Samsung Galaxy M15 вийде на ринок з акумулятором на 6 000 мАг

На початку цього місяця Samsung представила Samsung Galaxy A15. Компанія офіційно розпочала нове покоління серії Galaxy A з одного з початкових пристроїв цієї лінійки. Тепер компанія планує представити Samsung Galaxy M15, який буде найнижчим у цій лінійці. За технічними характеристиками пристрій буде досить схожим на Samsung Galaxy A15. Однак він матиме унікальну родзинку, якщо порівнювати його з братом чи сестрою. Пристрій вийде на ринок з величезним акумулятором на 6 000 мАг.

Samsung Galaxy M15 – перші подробиці вказують на місткість акумулятора 6 000 мАг

Samsung Galaxy A15 має акумулятор місткістю 5 000 мАг для версій 4G і 5G. Samsung Galaxy M15, з іншого боку, збільшить цю місткість до 6 000 мАг. Пристрій запропонує на 20% більше витривалості у порівнянні з бюджетним смартфоном A-серії. На жаль, окрім місткості акумулятора, подробиць про Galaxy M15 поки що небагато. Хоча місткість акумулятора звучить захопливо, головною родзинкою телефону, швидше за все, будуть чотири роки оновлень програмного забезпечення.

Ми очікуємо, що Samsung Galaxy M15 матиме більшість специфікацій, знайдених у Galaxy A15. Модель 4G має 6,5-дюймовий Super AMOLED-екран з частотою оновлення 90 Гц, SoC Helio G99, 8 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ пам’яті для зберігання даних. Він також має потрійну камеру з основною камерою на 50 Мп, надширококутним модулем на 5 Мп, датчиком глибини на 2 Мп та фронтальною камерою на 13 Мп. Що стосується варіанту 5G, то він замінює Helio G99 лише на Dimensity 6100.

Galaxy M15

Samsung Galaxy A14 працює під управлінням Android 14 та One UI 6 прямо з коробки. Найцікавішим фактом є те, що він має право на чотири основні оновлення ОС Android. Це також має бути та у випадку з Samsung Galaxy M15. Довготривала підтримка може стати великою перевагою над конкурентами, яка змусить споживачів обирати ці смартфони, а не пристрої, які матимуть лише одне або два оновлення Android.

Ми очікуємо, що більше деталей про Samsung Galaxy M15 буде розкрито досить скоро.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
3
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Samsung Galaxy M15 выйдет на рынок с аккумулятором на 6 000 мАч

В начале этого месяца Samsung представила Samsung Galaxy A15. Компания официально начала новое поколение серии Galaxy A с одного из начальных устройств этой линейки. Теперь компания планирует представить Samsung Galaxy M15, который будет самым низким в этой линейке. По техническим характеристикам устройство будет достаточно похожим на Samsung Galaxy A15. Однако он будет иметь уникальную изюминку, если сравнивать его с братом или сестрой. Устройство выйдет на рынок с огромным аккумулятором на 6 000 мАч.

Samsung Galaxy M15 – первые подробности указывают на емкость аккумулятора 6 000 мАч

Samsung Galaxy A15 имеет аккумулятор емкостью 5 000 мАч для версий 4G и 5G. Samsung Galaxy M15, с другой стороны, увеличит эту емкость до 6 000 мАч. Устройство предложит на 20% больше выносливости по сравнению с бюджетным смартфоном A-серии. К сожалению, кроме емкости аккумулятора, подробностей о Galaxy M15 пока немного. Хотя емкость аккумулятора звучит увлекательно, главной изюминкой телефона, скорее всего, будут четыре года обновлений программного обеспечения.

Мы ожидаем, что Samsung Galaxy M15 будет иметь большинство спецификаций, найденных в Galaxy A15. Модель 4G имеет 6,5-дюймовый Super AMOLED-экран с частотой обновления 90 Гц, SoC Helio G99, 8 ГБ оперативной памяти и 256 ГБ памяти для хранения данных. Он также имеет тройную камеру с основной камерой на 50 Мп, сверхширокоугольным модулем на 5 Мп, датчиком глубины на 2 Мп и фронтальной камерой на 13 Мп. Что касается варианта 5G, то он заменяет Helio G99 только на Dimensity 6100.

Galaxy M15

Samsung Galaxy A14 работает под управлением Android 14 и One UI 6 прямо из коробки. Самым интересным фактом является то, что он имеет право на четыре основных обновления ОС Android. Это также должно быть и в случае с Samsung Galaxy M15. Долговременная поддержка может стать большим преимуществом над конкурентами, которая заставит потребителей выбирать эти смартфоны, а не устройства, которые будут иметь только одно или два обновления Android.

Мы ожидаем, что больше деталей о Samsung Galaxy M15 будет раскрыто достаточно скоро.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua