Xiaomi 13T Pro почав отримувати HyperOS в Європі

Xiaomi нарешті повністю готова до дебюту HyperOS за межами Китаю. Звичайно, це запуск серії Note 13 в Індії, який по суті представив заміну MIUI за межами внутрішнього ринку. Але хороша частина полягає в тому, що старіші пристрої також почали отримувати оновлення.

Буквально вчора ми повідомляли, що користувачі Xiaomi 13 Pro в Індії почали отримувати оновлення HyperOS. Тепер же оновлення почали отримувати користувачі Xiaomi 13T Pro в Європі. Це лише два пристрої, які отримують заміну MIUI. Очікується, що найближчим часом оновлення отримають ще кілька пристроїв Xiaomi, Poco та Redmi.

Про оновлення HyperOS для Xiaomi 13T Pro

Щодо оновлення HyperOS на Xiaomi 13T Pro, то його розмір становить 5,8 ГБ. Отже, якщо у вас є телефон і ви побачили повідомлення про оновлення, ви повинні переконатися, що у вас достатньо місця, перш ніж натиснути “Оновити”. Після завершення встановлення ви отримаєте версію 1.0.3.0.0.UMLEUXM.

Xiaomi HyperOS new logo

Зверніть увагу, що встановлення оновлення HyperOS займає досить багато часу. Тому вам потрібно переконатися, що на пристрої достатньо заряду і бути готовим залишити його без нагляду на деякий час. Це оновлення також встановить патч безпеки від 1 грудня 2023 року.

Оновлення переведе ваш пристрій на Android 14 і запропонує всі покращення, які пропонує HyperOS. Це включає в себе оптимізовану продуктивність, покращений час автономної роботи, посилену безпеку та багато іншого. Крім того, оновлення має багато можливостей для кастомізації.

Xiaomi 13T Lineup

Наприклад, ви можете налаштувати екран блокування на HyperOS в значній мірі. Він також пропонує кращий досвід роботи в багатовіконному режимі, що зробить багатозадачність на пристроях легкою справою.

Ще не отримали оновлення? Що ж, це оновлення для HyperOS призначене для європейської версії Xiaomi 13T Pro. Якщо ваш пристрій відповідає цьому критерію, ви обов’язково отримаєте його на наступному етапі.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Xiaomi 13T Pro начал получать HyperOS в Европе

Xiaomi наконец полностью готова к дебюту HyperOS за пределами Китая. Конечно, это запуск серии Note 13 в Индии, который по сути представил замену MIUI за пределами внутреннего рынка. Но хорошая часть заключается в том, что более старые устройства также начали получать обновления.

Буквально вчера мы сообщали, что пользователи Xiaomi 13 Pro в Индии начали получать обновление HyperOS. Теперь же обновление начали получать пользователи Xiaomi 13T Pro в Европе. Это лишь два устройства, которые получают замену MIUI. Ожидается, что в ближайшее время обновление получат еще несколько устройств Xiaomi, Poco и Redmi.

Об обновлении HyperOS для Xiaomi 13T Pro

Что касается обновления HyperOS на Xiaomi 13T Pro, то его размер составляет 5,8 ГБ. Итак, если у вас есть телефон и вы увидели сообщение об обновлении, вы должны убедиться, что у вас достаточно места, прежде чем нажать “Обновить”. После завершения установки вы получите версию 1.0.3.0.0.0.UMLEUXM.

Xiaomi HyperOS new logo

Обратите внимание, что установка обновления HyperOS занимает довольно много времени. Поэтому вам нужно убедиться, что на устройстве достаточно заряда и быть готовым оставить его без присмотра на некоторое время. Это обновление также установит патч безопасности от 1 декабря 2023 года.

Обновление переведет ваше устройство на Android 14 и предложит все улучшения, которые предлагает HyperOS. Это включает в себя оптимизированную производительность, улучшенное время автономной работы, усиленную безопасность и многое другое. Кроме того, обновление имеет много возможностей для кастомизации.

Xiaomi 13T Lineup

Например, вы можете настроить экран блокировки на HyperOS в значительной степени. Он также предлагает лучший опыт работы в многооконном режиме, что сделает многозадачность на устройствах легким делом.

Еще не получили обновление? Что ж, это обновление для HyperOS предназначено для европейской версии Xiaomi 13T Pro. Если ваше устройство соответствует этому критерию, вы обязательно получите его на следующем этапе.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua