Рендери Moto G Play (2024) підтверджують дизайн, також розкрито характеристики

Майбутній Motorola Moto G Play (2023), представлений у грудні минулого року, ось-ось отримає свого наступника. Як і слід було очікувати, новий смартфон просто змінить рік і отримає назву Moto G Play (2024). Завдяки новим витокам нам стали відомі дизайн і технічні характеристики телефону. Новий набір рендерів від OnLeaks та SMARTmania підтверджує аспекти дизайну телефону. Також з’явилися специфікації, які розповідають більше про цей бюджетний смартфон. У цій статті ми розповімо про дизайн телефону та деякі його ключові характеристики.

Рендери дизайну

Motorola Moto G Play (2024) оснащений вирівняним по центру дисплеєм з перфорацією. Як зазвичай в середній категорії, телефон має тонкі рамки з боків і товсте підборіддя в нижній частині. Перейшовши на задню панель, ми бачимо прямокутний майданчик камери з двома колами. Лише в одному з них знаходиться камера, а в іншому – світлодіодний спалах. Це лише одна камера, що досить незвично за сьогоднішніми мірками. Для порівняння, Moto G Play (2023) мав три камери.

Moto G Play (2024)

Moto G Play (2024) має плоскі рамки, а кнопка регулювання гучності та клавіша живлення знаходяться на правій грані. Слот для SIM-карти знаходиться на лівій частині телефону. Кнопка ввімкнення є одночасно сканером відбитків пальців, що підтверджує, що це РК-екран. Внизу телефону є порт USB Type-C, поруч з яким розташовані мікрофон і динамік, а у верхній частині – 3,5-мм роз’єм для навушників.

Технічні характеристики Moto G Play (2024)

Джерело також підтверджує деякі технічні характеристики телефону. Під капотом Motorola Moto G Play (2024) буде працювати на одному з чипсетів Snapdragon від Qualcomm. Наразі незрозуміло, чи буде він оснащений 5G-зв’язком. Список можливостей досить великий, коли ми не знаємо, який стандарт зв’язку він буде підтримувати. Це може бути один з чіпів серії Snapdragon 600, або 4 покоління 1 чи 6 покоління 1, якщо він підтримує 5G-зв’язок. Телефон буде поставлятися з 4 ГБ оперативної пам’яті та 64 ГБ розширюваної пам’яті. Ми очікуємо, що з’являться й інші варіанти.

Moto G Play (2024) буде оснащений 6,5-дюймовим РК-екраном з роздільною здатністю Full HD 90 Гц, акумулятором на 5 000 мАг і зарядкою потужністю 15 Вт. Основна камера на задній панелі матиме сенсор на 50 МП. У цьому телефоні не буде макро, глибинної або надширококутного знімання. Це дивне рішення Motorola зараз, коли більшість смартфонів мають щонайменше дві камери. Можливо, це захід для здешевлення смартфона. Буде селфі-камера з роздільною здатністю 8 Мп.

Moto G Play (2024) буде продаватися в декількох колірних рішеннях. На рендері, що просочився в мережу, зображено версію в сапфірово-синьому кольорі. Ми також очікуємо простий чорний колір для завершення пакета. Смартфон коштуватиме близько $169 у США, а офіційні продажі відбудуться наступного місяця.

Moto G 5G (2024)

Варто зазначити, що окрім Moto G Play (2024), Motorola також працює над ванільним смартфоном з підтримкою 5G. Його дизайн також був розкритий завдяки витоку рендерів кілька тижнів тому. Ціна на нього має бути вищою, ніж на G Play (2024). Пристрій має 6,5-дюймовий IPS LCD екран з подвійною камерою. На відміну від G Play, модель 5G матиме дві камери. Телефон також матиме фронтальну камеру та сканер відбитків пальців на бічній панелі. Переходячи до задньої панелі, телефон має ту саму мову дизайну, але з двома камерами. Усередині острівця камер також є допоміжний світлодіодний спалах. На задній панелі також розміщено знаковий логотип Motorola.

Враховуючи час цих витоків, ми не здивуємося, якщо побачимо, що Moto G 5G (2024) і Moto G Play (2024) будуть випущені одночасно. Пізніше до них приєднаються інші варіанти та телефони серії Moto G, такі як Moto G Stylus (2024) і майбутній Moto G04. Ми очікуємо, що Motorola розпочне маркетингову кампанію вже наступного місяця.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
4
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.67 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Рендеры Moto G Play (2024) подтверждают дизайн, также раскрыты характеристики

Будущий Motorola Moto G Play (2023), представленный в декабре прошлого года, вот-вот получит своего преемника. Как и следовало ожидать, новый смартфон просто сменит год и получит название Moto G Play (2024). Благодаря новым утечкам нам стали известны дизайн и технические характеристики телефона. Новый набор рендеров от OnLeaks и SMARTmania подтверждает аспекты дизайна телефона. Также появились спецификации, которые рассказывают больше об этом бюджетном смартфоне. В этой статье мы расскажем о дизайне телефона и некоторых его ключевых характеристиках.

Рендеры дизайна

Motorola Moto G Play (2024) оснащен выровненным по центру дисплеем с перфорацией. Как обычно в средней категории, телефон имеет тонкие рамки по бокам и толстый подбородок в нижней части. Перейдя на заднюю панель, мы видим прямоугольную площадку камеры с двумя кругами. Лишь в одном из них находится камера, а в другом – светодиодная вспышка. Это всего одна камера, что довольно необычно по сегодняшним меркам. Для сравнения, Moto G Play (2023) имел три камеры.

Moto G Play (2024)

Moto G Play (2024) имеет плоские рамки, а кнопка регулировки громкости и клавиша питания находятся на правой грани. Слот для SIM-карты находится на левой части телефона. Кнопка включения является одновременно сканером отпечатков пальцев, что подтверждает, что это ЖК-экран. Внизу телефона есть порт USB Type-C, рядом с которым расположены микрофон и динамик, а в верхней части – 3,5-мм разъем для наушников.

Технические характеристики Moto G Play (2024)

Источник также подтверждает некоторые технические характеристики телефона. Под капотом Motorola Moto G Play (2024) будет работать на одном из чипсетов Snapdragon от Qualcomm. Пока непонятно, будет ли он оснащен 5G-связью. Список возможностей достаточно большой, когда мы не знаем, какой стандарт связи он будет поддерживать. Это может быть один из чипов серии Snapdragon 600, или 4 поколения 1 или 6 поколения 1, если он поддерживает 5G-связь. Телефон будет поставляться с 4 ГБ оперативной памяти и 64 ГБ расширяемой памяти. Мы ожидаем, что появятся и другие варианты.

Moto G Play (2024) будет оснащен 6,5-дюймовым ЖК-экраном с разрешением Full HD 90 Гц, аккумулятором на 5 000 мАч и зарядкой мощностью 15 Вт. Основная камера на задней панели будет иметь сенсор на 50 МП. В этом телефоне не будет макро, глубинной или сверхширокоугольной съемки. Это странное решение Motorola сейчас, когда большинство смартфонов имеют как минимум две камеры. Возможно, это мера для удешевления смартфона. Будет селфи-камера с разрешением 8 Мп.

Moto G Play (2024) будет продаваться в нескольких цветовых решениях. На просочившемся в сеть рендере изображена версия в сапфирово-синем цвете. Мы также ожидаем простой черный цвет для завершения пакета. Смартфон будет стоить около $169 в США, а официальные продажи состоятся в следующем месяце.

Moto G 5G (2024)

Стоит отметить, что кроме Moto G Play (2024), Motorola также работает над ванильным смартфоном с поддержкой 5G. Его дизайн также был раскрыт благодаря утечке рендеров несколько недель назад. Цена на него должна быть выше, чем на G Play (2024). Устройство имеет 6,5-дюймовый IPS LCD экран с двойной камерой. В отличие от G Play, модель 5G будет иметь две камеры. Телефон также будет иметь фронтальную камеру и сканер отпечатков пальцев на боковой панели. Переходя к задней панели, телефон имеет тот же язык дизайна, но с двумя камерами. Внутри островка камер также есть вспомогательная светодиодная вспышка. На задней панели также размещен знаковый логотип Motorola.

Учитывая время этих утечек, мы не удивимся, если увидим, что Moto G 5G (2024) и Moto G Play (2024) будут выпущены одновременно. Позже к ним присоединятся другие варианты и телефоны серии Moto G, такие как Moto G Stylus (2024) и будущий Moto G04. Мы ожидаем, что Motorola начнет маркетинговую кампанию уже в следующем месяце.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.67 з 5 )
GizChina.Com.Ua