Nubia Red Magic 9 Pro тепер доступний для попередніх замовлень

Nubia Red Magic 9 Pro став останнім претендентом від бренду на вихід на сцену ігрових смартфонів. Пристрій був запущений у Китаї минулого місяця, а минулого тижня відбувся його глобальний дебют. Зараз новий ігровий смартфон доступний для попередніх замовлень на міжнародних ринках через глобальний вебсайт Nubia. Завдяки цьому ми нарешті знаємо, скільки коштуватиме ігровий телефон. Nubia намагається привабити покупців пропозицією “рання пташка”. Вони можуть попередньо замовити Nubia Red Magic 9 Pro до 2 січня 2024 року, витративши $1/€1, і отримати ваучер на знижку вартістю $30/€30. Це також дозволить їм придбати смартфон за день до фактичного релізу 3 січня 2024 року.

Інформація про ціни

Nubia Red Magic 9 Pro продаватиметься у трьох версіях. А саме: Sleet, Cyclone та Snowfall. Модель Sleet коштує $649/€649 і має 12 ГБ оперативної та 256 ГБ постійної пам’яті на борту. Моделі Cyclone та Snowfall коштують $799/€799 і мають 16 ГБ оперативної пам’яті та 512 ГБ вбудованої пам’яті. Під капотом 9 Pro встановлена SoC Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 і працює під управлінням Red Magic OS 9 на базі Android 14.

Короткий огляд технічних характеристик Red Magic 9 Pro

Ігровий смартфон оснащений 6,8-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 2 480 x 1 116 пікселів. Однією з його головних родзинок є величезний акумулятор на 6500 мАг з можливістю зарядки на 80 Вт. Ця місткість є досить великою для більшості смартфонів. Враховуючи, що це ігровий смартфон, він забезпечить довгі години гри без необхідності заряджати телефон. Технологія швидкої зарядки також забезпечить швидку зарядку, коли вам знадобиться поповнити заряд.

Red Magic 9 Pro

Red Magic 9 Pro також має гідну продуктивність камери. Тут немає розширеного зуму з перископічною телефотокамерою, але ви все одно отримаєте корисну комбінацію. У нас є основна камера на 50 Мп, надширококутна камера на 50 Мп, макрокамера на 2 Мп і селфі-камера на 16 Мп. Це чудовий смартфон для ігрових цілей, який ще раз підтверджує присутність Nubia та намір продовжувати інвестувати в цю сферу.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Nubia Red Magic 9 Pro теперь доступен для предварительных заказов

Nubia Red Magic 9 Pro стал последним претендентом от бренда на выход на сцену игровых смартфонов. Устройство было запущено в Китае в прошлом месяце, а на прошлой неделе состоялся его глобальный дебют. Сейчас новый игровой смартфон доступен для предварительных заказов на международных рынках через глобальный вебсайт Nubia. Благодаря этому мы наконец знаем, сколько будет стоить игровой телефон. Nubia пытается привлечь покупателей предложением “ранняя птичка”. Они могут предварительно заказать Nubia Red Magic 9 Pro до 2 января 2024 года, потратив $1/€1, и получить ваучер на скидку стоимостью $30/€30. Это также позволит им приобрести смартфон за день до фактического релиза 3 января 2024 года.

Информация о ценах

Nubia Red Magic 9 Pro будет продаваться в трех версиях. А именно: Sleet, Cyclone и Snowfall. Модель Sleet стоит $649/€649 и имеет 12 ГБ оперативной и 256 ГБ постоянной памяти на борту. Модели Cyclone и Snowfall стоят $799/€799 и имеют 16 ГБ оперативной памяти и 512 ГБ встроенной памяти. Под капотом 9 Pro установлена SoC Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 и работает под управлением Red Magic OS 9 на базе Android 14.

Краткий обзор технических характеристик Red Magic 9 Pro

Игровой смартфон оснащен 6,8-дюймовым AMOLED-дисплеем с разрешением 2 480 x 1 116 пикселей. Одной из его главных изюминок является огромный аккумулятор на 6500 мАч с возможностью зарядки на 80 Вт. Эта емкость является достаточно большой для большинства смартфонов. Учитывая, что это игровой смартфон, он обеспечит долгие часы игры без необходимости заряжать телефон. Технология быстрой зарядки также обеспечит быструю зарядку, когда вам понадобится пополнить заряд.

Red Magic 9 Pro

Red Magic 9 Pro также имеет достойную производительность камеры. Здесь нет расширенного зума с перископической телефотокамерой, но вы все равно получите полезную комбинацию. У нас есть основная камера на 50 Мп, сверхширокоугольная камера на 50 Мп, макрокамера на 2 Мп и селфи-камера на 16 Мп. Это отличный смартфон для игровых целей, который еще раз подтверждает присутствие Nubia и намерение продолжать инвестировать в эту сферу.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua