Huawei Enjoy 70 Pro безшумно дебютує з SoC Snapdragon

Минулого місяця компанія Huawei дебютувала в Китаї зі смартфоном Enjoy 70. Він вийшов з операційною системою Harmony OS 4.0 та середніми характеристиками. Сьогодні китайський виробник тихо виклав Huawei Enjoy 70 Pro у своєму офіційному онлайн-магазині. Наразі він перебуває на стадії попереднього продажу.

Як і стандартна версія, Huawei Enjoy 70 Pro має середні характеристики. Але він пропонує кілька оновлень. Наприклад, замість Kirin 710A, який був у стандартному варіанті, модель Pro поставляється з SoC Snapdragon. Також були покращені інші основні характеристики смартфона. Він навіть має більш елегантний дизайн, ніж стандартний варіант.

Основні особливості Huawei Enjoy 70 Pro

Як згадувалося раніше, Huawei Enjoy 70 Pro – це кращий пристрій, ніж звичайна версія, за багатьма критеріями. Ось короткий огляд його основних особливостей, щоб дати вам краще уявлення про смартфон:

Дизайн і дисплей

Стандартний Enjoy 70 має дизайн, дуже схожий на дизайн серії P60. Для моделі Pro компанія Huawei обрала більш привабливий дизайн. Він має закруглені кути з великим круглим острівцем камери на задній панелі. Дивлячись на розташування камер, ви можете сплутати його з Xiaomi 13 Ultra.

Enjoy 70 Pro Green

Але ця мова дизайну помітна і в інших телефонах Huawei, наприклад, в серії Huawei Mate 50. З усім тим, Huawei Enjoy 70 Pro доступний у трьох кольорах: Сніжно-білий, обсидіановий чорний та смарагдово-зелений. Кожен з них має золотий акцент, який дуже добре доповнює колірну гаму телефону.

Enjoy 70 Pro Black

Що стосується дисплея, то Enjoy 70 Pro оснащений 6,7-дюймовим РК-екраном. У той час як стандартна версія може запропонувати роздільну здатність HD, Pro-версія має роздільну здатність FHD. Це означає, що ви отримаєте кращий досвід перегляду на новому телефоні.

Screen

Крім того, екран Huawei Enjoy 70 Pro підтримує функцію Always On Display AOD, яку ми зазвичай не бачимо в телефонах без OLED-дисплеїв. Однак, схоже, що дисплей не підтримує високу частоту оновлення.

SoC, оперативна пам’ять, сховище та інші внутрішні особливості Huawei Enjoy 70 Pro

Під капотом Huawei Enjoy 70 Pro встановлений чипсет Snapdragon 680. Хоча це застарілий чипсет середнього класу, він має кращу продуктивність, ніж Kirin 710A, з яким поставляється стандартна версія. Huawei поєднала цю SoC з 8 ГБ оперативної пам’яті, що робить телефон здатним легко працювати з більшістю повсякденних додатків.

Що стосується пам’яті, то Enjoy 70 Pro доступний у двох варіантах. Базовий варіант поставляється зі 128 ГБ, тоді як топовий варіант має 256 ГБ локальної пам’яті. Великий акумулятор місткістю 5000 мАг живить внутрішні компоненти пристрою, який може заряджатися зі швидкістю 40 Вт. Ця можливість швидкої зарядки дозволяє досить швидко зарядити батарею від 0 до 100%.

Battery

Huawei Enjoy 70 Pro інтегрує дводіапазонний WiFi та Bluetooth 5.0 для безперебійного бездротового зв’язку. Для забезпечення безпечного доступу смартфон має бічний датчик відбитків пальців. Huawei заявляє, що він може швидко та безпечно аутентифікувати відбитки пальців.

Що стосується програмного забезпечення, то Enjoy 70 Pro завантажується на HarmonyOS 4.0. Операційна система має велику кількість оптимізованих функцій, що забезпечує безперебійну роботу користувача.

Налаштування камери

Хоча Huawei Enjoy 70 Pro має відносно гарний острівець камери на задній панелі, його налаштування не надто вигадливе. Він має 108-мегапіксельний основний датчик, який є єдиною хорошою частиною конфігурації задньої камери. Інша камера на задній панелі – 2-мегапіксельний датчик глибини.

Camera system Enjoy 70 Pro

І хоча може здатися, що ззаду є третя камера, датчика там немає. Huawei реалізувала такий дизайн, щоб острівець камер виглядав симетричним.

Huawei Enjoy 70 Pro launch

Але хороша новина полягає в тому, що основна камера може запропонувати 10-кратний зум для знімання великим планом. Крім того, під час знімання відео вона може збільшувати зображення у 8 разів. Смартфон оснащений багатьма функціями для фотографування, що робить датчик на 108 МП досить універсальним.

Для селфі Huawei Enjoy 70 Pro має 8-мегапіксельну фронтальну камеру. Це датчик з діафрагмою f/2.0, який також має безліч режимів знімання та програмних функцій.

Ціна та доступність Huawei Enjoy 70 Pro

Як згадувалося на початку, Huawei Enjoy 70 Pro наразі перебуває на етапі попереднього продажу. Він надійде в продаж 10 січня, тобто всього за два дні. Huawei зазначає, що перші 500 попередніх замовлень будуть доставлені з селфі-палкою Huawei на штативі.

Color options

З усім тим, базова модель Enjoy 70 Pro зі 128 ГБ пам’яті коштує 1449 китайських юанів, що становить близько 204 доларів США. З іншого боку, версія з 256 ГБ пам’яті має поточну ціну 1649 китайських юанів, що в перерахунку становить близько 232 доларів США. Більшість телефонів Huawei не виходять за межі китайського ринку. І ми не очікуємо, що цей також вийде за межі внутрішнього ринку.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Huawei Enjoy 70 Pro бесшумно дебютирует с SoC Snapdragon

В прошлом месяце компания Huawei дебютировала в Китае со смартфоном Enjoy 70. Он вышел с операционной системой Harmony OS 4.0 и средними характеристиками. Сегодня китайский производитель тихо выложил Huawei Enjoy 70 Pro в своем официальном онлайн-магазине. Сейчас он находится на стадии предварительной продажи.

Как и стандартная версия, Huawei Enjoy 70 Pro имеет средние характеристики. Но он предлагает несколько обновлений. Например, вместо Kirin 710A, который был в стандартном варианте, модель Pro поставляется с SoC Snapdragon. Также были улучшены другие основные характеристики смартфона. Он даже имеет более элегантный дизайн, чем стандартный вариант.

Основные особенности Huawei Enjoy 70 Pro

Как упоминалось ранее, Huawei Enjoy 70 Pro – это лучшее устройство, чем обычная версия, по многим критериям. Вот краткий обзор его основных особенностей, чтобы дать вам лучшее представление о смартфоне:

Дизайн и дисплей

Стандартный Enjoy 70 имеет дизайн, очень похожий на дизайн серии P60. Для модели Pro компания Huawei выбрала более привлекательный дизайн. Он имеет закругленные углы с большим круглым островком камеры на задней панели. Глядя на расположение камер, вы можете спутать его с Xiaomi 13 Ultra.

Enjoy 70 Pro Green

Но этот язык дизайна заметен и в других телефонах Huawei, например, в серии Huawei Mate 50. Тем не менее Huawei Enjoy 70 Pro доступен в трех цветах: Снежно-белый, обсидиановый черный и изумрудно-зеленый. Каждый из них имеет золотой акцент, который очень хорошо дополняет цветовую гамму телефона.

Enjoy 70 Pro Black

Что касается дисплея, то Enjoy 70 Pro оснащен 6,7-дюймовым ЖК-экраном. В то время как стандартная версия может предложить разрешение HD, Pro-версия имеет разрешение FHD. Это означает, что вы получите лучший опыт просмотра на новом телефоне.

Screen

Кроме того, экран Huawei Enjoy 70 Pro поддерживает функцию Always On Display AOD, которую мы обычно не видим в телефонах без OLED-дисплеев. Однако похоже, что дисплей не поддерживает высокую частоту обновления.

SoC, оперативная память, хранилище и другие внутренние особенности Huawei Enjoy 70 Pro

Под капотом Huawei Enjoy 70 Pro установлен чипсет Snapdragon 680. Хотя это устаревший чипсет среднего класса, он имеет лучшую производительность, чем Kirin 710A, с которым поставляется стандартная версия. Huawei соединила эту SoC с 8 ГБ оперативной памяти, что делает телефон способным легко работать с большинством повседневных приложений.Что касается памяти, то Enjoy 70 Pro доступен в двух вариантах. Базовый вариант поставляется со 128 ГБ, тогда как топовый вариант имеет 256 ГБ локальной памяти. Большой аккумулятор емкостью 5000 мАч питает внутренние компоненты устройства, который может заряжаться со скоростью 40 Вт. Эта возможность быстрой зарядки позволяет достаточно быстро зарядить батарею от 0 до 100%.

Battery

Huawei Enjoy 70 Pro интегрирует двухдиапазонный WiFi и Bluetooth 5.0 для бесперебойной беспроводной связи. Для обеспечения безопасного доступа смартфон имеет боковой датчик отпечатков пальцев. Huawei заявляет, что он может быстро и безопасно аутентифицировать отпечатки пальцев.

Что касается программного обеспечения, то Enjoy 70 Pro загружается на HarmonyOS 4.0. Операционная система имеет большое количество оптимизированных функций, что обеспечивает бесперебойную работу пользователя.

Настройка камеры

Хотя Huawei Enjoy 70 Pro имеет относительно хороший островок камеры на задней панели, его настройки не слишком причудливое. Он имеет 108-мегапиксельный основной датчик, который является единственной хорошей частью конфигурации задней камеры. Другая камера на задней панели – 2-мегапиксельный датчик глубины.

Camera system Enjoy 70 Pro

И хотя может показаться, что сзади есть третья камера, датчика там нет. Huawei реализовала такой дизайн, чтобы островок камер выглядел симметричным.
Huawei Enjoy 70 Pro launch

Но хорошая новость заключается в том, что основная камера может предложить 10-кратный зум для съемки крупным планом. Кроме того, при съемке видео она может увеличивать изображение в 8 раз. Смартфон оснащен многими функциями для фотографирования, что делает датчик на 108 МП достаточно универсальным.

Для селфи Huawei Enjoy 70 Pro имеет 8-мегапиксельную фронтальную камеру. Это датчик с диафрагмой f/2.0, который также имеет множество режимов съемки и программных функций.

Цена и доступность Huawei Enjoy 70 Pro

Как упоминалось в начале, Huawei Enjoy 70 Pro сейчас находится на этапе предварительной продажи. Он поступит в продажу 10 января, то есть всего за два дня. Huawei отмечает, что первые 500 предварительных заказов будут доставлены с селфи-палкой Huawei на штативе.

Color options

Тем не менее базовая модель Enjoy 70 Pro со 128 ГБ памяти стоит 1449 китайских юаней, что составляет около 204 долларов США. С другой стороны, версия с 256 ГБ памяти имеет текущую цену 1649 китайских юаней, что в пересчете составляет около 232 долларов США. Большинство телефонов Huawei не выходят за пределы китайского рынка. И мы не ожидаем, что этот также выйдет за пределы внутреннего рынка.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua