Poco X6 Pro вийде на світовий ринок з операційною системою HyperOS

Після кількох днів реклами лінійки Poco X6, Xiaomi офіційно підтвердила, що серія смартфонів дебютує на світовому ринку 11 січня. Тепер компанія підтвердила, що Poco X6 Pro вийде на ринок з HyperOS. Це найновіша кастомна ОС Android від компанії.

Для тих, хто пропустив, Xiaomi представила HyperOS в Китаї з запуском серії Xiaomi 14. Однак Poco X6 Pro – не перший телефон з HyperOS, який вийшов за межі Китаю. Як ви знаєте, вчора Xiaomi випустила серію Note 13 з цією операційною системою в Індії. Але це, безумовно, буде перший смартфон з HyperOS, який буде доступний на глобальному ринку.

З’явилося більше подробиць про серію Poco X6

Якщо ви пропустили нашу попередню новину, серія Poco X6 складатиметься з двох телефонів. Xiaomi підтвердила деякі ключові характеристики X6 Pro. Він буде оснащений процесором Dimensity 8300 Ultra SoC. Цей чипсет є пропозицією верхнього середнього класу від MediaTek, яка здатна запропонувати продуктивність флагманського рівня.

Poco X6 Pro global debut

Якщо бути точним, він набрав 1 464 228 балів в бенчмарку AnTuTu, що є дуже поважним результатом. З цим підтвердженням цілком зрозуміло, що Poco X6 Pro буде ребрендингом Redmi K70E. Xiaomi випустила K70E в Китаї в листопаді минулого року.

Antutu Score

Окрім флагманської матриці Dimensity 8200 Ultra, K70E також має потужну камеру. Зокрема, він має 64-мегапіксельну основну камеру з 8-мегапіксельним надширококутним і 2-мегапіксельним макросенсорами. Ви можете очікувати побачити подібну конфігурацію на Poco X6 Pro.

Poco X6 lineup details

Xiaomi також запропонувала деякі ключові деталі про базовий Poco X6. Він буде оснащений Snapdragon 7s Gen 2, що підтверджує, що це буде ребрендинг Redmi Note 13 Pro. Однак, на відміну від Pro-версії, базовий X6 матиме MIUI 14 замість HyperOS.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
5
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Poco X6 Pro выйдет на мировой рынок с операционной системой HyperOS

После нескольких дней рекламы линейки Poco X6, Xiaomi официально подтвердила, что серия смартфонов дебютирует на мировом рынке 11 января. Теперь компания подтвердила, что Poco X6 Pro выйдет на рынок с HyperOS. Это самая новая кастомная ОС Android от компании.

Для тех, кто пропустил, Xiaomi представила HyperOS в Китае с запуском серии Xiaomi 14. Однако Poco X6 Pro – не первый телефон с HyperOS, который вышел за пределы Китая. Как вы знаете, вчера Xiaomi выпустила серию Note 13 с этой операционной системой в Индии. Но это, безусловно, будет первый смартфон с HyperOS, который будет доступен на глобальном рынке.

Появилось больше подробностей о серии Poco X6

Если вы пропустили нашу предыдущую новость, серия Poco X6 будет состоять из двух телефонов. Xiaomi подтвердила некоторые ключевые характеристики X6 Pro. Он будет оснащен процессором Dimensity 8300 Ultra SoC. Этот чипсет является предложением верхнего среднего класса от MediaTek, которое способно предложить производительность флагманского уровня.

Poco X6 Pro global debut

Если быть точным, он набрал 1 464 228 баллов в бенчмарке AnTuTu, что является очень солидным результатом. С этим подтверждением вполне понятно, что Poco X6 Pro будет ребрендингом Redmi K70E. Xiaomi выпустила K70E в Китае в ноябре прошлого года.

Antutu Score

Кроме флагманской матрицы Dimensity 8200 Ultra, K70E также имеет мощную камеру. В частности, он имеет 64-мегапиксельную основную камеру с 8-мегапиксельным сверхширокоугольным и 2-мегапиксельным макросенсорами. Вы можете ожидать увидеть подобную конфигурацию на Poco X6 Pro.

Poco X6 lineup details

Xiaomi также предложила некоторые ключевые детали о базовом Poco X6. Он будет оснащен Snapdragon 7s Gen 2, что подтверждает, что это будет ребрендинг Redmi Note 13 Pro. Однако в отличие от Pro-версии, базовый X6 будет иметь MIUI 14 вместо HyperOS.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua