Технологія електромобілів Xiaomi буде представлена 28 грудня

Xiaomi готується представити новий електромобіль, який стане дебютом компанії в цьому сегменті. Наразі компанія анонсує захід, присвячений запуску технології, який відбудеться 28 грудня. Компанія робить акцент на інноваціях, а не на випусках продуктів. Оголошення, зроблене через акаунт Xiaomi EV в Weibo, дає перше уявлення про погляд компанії на автомобільний сегмент.

Xiaomi підтвердила проведення 28 грудня заходу, присвяченого технологіям електромобілів

За словами генерального директора Xiaomi Лея Цзюня, захід буде присвячений виключно технологіям. Таким чином, захід не буде слугувати сценою для презентації першого електромобіля компанії SU7. Компанія нарощує свою присутність на ринку, і захід, швидше за все, представить те, що компанія може запропонувати з точки зору технологій та функцій. На сьогодні автомобілі є набагато більш досконалими з точки зору використовуваних технологій. Xiaomi, ймовірно, представить функції, які дозволять її новому електромобілю витримати конкуренцію на цьому конкурентному ринку з такими компаніями, як Tesla, BYD і Geely.

Лей Цзюнь підкреслює відокремлення подій, пов’язаних з технологіями, від запуску продукту в останньому тизері. За допомогою цих технологічних заходів компанія формує очікування та аудиторію для майбутнього запуску продукту.

Image Credit
Копірайт зображення: Sugar Design

Початкові припущення передбачали запуск Xiaomi S7 28 грудня. Однак тепер ці припущення розвіялися, оскільки захід Xiaomi 28 грудня буде присвячений виключно технологіям. Xiaomi дотримується стратегії, яка поширена в автомобільній промисловості. Компанії, як правило, проводять серію заходів, пов’язаних з технологіями, перед запуском продукту. Ці події створюють ажіотаж і в кінцевому підсумку збільшують початкові замовлення на продукт.

Xiaomi ще не представила всі деталі SU7, але компанія поступово розкриває подробиці про свій майбутній продукт. Це буде цікавий новий конкурент на ринку електромобілів. Xiaomi зробила собі ім’я, випускаючи цікаві та інноваційні продукти в асортименті електроніки. Нам цікаво подивитися, що вона представить на ринку електромобілів.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
3
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Технология электромобилей Xiaomi будет представлена 28 декабря

Xiaomi готовится представить новый электромобиль, который станет дебютом компании в этом сегменте. Сейчас компания анонсирует мероприятие, посвященное запуску технологии, которое состоится 28 декабря. Компания делает акцент на инновациях, а не на выпусках продуктов. Объявление, сделанное через аккаунт Xiaomi EV в Weibo, дает первое представление о взгляде компании на автомобильный сегмент.

Xiaomi подтвердила проведение 28 декабря мероприятия, посвященного технологиям электромобилей

По словам генерального директора Xiaomi Лея Цзюня, мероприятие будет посвящено исключительно технологиям. Таким образом, мероприятие не будет служить сценой для презентации первого электромобиля компании SU7. Компания наращивает свое присутствие на рынке, и мероприятие, скорее всего, представит то, что компания может предложить с точки зрения технологий и функций. На сегодня автомобили являются гораздо более совершенными с точки зрения используемых технологий. Xiaomi, вероятно, представит функции, которые позволят ее новому электромобилю выдержать конкуренцию на этом конкурентном рынке с такими компаниями, как Tesla, BYD и Geely.

Лей Цзюнь подчеркивает отделение событий, связанных с технологиями, от запуска продукта в последнем тизере. С помощью этих технологических мероприятий компания формирует ожидания и аудиторию для будущего запуска продукта.

Image CreditКопирайт изображения: Sugar Design

Первоначальные предположения предполагали запуск Xiaomi S7 28 декабря. Однако теперь эти предположения развеялись, поскольку мероприятие Xiaomi 28 декабря будет посвящено исключительно технологиям. Xiaomi придерживается стратегии, которая распространена в автомобильной промышленности. Компании, как правило, проводят серию мероприятий, связанных с технологиями, перед запуском продукта. Эти события создают ажиотаж и в конечном итоге увеличивают первоначальные заказы на продукт.

Xiaomi еще не представила все детали SU7, но компания постепенно раскрывает подробности о своем будущем продукте. Это будет интересный новый конкурент на рынке электромобилей. Xiaomi сделала себе имя, выпуская интересные и инновационные продукты в ассортименте электроники. Нам интересно посмотреть, что она представит на рынке электромобилей.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua