У листопаді кількість завантажень мобільних ігор у світі сягнула 4,02 мільярда

Sensor Tower, авторитетна компанія, що займається дослідженням ринку мобільних додатків, опублікувала дані про завантаження ігор за листопад. Звіт показує, що в листопаді цього року кількість завантажень мобільних ігор в App Store та Google Play склала 4,02 мільярда. Це на 1,4% менше, ніж у попередньому місяці. Індійський ринок посідає перше місце з 726 мільйонами завантажень. На нього припадає 18,1% від загальної кількості завантажень у світі. Ринки США та Бразилії посідають 2-ге та 3-тє місця відповідно до 8,2% завантажень.

ТОП-5 найбільш завантажуваних ігор у листопаді

Згідно з аналітикою, “Free Fire” від Garena (включаючи “Free Fire MAX”) очолив світовий список завантажень мобільних ігор у листопаді. Компанія повідомляє, що лише в листопаді ця гра набрала близько 18 мільйонів завантажень. З точки зору регіональних завантажень, Індія є найбільшим ринком гри. На Індію припадає близько 30,4% завантажень. За нею йдуть Бразилія та Індонезія, на які припадає 9,4% та 8,2% відповідно. 1 листопада гра запустила подію 11-го сезону “Booyah Pass” і досягла свого третього піка завантажень у 2023 році.

“Roblox” посідає друге місце у списку з майже 17 мільйонами завантажень. Сполучені Штати є найбільшим ринком гри, на який припадає 12,6% завантажень. Бразильський ринок посідає друге місце з 12,2% завантажень, а на третє – ринок В’єтнаму – 8,3%. Косметичний бренд Elf та Roblox спільно запустили подію Elf Tycoon, що дозволила гравцям створити власний досвід підприємця у грі та розіграти 1 мільйон тематичних реквізитів, створених гравцями. Цей транскордонний зв’язок ще більше збагачує контент Roblex і забезпечує ефективний канал для Elf для виходу на майбутніх споживачів.

До п’ятірки лідерів також увійшли три інші ігри:

  1. “Subway Surfers” від Miniclip
  2. “Ludo King” від Gametion
  3. Botanica Global “Real Car Driving: Race City 3D”.

Примітка: Дані про завантаження Sensor Tower враховують лише першу інсталяцію акаунта в App Store або Google Play. Багаторазові інсталяції одного і того ж облікового запису на різних або на одному і тому ж пристрої не враховуються. Дані про завантаження були об’єднані для декількох версій одного додатка, таких як Facebook і Facebook Lite.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

В ноябре количество загрузок мобильных игр в мире достигло 4,02 миллиарда

Sensor Tower, авторитетная компания, занимающаяся исследованием рынка мобильных приложений, опубликовала данные о загрузках игр за ноябрь. Отчет показывает, что в ноябре этого года количество загрузок мобильных игр в App Store и Google Play составило 4,02 миллиарда. Это на 1,4% меньше, чем в предыдущем месяце. Индийский рынок занимает первое место с 726 миллионами загрузок. На него приходится 18,1% от общего количества загрузок в мире. Рынки США и Бразилии занимают 2-е и 3-е места соответственно с 8,2% загрузок.

ТОП-5 самых скачиваемых игр в ноябре

Согласно аналитике, “Free Fire” от Garena (включая “Free Fire MAX”) возглавил мировой список загрузок мобильных игр в ноябре. Компания сообщает, что только в ноябре эта игра набрала около 18 миллионов загрузок. С точки зрения региональных загрузок, Индия является крупнейшим рынком игры. На Индию приходится около 30,4% загрузок. За ней следуют Бразилия и Индонезия, на которые приходится 9,4% и 8,2% соответственно. 1 ноября игра запустила событие 11-го сезона “Booyah Pass” и достигла своего третьего пика загрузок в 2023 году.

“Roblox” занимает второе место в списке с почти 17 миллионами загрузок. Соединенные Штаты являются крупнейшим рынком игры, на который приходится 12,6% загрузок. Бразильский рынок занимает второе место с 12,2% загрузок, а на третье – рынок Вьетнама – 8,3%. Косметический бренд Elf и Roblox совместно запустили событие Elf Tycoon, которое позволило игрокам создать собственный опыт предпринимателя в игре и разыграть 1 миллион тематических реквизитов, созданных игроками. Эта трансграничная связь еще больше обогащает контент Roblex и обеспечивает эффективный канал для Elf для выхода на будущих потребителей.

В пятерку лидеров также вошли три другие игры:

  1. “Subway Surfers” от Miniclip
  2. “Ludo King” от Gametion
  3. Botanica Global “Real Car Driving: Race City 3D”.

Примечание: Данные о загрузке Sensor Tower учитывают только первую инсталляцию аккаунта в App Store или Google Play. Многократные инсталляции одной и той же учетной записи на разных или на одном и том же устройстве не учитываются. Данные о загрузках были объединены для нескольких версий одного приложения, таких как Facebook и Facebook Lite.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua