Asus Zenfone 10 отримав оновлення до Android 14

Asus Zenfone 10, який є одним з найкращих компактних смартфонів, які ви можете придбати прямо зараз, отримав Android 14. Оновлення почали отримувати користувачі з різних регіонів, в тому числі з ЄС.

Але щоб отримати оновлення до Android 14, ваш Asus Zenfone 10 повинен бути на версії 33.0220.0220.101. Якщо ви ще не оновили телефон до цієї версії, вам потрібно спочатку встановити її, щоб отримати нове оновлення.

До речі, розмір оновлення Android 14 для Zenfone 10 становить 1,3 ГБ. Після його встановлення ваш телефон буде на версії 34.1004.0204.65. Як і очікувалося, нове оновлення розгортається партіями, і пристрої отримують його на основі своїх серійних номерів.

Asus Zenfone 10

Це означає, що може знадобитися кілька днів, щоб всі Asus Zenfone 10 отримали нове оновлення. Якщо ви ще не отримали сповіщення, ви можете перевірити наявність оновлення вручну. Для цього перейдіть до Налаштувань, перейдіть до розділу “Система”, а потім натисніть на опцію “Оновлення системи”.

Але перед початком оновлення Asus рекомендує зробити резервну копію даних. Судячи з усього, деякі сторонні додатки ще не повністю сумісні з Android 14.

Android 14

Інші покращення нового оновлення Asus Zenfone 10

Окрім переходу Zenfone 10 на нову операційну систему, оновлення приносить чимало покращень. Серед них – оптимізація з’єднання Bluetooth. Виправлені проблеми з шумом і відключенням гарнітури. Крім того, оновлення розв’язує проблеми з відлунням дзвінків на гучному зв’язку.

Крім того, нове оновлення Zenfone 10 приносить новий метод відображення використання заряду акумулятора. Також з’явилася підтримка нового дозволу “Фото і відео” та новий системний Photo Picker.

Крім того, з’явилася можливість налаштовувати колір і яскравість віджета годинника на екрані блокування. Крім того, нове оновлення Asus Zenfone 10 має кастомізоване меню живлення Asus. У ньому з’явилися опції вимкнення та перезавантаження. Ви можете прочитати більше в офіційному журналі змін за цим посиланням.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
4
Happy
Shaking
4
Shaking
Interesting
4
Interesting
Sad
3
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 5 оцінок, середнє 2.8 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Asus Zenfone 10 получил обновление до Android 14

Asus Zenfone 10, который является одним из лучших компактных смартфонов, что вы можете приобрести прямо сейчас, получил Android 14. Обновление начали получать пользователи из разных регионов, в том числе из ЕС.

Но чтобы получить обновление до Android 14, ваш Asus Zenfone 10 должен быть на версии 33.0220.0220.0220.101. Если вы еще не обновили телефон до этой версии, вам нужно сначала установить ее, чтобы получить новое обновление.

Кстати, размер обновления Android 14 для Zenfone 10 составляет 1,3 ГБ. После его установки ваш телефон будет на версии 34.1004.0204.65. Как и ожидалось, новое обновление разворачивается партиями, и устройства получают его на основе своих серийных номеров.

Asus Zenfone 10

Это означает, что может потребоваться несколько дней, чтобы все Asus Zenfone 10 получили новое обновление. Если вы еще не получили уведомление, вы можете проверить наличие обновления вручную. Для этого перейдите в Настройки, перейдите в раздел “Система”, а затем нажмите на опцию “Обновление системы”.

Но перед началом обновления Asus рекомендует сделать резервную копию данных перед началом обновления. Судя по всему, некоторые сторонние приложения еще не полностью совместимы с Android 14.

Android 14

Другие улучшения нового обновления Asus Zenfone 10

Кроме перехода Zenfone 10 на новую операционную систему, обновление приносит немало улучшений. Среди них – оптимизация соединения Bluetooth. Исправлены проблемы с шумом и отключением гарнитуры. Кроме того, обновление решает проблемы с эхом звонков на громкой связи.

Кроме того, новое обновление Zenfone 10 приносит новый метод отображения использования заряда аккумулятора. Также появилась поддержка нового разрешения “Фото и видео” и новый системный Photo Picker.

Кроме того, появилась возможность настраивать цвет и яркость виджета часов на экране блокировки. Кроме того, новое обновление Asus Zenfone 10 имеет кастомизированное меню питания Asus. В нем появились опции выключения и перезагрузки. Вы можете прочитать больше в официальном журнале изменений по этой ссылке.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 5 оцінок, середнє 2.8 з 5 )
GizChina.Com.Ua