GeekBench: Exynos 2400 наздоганяє Snapdragon 8 Gen 3

Довгоочікувана серія Samsung Galaxy S24 вже не за горами, і нещодавні результати бенчмарку Geekbench показують, що обидва варіанти Exynos і Snapdragon зазнають значної оптимізації продуктивності. Хоча Snapdragon 8 Gen 3 все ще утримує невелику перевагу, прогрес Exynos 2400 заслуговує на увагу.

Серія Galaxy S24: Exynos 2400 наздоганяє Snapdragon 8 Gen 3 в останніх бенчмарках

Подолання розриву: Exynos 2400 відповідає на виклик

Попередні бенчмарки показували, що Galaxy S24+ на базі Exynos 2400 відстає від свого побратима на Snapdragon 8 Gen 3. Однак нові результати показують значне покращення для чіпа Exynos. Його одноядерний результат підскочив з 2067 до 2193. У той час як багатоядерний показник злетів з 6520 до чудових 6895.

Для порівняння, Galaxy S24 Ultra на базі Snapdragon 8 Gen 3 також продемонстрував невеликий прогрес, досягнувши 2297 балів в одноядерному і 7104 в багатоядерному режимах. Хоча Snapdragon зберігає лідерство, прогрес Exynos 2400 демонструє прагнення Samsung скоротити розрив у продуктивності.

Різні архітектури, схожі результати

Exynos 2400 і Snapdragon 8 Gen 3 використовують різні конфігурації ядра процесора. Exynos має макет “1+2+3+4”, тоді як Snapdragon обирає підхід “1+3+2+2”. Попри ці відмінності, обидва чіпи демонструють разючий приріст продуктивності в останніх бенчмарках.

Exynos 2400 може похвалитися двома додатковими ядрами з низьким енергоспоживанням, що потенційно може підвищити ефективність роботи акумулятора. Однак Snapdragon 8 Gen 3 компенсує це вищою базовою та основною частотою ядра, що сприяє його поточній перевазі в продуктивності.

Серія Galaxy S24: Нова ера вражень від користування смартфоном

Samsung планує офіційно представити серію Galaxy S24 на своєму заході Unpacked 17 січня в Сан-Хосе, штат Каліфорнія. Компанія обіцяє революційні функції штучного інтелекту, які перевернуть уявлення про користування смартфоном.

Потенційні покупці вже можуть зарезервувати свій Galaxy S24 онлайн і отримати кредит у розмірі $50, що робить процес попереднього замовлення ще більш привабливим. Незалежно від того, чи ви оберете Exynos 2400 або Snapdragon 8 Gen 3, серія Galaxy S24 обіцяє стати переконливою флагманською пропозицією від Samsung.

Висновок

Останні бенчмарки Geekbench демонструють значний прогрес як Samsung Exynos 2400, так і Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Хоча Snapdragon зберігає невелику перевагу, значний стрибок продуктивності Exynos свідчить про скорочення розриву. Завдяки своїй особливій архітектурі та потенціалу для підвищення ефективності роботи акумулятора, Exynos 2400 є чудовою альтернативою для тих, хто шукає потужний та ефективний смартфон. Серія Galaxy S24, схоже, готова перевернути уявлення про мобільний досвід, і боротьба між цими двома чипсетними гігантами набирає обертів, що робить майбутній запуск ще більш інтригуючим.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua