління розумним будинком стане ще більш інтуїтивно зрозумілим. І не забуваймо про довгоочікувані покращення в Android Auto, які роблять кожну поїздку більш персональною та керованою. Стенд Google на виставці CES малює переконливу картину майбутнього, де безперебійне підключення розширює можливості користувачів і робить технології ближчими, ніж будь-коли раніше.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
4
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Google и Samsung представили единую систему быстрого обмена данными

Ежегодная выставка потребительской электроники (CES) всегда является платформой для инноваций, и присутствие Google в этом году не было исключением. На переднем плане их анонсов была волна новых функций, призванных беспрепятственно преодолеть разрыв между устройствами и улучшить пользовательский опыт. Google и Samsung объединяют функции совместного доступа и быстрого обмена.

Беспрепятственный обмен данными: Google расширяет возможности подключения на CES 2024

Быстрый обмен выходит на первый план

Пожалуй, самым значимым открытием стало представление Quick Share, совершенно новой системы передачи файлов, разработанной в сотрудничестве с Samsung. Эта захватывающая эволюция пришла на смену сервису Nearby Share от Google, что знаменует собой стратегический сдвиг в сторону унифицированных решений. Quick Share обещает “лучшее из обоих миров”, используя сильные стороны обеих платформ, чтобы создать встроенную по умолчанию опцию для легкого обмена контентом между устройствами на Android и Chrome OS без особых усилий. Кроме того, сотрудничество Google с ведущими производителями ПК, такими как LG, открывает путь к предварительной инсталляции Quick Share на компьютеры с Windows, что расширяет сферу его применения за пределы мобильных устройств.

Fast Pair выходит за пределы телефонов

Популярная технология Fast Pair от Google, которая упрощает сопряжение аксессуаров Bluetooth, расширяет свой ассортимент. Chromecast с Google TV получит функцию Fast Pair в течение следующего месяца. Это позволит пользователям подключать совместимые наушники и колонки одним касанием. Другие устройства Google TV присоединятся к вечеринке позже в этом году. Упрощение процесса создания аудиопар в экосистемах “умного” дома.

Кастинг контента, где угодно и когда угодно

Для тех, кто приклеен к своим лентам TikTok, Google представил возможность транслировать контент TikTok непосредственно с телефонов на устройства с поддержкой Chromecast. Это касается не только предварительно записанных видео, но и прямых трансляций. Это удобный способ поделиться этими вирусными моментами на большом экране. Партнерство Google с LG еще больше расширяет возможности для кастинга, поскольку линейка телевизоров и устройств LG в 2024 году под брендами LG Hospitality и LG Healthcare будет оснащена встроенным Chromecast, что позволит гостям отелей и больниц беспрепятственно транслировать контент со своих телефонов.

Мощность Pixel и управление умным домом

Пользователи Pixel радуются! Позже в этом году появится новая функция кастинга, которая позволит беспрепятственно передавать музыку из Spotify и YouTube с телефона на подключенный к нему планшет Pixel. Это означает, что вы сможете слушать любимые мелодии в дороге и без труда продолжить прослушивание, вернувшись домой. Google также объявил о планах превратить некоторые телевизоры LG и устройства Google TV в хабы для Google Home. Эта интеграция упрощает добавление совместимых с Matter устройств к вашей сети умного дома. Предоставляя вам локальный контроль через приложение Google Home.

За пределами CES: Android Auto получает обновление

Стремление Google улучшить пользовательский опыт выходит за пределы гостиной. Android Auto, платформа, на которой работают автомобильные информационно-развлекательные системы, недавно получила два важных обновления: браузер Chrome и настраиваемые обои. Эти дополнения улучшают опыт вождения, предлагая удобный просмотр веб-страниц и возможность персонализировать цифровую среду автомобиля.

Наконец, анонсы Google на CES 2024 подчеркнули четкую направленность на упрощение взаимодействия с пользователями и содействие созданию постоянно подключенной экосистемы. Появление Quick Share знаменует собой новую эру легкого обмена контентом. А расширение функций Fast Pair и кастинга еще больше преодолело разрыв между персональными устройствами и средой умного дома. Пользователи Pixel получают удобную функцию передачи музыки, а с появлением хабов Google Home управление умным домом станет еще более интуитивно понятным. И не забываем о долгожданных улучшениях в Android Auto, которые делают каждую поездку более персональной и управляемой. Стенд Google на выставке CES рисует убедительную картину будущего, где бесперебойное подключение расширяет возможности пользователей и делает технологии ближе, чем когда-либо прежде.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua