Серія Redmi Note 13 отримає 3 роки оновлень Android

Компанія Xiaomi готується представити смартфони серії Redmi Note 13 в Індії. До переліку пристроїв, які мають прибути до країни, входять Redmi Note 13 5G, 13 Pro 5G та Note 13 Pro 5G. Ці смартфони прибудуть до Індії 4 січня, і підтверджено, що вони надійдуть у продаж в Індії через Flipkart та Amazon. Поки ми чекаємо на запуск, Xiaomi продовжує розкривати дрібні деталі про них, створюючи ажіотаж навколо релізу. Зараз, напередодні запуску, з’явилася нова інформація від надійного джерела Sudhanshu, яка стверджує, що серія Note 13 буде працювати на базі Android 14 MIUI 14, а не HyperOS. Пристрої отримають три роки оновлень Android.

Серія Redmi Note 13 отримає три основні оновлення Android в Індії

Майбутні смартфони серії Redmi Note 13 отримають три оновлення програмного забезпечення Android. Що стосується патчів безпеки, то вони матимуть право на оновлення протягом чотирьох років. Серія Redmi Note 13 не отримає HyperOS найближчим часом. Однак Xiaomi буде оновлювати їх за допомогою останньої версії MIUI 14. Це серйозне зобов’язання від Xiaomi та великий крок для серії Redmi Note та ринку середнього класу. Це велике покращення для споживачів, які зможуть тримати свої пристрої з оновленим програмним забезпеченням протягом більш тривалого періоду.

Технічні характеристики та ключові особливості

Пристрої серії Redmi Note 13 стартують у продажу в Індії 4 січня. Очікується, що пристрої матимуть такі ж технічні характеристики, як і китайські версії. Лінійка Note 13 може похвалитися 6,67-дюймовим AMOLED-екраном з частотою оновлення 120 Гц. Під капотом ванільного смартфона встановлена SoC MediaTek Dimensity 6080. Note 13 Pro має Snapdragon 7 Gen 2, а Note 13 Pro, з іншого боку, має чипсети Dimensity 7200 Ultra відповідно.

Redmi Note 13

Що стосується камери, то всі три моделі оснащені 16-мегапіксельною селфі-камерою. Redmi Note 13 має основну камеру на 100 Мп та датчик глибини на 2 Мп, а Note 13 Pro та Pro – основну камеру на 200 Мп, надширококутний об’єктив на 8 Мп та макрокамеру на 2 Мп.

Redmi Note 13 5G і 13 Pro 5G оснащені акумулятором місткістю 5000 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 67 Вт і 120 Вт. Note 13 Pro 5G оснащений акумулятором місткістю 5 100 мАг і підтримує швидку зарядку потужністю 67 Вт. Що стосується функцій безпеки, то всі три смартфони оснащені сканерами відбитків пальців на дисплеї та мають захист від води та пилу за стандартом IP68.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
3
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Серия Redmi Note 13 получит 3 года обновлений Android

Компания Xiaomi готовится представить смартфоны серии Redmi Note 13 в Индии. В перечень устройств, которые должны прибыть в страну, входят Redmi Note 13 5G, 13 Pro 5G и Note 13 Pro 5G. Эти смартфоны прибудут в Индию 4 января, и подтверждено, что они поступят в продажу в Индии через Flipkart и Amazon. Пока мы ждем запуска, Xiaomi продолжает раскрывать мелкие детали о них, создавая ажиотаж вокруг релиза. Сейчас, накануне запуска, появилась новая информация от надежного источника Sudhanshu, которая утверждает, что серия Note 13 будет работать на базе Android 14 MIUI 14, а не HyperOS. Устройства получат три года обновлений Android.

Серия Redmi Note 13 получит три основных обновления Android в Индии

Будущие смартфоны серии Redmi Note 13 получат три обновления программного обеспечения Android. Что касается патчей безопасности, то они будут иметь право на обновление в течение четырех лет. Серия Redmi Note 13 не получит HyperOS в ближайшее время. Однако Xiaomi будет обновлять их с помощью последней версии MIUI 14. Это серьезное обязательство от Xiaomi и большой шаг для серии Redmi Note и рынка среднего класса. Это большое улучшение для потребителей, которые смогут держать свои устройства с обновленным программным обеспечением в течение более длительного периода.

Технические характеристики и ключевые особенности

Устройства серии Redmi Note 13 стартуют в продаже в Индии 4 января. Ожидается, что устройства будут иметь такие же технические характеристики, как и китайские версии. Линейка Note 13 может похвастаться 6,67-дюймовым AMOLED-экраном с частотой обновления 120 Гц. Под капотом ванильного смартфона установлена SoC MediaTek Dimensity 6080. Note 13 Pro имеет Snapdragon 7 Gen 2, а Note 13 Pro, с другой стороны, имеет чипсеты Dimensity 7200 Ultra соответственно.

Redmi Note 13

Что касается камеры, то все три модели оснащены 16-мегапиксельной селфи-камерой. Redmi Note 13 имеет основную камеру на 100 Мп и датчик глубины на 2 Мп, а Note 13 Pro и Pro – основную камеру на 200 Мп, сверхширокоугольный объектив на 8 Мп и макрокамеру на 2 Мп.

Redmi Note 13 5G и 13 Pro 5G оснащены аккумулятором емкостью 5000 мАч с поддержкой быстрой зарядки мощностью 67 Вт и 120 Вт. Note 13 Pro 5G оснащен аккумулятором емкостью 5 100 мАч и поддерживает быструю зарядку мощностью 67 Вт. Что касается функций безопасности, то все три смартфона оснащены сканерами отпечатков пальцев на дисплее и имеют защиту от воды и пыли по стандарту IP68.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua