Google представила інтеграцію штучного інтелекту в Android Auto

Штучний інтелект існує вже деякий час, але правила гри змінилися з появою ChatGPT від OpenAI минулого року. Компанія Google, яку дехто вважає такою, що запізнилася на вечірку, швидко прийняла штучний інтелект, інтегрувавши його в різні продукти, такі як Workspace і Search. Зараз Google, схоже, розширює можливості штучного інтелекту в Android Auto, приділяючи особливу увагу узагальненню довгих повідомлень.

Функції штучного інтелекту в коді Android AutoAndroid Auto

Подробиці, знайдені в коді програми Google версії 14.52 (бета-версії) співробітниками 9to5Google, вказують на те, що в планах штучного інтелекту — створення короткого резюме “зайнятої розмови”. Наскільки ми розуміємо, це доповнення працюватиме паралельно з поточною функцією, що дозволяє зачитувати повідомлення вголос у режимі водіння Google Assistant, а не замінюватиме її.

Як тільки функція буде реалізована, користувачі можуть очікувати на наступний опис:

Асистент тепер може узагальнювати ваші повідомлення. Ці резюме генеруються штучним інтелектом, тому цілком можливо, що в них можуть бути помилки. Ви можете вимкнути цю функцію в будь-який час у налаштуваннях Android Auto. Хочете продовжити, щоб Асистент підсумовував ваші зайняті розмови?

Це пояснення прояснює передбачувану функціональність, і похвально, що Google визнає можливість помилок у резюме, створених штучним інтелектом. Однак скептично налаштований користувач може поставити під сумнів корисність такої функції, враховуючи можливість неправильної інтерпретації ШІ критичного контексту в розмові.

Наскільки практичний штучний інтелект в Android Auto?

Android Auto

Практичний сценарій корисності цієї функції – це жваві групові чати, де користувачі постійно обмінюються повідомленнями. Можливо, ви не захочете зачитувати кожне повідомлення вголос. Хоча наразі немає візуального уявлення про те, як виглядатимуть ці зведення, більше ясності щодо цього аспекту може з’явитися в міру того, як ми наближатимемося до ширшого релізу. Однак конкретні терміни, коли ця функція стане доступною для всіх користувачів, залишаються невідомими.

Функції штучного інтелекту вже присутні в системі обміну повідомленнями Android, як це видно з таких функцій, як Magic Compose в Google Messages. Однак ця нова інтеграція являє собою унікальний підхід і може викликати неоднозначну реакцію користувачів. Враховуючи прогрес у сфері ШІ, досягнутий компанією цього року, цілком очевидно, що 2024 рік стане особливо активним роком для пошукового гіганта.

Наразі Google реалізує кілька цікавих проєктів зі штучного інтелекту, серед яких “Допоможи мені візуалізувати на слайдах”, “Будівельні блоки штучного інтелекту” або “Допоможи мені писати в Google Docs”. Крім того, є можливість створювати різні фони для дзвінків у Google Meet. Нещодавнім доповненням до лінійки ШІ від Google стала модель Gemini, яка представлена у Pixel 8 Pro в корпусі Nano. Ця модель підтримує такі завдання, як “Розумні відповіді” в Gboard і функцію “Підсумувати” в додатку “Диктофон”.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Google представила интеграцию искусственного интеллекта в Android Auto

Искусственный интеллект существует уже некоторое время, но правила игры изменились с появлением ChatGPT от OpenAI в прошлом году. Компания Google, которую некоторые считают опоздавшей на вечеринку, быстро приняла искусственный интеллект, интегрировав его в различные продукты, такие как Workspace и Search. Сейчас Google, похоже, расширяет возможности искусственного интеллекта в Android Auto, уделяя особое внимание обобщению длинных сообщений.

Функции искусственного интеллекта в коде Android Auto

Android Auto

Подробности, найденные в коде приложения Google версии 14.52 (бета-версии) сотрудниками 9to5Google, указывают на то, что в планах искусственного интеллекта – создание краткого резюме “занятого разговора”. Насколько мы понимаем, это дополнение будет работать параллельно с текущей функцией, позволяющей зачитывать сообщения вслух в режиме вождения Google Assistant, а не заменять ее.

Как только функция будет реализована, пользователи могут ожидать следующее описание:

Ассистент теперь может обобщать ваши сообщения. Эти резюме генерируются искусственным интеллектом, поэтому вполне возможно, что в них могут быть ошибки. Вы можете отключить эту функцию в любое время в настройках Android Auto. Хотите продолжить, чтобы Ассистент суммировал ваши занятые разговоры?

Это объяснение проясняет предполагаемую функциональность, и похвально, что Google признает возможность ошибок в резюме, созданных искусственным интеллектом. Однако скептически настроенный пользователь может поставить под сомнение полезность такой функции, учитывая возможность неправильной интерпретации ИИ критического контекста в разговоре.

Насколько практичен искусственный интеллект в Android Auto?

Android Auto

Практический сценарий полезности этой функции – это оживленные групповые чаты, где пользователи постоянно обмениваются сообщениями. Возможно, вы не захотите зачитывать каждое сообщение вслух. Хотя пока нет визуального представления о том, как будут выглядеть эти сводки, больше ясности по этому аспекту может появиться по мере того, как мы будем приближаться к более широкому релизу. Однако конкретные сроки, когда эта функция станет доступной для всех пользователей, остаются неизвестными.

Функции искусственного интеллекта уже присутствуют в системе обмена сообщениями Android, как это видно из таких функций, как Magic Compose в Google Messages. Однако эта новая интеграция представляет собой уникальный подход и может вызвать неоднозначную реакцию пользователей. Учитывая прогресс в сфере ИИ, достигнутый компанией в этом году, вполне очевидно, что 2024 год станет особенно активным годом для поискового гиганта.

Сейчас Google реализует несколько интересных проектов по искусственному интеллекту, среди которых “Помоги мне визуализировать на слайдах”, “Строительные блоки искусственного интеллекта” или “Помоги мне писать в Google Docs”. Кроме того, есть возможность создавать различные фоны для звонков в Google Meet. Недавним дополнением к линейке ИИ от Google стала модель Gemini, которая представлена в Pixel 8 Pro в корпусе Nano. Эта модель поддерживает такие задачи, как “Умные ответы” в Gboard и функцию “Суммировать” в приложении “Диктофон”.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua