Ознайомтеся з приголомшливими зразками камери Oppo Find X7 Ultra

Компанія Oppo готується випустити серію смартфонів Oppo Find X7 у Китаї. За кілька днів до запуску китайський виробник тизерить пристрої, ділячись дрібними деталями про них.

Тепер він демонструє, наскільки потужними є камери серії Oppo Find X7, особливо моделі Ultra. Судячи з опублікованих зразків, не можна заперечувати, що X7 Ultra має потенціал стати одним з найкращих флагманських камерофонів цього року.

Ближче познайомитися зі зразками камер Oppo Find X7 Ultra

Раніше Oppo вже натякала, що буде пропонувати більш потужні конфігурації камер у своїх майбутніх телефонах. Компанія обіцяла багато вдосконалень, включаючи реалістичний ефект розмиття, покращену здатність захоплення тіней та кращу деталізацію облич людей. Придивившись уважніше до зразків знімків з Find X7 Ultra, здається, що Oppo справдилася з обіцянками.

Image sample 4

Зразки камер, якими поділилася Oppo, зроблені 3-кратним телесенсором Find X7 Ultra. Як ви можете бачити на зображеннях, прикріплених нижче, телефон має все необхідне для створення реалістичних зображень. Телеоб’єктив також добре справляється зі збереженням деталей і глибини фотографій.

На додаток, ефект розмиття зображень з Oppo Find X7 Ultra виглядає дуже добре. Але зверніть увагу, що ці знімки зроблені професійним фотографом. Це те, що роблять більшість брендів, коли демонструють можливості камери свого телефону.

Але не можна заперечувати, що Find X7 Ultra – це крок вперед у порівнянні з Find X6 Pro. І хороша частина полягає в тому, що Find X6 Pro все ще залишається одним з найкращих камерофонів, які ви можете придбати. Але було розчаруванням не побачити запуск X6 Pro у всьому світі. Ми сподіваємося, що з майбутнім флагманом ситуація зміниться.

What’s your Reaction?
Cool
4
Cool
Happy
4
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Ознакомьтесь с потрясающими образцами камеры Oppo Find X7 Ultra

Компания Oppo готовится выпустить серию смартфонов Oppo Find X7 в Китае. За несколько дней до запуска китайский производитель тизерит устройства, делясь мелкими деталями о них.

Теперь он демонстрирует, насколько мощными являются камеры серии Oppo Find X7, особенно модели Ultra. Судя по опубликованным образцам, нельзя отрицать, что X7 Ultra имеет потенциал стать одним из лучших флагманских камерофонов этого года.

Ранее Oppo уже намекала, что будет предлагать более мощные конфигурации камер в своих будущих телефонах. Компания обещала много усовершенствований, включая реалистичный эффект размытия, улучшенную способность захвата теней и лучшую детализацию лиц людей. Присмотревшись внимательнее к образцам снимков с Find X7 Ultra, кажется, что Oppo оправдалась с обещаниями.

Image sample 4

Образцы камер, которыми поделилась Oppo, сделаны 3-кратным телесенсором Find X7 Ultra. Как вы можете видеть на изображениях, прикрепленных ниже, телефон имеет все необходимое для создания реалистичных изображений. Телеобъектив также хорошо справляется с сохранением деталей и глубины фотографий.

В дополнение, эффект размытия изображений с Oppo Find X7 Ultra выглядит очень хорошо. Но обратите внимание, что эти снимки сделаны профессиональным фотографом. Это то, что делают большинство брендов, когда демонстрируют возможности камеры своего телефона.

Но нельзя отрицать, что Find X7 Ultra – это шаг вперед по сравнению с Find X6 Pro. И хорошая часть заключается в том, что Find X6 Pro все еще остается одним из лучших камерофонов, которые вы можете приобрести. Но было разочарованием не увидеть запуск X6 Pro во всем мире. Мы надеемся, что с будущим флагманом ситуация изменится.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua