OpenAI заявляє про стрімке зростання ChatGPT

Нещодавній звіт компанії OpenAI свідчить, що її генеративна система штучного інтелекту ChatGPT зазнала значного зростання річного доходу. Річний дохід OpenAI зараз перевищує $1,6 мільярда, багато в чому завдяки ChatGPT. У 2022 році OpenAI відзвітувала про скромний дохід у розмірі $28 млн, що робить річний приріст разючим – 5700%. З моменту запуску платної версії ChatGPT у лютому цього року OpenAI зазнала значного зростання доходів, в основному шляхом підписок користувачів на розмовний чат-бот. Останні дані показують, що OpenAI може генерувати щонайменше 130 мільйонів доларів доходу на місяць.

ChatGPT not working

Якщо взяти більш тривалий період часу, то річний дохід OpenAI за минулий рік склав $28 млн. Якщо дохід OpenAI в цьому році складе $1,6 мільярда, це буде зростання на 5714,29% в порівнянні з минулим роком. Це еквівалентно зростанню більш ніж у 57 разів. Варто зазначити, що кілька днів тому агентство Bloomberg також повідомило, що OpenAI веде переговори про новий раунд фінансування. Його оцінка “досягне або перевищить” 100 мільярдів доларів.

Згідно з даними дослідницької компанії CB Insights, якщо цей раунд фінансування пройде так, як заплановано, цей “улюбленець” індустрії штучного інтелекту стане другим за вартістю стартапом у Сполучених Штатах. Він поступиться лише SpaceX (Space Exploration Technology) Ілона Маска.

Про ChatGPT заговорили в Кремнієвій долині, адже він здатен вимовляти хайку, в тому числі жартувати італійською мовою. Платформа привернула увагу як постачальник ШІ та потенційний конкурент пошукової системи Google. Наразі ChatGPT має понад 180 мільйонів користувачів.

ChatGPT – як це працює і приносить дохід

ChatGPT – це передовий чат-бот, розроблений компанією OpenAI, яка займається дослідженнями в галузі штучного інтелекту. Він базується на великій мовній моделі, навченій на текстових даних, що дозволяє йому реагувати на підказки, як людині. Хоча спочатку OpenAI працювала як некомерційна організація, згодом вона перейшла на комерційну модель, щоб підтримувати свою діяльність. Одним зі способів отримання доходу для ChatGPT є впровадження преміумверсії під назвою ChatGPT Plus. Вона пропонує кращі можливості порівняно з безплатною версією. Преміумверсія, що використовує більш досконалу модель ChatGPT-4.0, доступна за підпискою вартістю $20 на місяць.

Elon Musk ChatGPT GigaChat

Крім того, OpenAI продає свій інтерфейс прикладного програмування (API) на основі підписки організаціям. Компанія також випустила корпоративну версію ChatGPT, відому як ChatGPT Enterprise. Ця версія має більше можливостей і гарантій конфіденційності, орієнтована на бізнес-клієнтів.

Завершальні слова

Очікується, що річний дохід OpenAI продовжить зростати, і компанія прогнозує, що до 2024 року він досягне 1 мільярда доларів. Таке зростання свідчить про потенціал технології штучного інтелекту та зростальний попит на передові AI-рішення в різних галузях. Стрімкий розвиток продуктів OpenAI та успіх ChatGPT сприяли разючому збільшенню доходів компанії, позиціонуючи її як провідного гравця в індустрії АІ-технологій. Оскільки технологія штучного інтелекту продовжує розвиватися, OpenAI має всі можливості для того, щоб скористатися наростальним попитом на AI-рішення і зберегти свою стійку траєкторію зростання.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
3
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 2.67 з 5 )
GizChina.Com.Ua

OpenAI заявляет о стремительном росте ChatGPT

Недавний отчет компании OpenAI свидетельствует, что ее генеративная система искусственного интеллекта ChatGPT испытала значительный рост годового дохода. Годовой доход OpenAI сейчас превышает $1,6 миллиарда, во многом благодаря ChatGPT. В 2022 году OpenAI отчиталась о скромном доходе в размере $28 млн, что делает годовой прирост поразительным – 5700%. С момента запуска платной версии ChatGPT в феврале этого года OpenAI испытала значительный рост доходов, в основном за счет подписок пользователей на разговорный чат-бот. Последние данные показывают, что OpenAI может генерировать не менее 130 миллионов долларов дохода в месяц.

ChatGPT not working

Если взять более длительный период времени, то годовой доход OpenAI за прошлый год составил $28 млн. Если доход OpenAI в этом году составит $1,6 миллиарда, это будет рост на 5714,29% по сравнению с прошлым годом. Это эквивалентно росту более чем в 57 раз. Стоит отметить, что несколько дней назад агентство Bloomberg также сообщило, что OpenAI ведет переговоры о новом раунде финансирования. Его оценка “достигнет или превысит” 100 миллиардов долларов.

Согласно данным исследовательской компании CB Insights, если этот раунд финансирования пройдет так, как запланировано, этот “любимец” индустрии искусственного интеллекта станет вторым по стоимости стартапом в Соединенных Штатах. Он уступит лишь SpaceX (Space Exploration Technology) Илона Маска.

О ChatGPT заговорили в Кремниевой долине, ведь он способен произносить хайку, в том числе шутить на итальянском языке. Платформа привлекла внимание как поставщик ИИ и потенциальный конкурент поисковой системы Google. Сейчас ChatGPT имеет более 180 миллионов пользователей.

ChatGPT – как это работает и приносит доход

ChatGPT – это передовой чат-бот, разработанный компанией OpenAI, которая занимается исследованиями в области искусственного интеллекта. Он основан на обширной языковой модели, обученной на текстовых данных, что позволяет ему реагировать на подсказки, как человеку. Хотя изначально OpenAI работала как некоммерческая организация, впоследствии она перешла на коммерческую модель, чтобы поддерживать свою деятельность. Одним из способов получения дохода для ChatGPT является внедрение премиум-версии под названием ChatGPT Plus. Она предлагает лучшие возможности по сравнению с бесплатной версией. Премиум-версия, использующая более совершенную модель ChatGPT-4.0, доступна по подписке стоимостью $20 в месяц.

Elon Musk ChatGPT GigaChat

Кроме того, OpenAI продает свой интерфейс прикладного программирования (API) на основе подписки организациям. Компания также выпустила корпоративную версию ChatGPT, известную как ChatGPT Enterprise. Эта версия имеет больше возможностей и гарантий конфиденциальности, ориентированная на бизнес-клиентов.

Завершающие слова

Ожидается, что годовой доход OpenAI продолжит расти, и компания прогнозирует, что к 2024 году он достигнет 1 миллиарда долларов. Такой рост свидетельствует о потенциале технологии искусственного интеллекта и растущем спросе на передовые AI-решения в различных отраслях. Стремительное развитие продуктов OpenAI и успех ChatGPT способствовали разительному увеличению доходов компании, позиционируя ее как ведущего игрока в индустрии ИИ-технологий. Поскольку технология искусственного интеллекта продолжает развиваться, OpenAI имеет все возможности для того, чтобы воспользоваться нарастающим спросом на AI-решения и сохранить свою устойчивую траекторию роста.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 2.67 з 5 )
GizChina.Com.Ua