ТОП-5 смартфонів, випущених у 2023 році

З моменту запуску першого смартфона минуло вже кілька років, а популярність цього типу пристроїв все ще зростає. Хоча продажі вже не такі, як багато років тому, світ смартфонів продовжує рухати колесо, коли мова йде про мобільні технології. У 2023 році ми мали чудові релізи та деякі покращення в цьому конкретному сегменті. Оскільки 2023 рік наближається до завершення, я підготував список з 5 чудових смартфонів, випущених у 2023 році. У цьому списку я занурюся в технічні характеристики та ключові особливості, які роблять ці смартфони конкурентоспроможними в технологічному сегменті.

5 чудових смартфонів, випущених у 2023 році

За останні кілька років продажі смартфонів знизилися, що було спричинено фінансовими потрясіннями, викликаними пандемією COVID-19. Проблеми з ланцюжком постачання також тривалий час не могли вирішитися, і можна сказати, що 2023 рік став “поверненням” до нормальних днів. Однак наслідки останніх двох років все ще мають свій вплив на цей конкретний сегмент. Попри проблеми, попит на смартфони все ще живий, і компанії продовжують намагатися випускати найбільш інноваційні продукти та завойовувати прихильність покупців.

У 2023 році світ смартфонів побачив безперервний розвиток потужного програмного забезпечення для камер, інтеграцію рішень на основі штучного інтелекту в смартфони, а також дебют процесорів на базі 3-нм техпроцесу. У сегменті смартфонів з’явилося безліч варіантів для різних цінових категорій на ринку. У цій статті ми детально розповімо про 5 смартфонів, які, безумовно, привернули найбільшу увагу у 2023 році. Вони варіюються від смартфонів середнього класу до флагманів преміумкласу. Тож якщо ви зацікавлені у короткому огляді 5 чудових смартфонів, випущених у 2023 році, занурюйтесь у цю статтю.

Samsung Galaxy S23 Ultra

У 2022 році Samsung переробив Samsung Galaxy S22Ultra, щоб зробити його духовним спадкоємцем серії Galaxy Note. Окрім того, що це найвищий смартфон у лінійці Samsung, він також має деякі ексклюзивні функції Galaxy Note, такі як інтегроване перо S Pen. Цього року компанія повторила цей подвиг, випустивши Samsung Galaxy S23 Ultra. Пристрій отримав ряд оновлень у порівнянні зі своїм попередником та ексклюзивну SoC Snapdragon 8 Gen 2 для смартфонів Galaxy.

Best Smartphones

Galaxy S23 Ultra також оновив камеру флагманів завдяки використанню 200-мегапіксельної камери на задній панелі, що робить цей пристрій досить ексклюзивним. Пристрій суттєво відрізняється від торішнього S22 Ultra. Камери та процесора достатньо, щоб зробити пристрій гідним. Однак є й інші цікаві функції, такі як стилус S Pen та ряд функцій для підвищення продуктивності в програмному забезпеченні телефону.

Телефон також має величезний дисплей, який є найкращим у своєму класі з частотою оновлення 120 Гц і роздільною здатністю QHD. Існують версії, які починаються від 256 ГБ до 1 ТБ. Galaxy S23 Ultra також є найшвидшим зарядним пристроєм серед смартфонів Samsung з підтримкою зарядки потужністю 45 Вт. Цей телефон, безумовно, є одним з найкращих смартфонів, випущених у 2023 році.

OnePlus 11

Ще один чудовий варіант у цьому списку – OnePlus 11. Флагман OnePlus вийшов на ринок ще на початку 2023 року і об’єднав версії Pro та ваніль в одному смартфоні. Однак, якщо говорити про технічні характеристики, то цей пристрій був радше оновленням OnePlus 10 Pro.

OnePlus 11 вийшов на ринок з 6,7-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю QHD та захисним склом Gorilla Glass. OnePlus щедрий на апаратне забезпечення, пропонуючи 8 ГБ, 16 ГБ оперативної пам’яті без будь-яких проблем. З точки зору програмного забезпечення, телефон працює під управлінням OxygenOS з набором ексклюзивних функцій, які виділяють цей пристрій серед інших. Інші преміумфункції включають зарядку потужністю 100 Вт.

Apple iPhone 15 Pro Max

Цей рік став визначним для шанувальників iPhone, оскільки всі iPhone отримали новий дизайн з динамічним островом. На вершині лінійки iPhone 15 Pro Max, як і раніше, залишається королем лінійки з разючим набором специфікацій. Він оснащений найкращим та найновішим обладнанням для iPhone.

IPhone 15 Pro Max пропонує все, що повинен мати флагман преміумкласу. Це включає великий 6,7-дюймовий AMOLED-дисплей для будь-якого використання. Під капотом пристрою встановлений Apple A17 Pro, створений за новим 3-нм техпроцесом. Ще одним великим досягненням є роз’єм USB Type-C. Він підтримує швидшу зарядку та передачу даних. Він також дає можливість заряджати інші пристрої, включаючи Apple Watch, від вашого пристрою, а також дозволяє підключати його до зовнішнього 4K-монітора.

IPhone 15 Pro Max також може похвалитися новим об’єктивом камери з 5-кратним зумом, що еквівалентно фокусній відстані дзеркальної камери 120 мм. Також з’явилася нова кнопка дії, яка дозволяє налаштовувати швидкі клавіші та легко відкривати додатки.

Найбільшою зміною в Apple A17 Pro є можливість запускати ігри, які раніше були призначені для ПК. Сюди входять Resident Evil Village, Resident Evil 4 Remake та інші ігри від Capcom і Ubisoft.

Nothing Phone (2)

Nothing Phone (2), можливо, не найпотужніший смартфон у порівнянні з преміальними флагманами 2023 року. Однак пристрій є великим кроком вперед у порівнянні з першим поколінням і, безумовно, є кроком у правильному напрямку. Ніщо не вдосконалило його дизайн і принесло апаратне забезпечення, яке здатне конкурувати з флагманами. Програмне забезпечення T 8 також отримало значні покращення, що робить його унікальним у порівнянні з іншими скінами Android.

Nothing Phone (2) Best Smartphones

Очевидно, що окрім чипсета Snapdragon 8 Gen 1 та нового вдосконаленого дизайну дисплея, пристрій вирізняється новим поглядом на інтерфейс Glyph. На перший погляд, дехто може вважати це примхою. Однак він має велику корисність, дозволяючи вам налаштовувати кілька світлодіодних індикаторів і змушувати їх працювати як будильники, сповіщення та інші види нагадувань.

Vivo X90 Pro

Vivo X90 – ще одна чудова новинка 2023 року. Цим випуском Vivo просуває філософію цієї лінійки, орієнтовану на камеру, вперед. Пристрій є преміумпропозицією і може похвалитися оптикою ZEISS для фотографування професійного рівня. Звичайно, пристрій також є одним з найкращих флагманів, випущених у 2023 році, завдяки іншим аспектам його апаратного забезпечення. Сюди входить чудовий OLED-дисплей з роздільною здатністю 2 800 x 1 200 пікселів. Під капотом пристрій може похвалитися чудовим процесором Dimensity 9200.

Best Smartphones

Що стосується оптики, то пристрій має 50,3-мегапіксельну камеру з подвійним піксельним PDAF, лазерним автофокусуванням, оптичною стабілізацією зображення. Також є 50-Мп телефотокамера з OIS і 12-Мп надширококутна камера з автофокусом. Для селфі та відеодзвінків передбачена камера на 32 Мп. Телефон має оптику ZEISS, покриття об’єктива Zeiss T*, двотоновий спалах, функцію зсуву пікселів та HDR. Він може похвалитися акумулятором 4870 з підтримкою швидкої зарядки потужністю 120 Вт.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
4
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
4
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

ТОП-5 смартфонов, выпущенных в 2023 году

С момента запуска первого смартфона прошло уже несколько лет, а популярность этого типа устройств все еще растет. Хотя продажи уже не такие, как много лет назад, мир смартфонов продолжает двигать колесо, когда речь идет о мобильных технологиях. В 2023 году у нас были отличные релизы и некоторые улучшения в этом конкретном сегменте. Поскольку 2023 год близится к концу, я составил список из 5 отличных смартфонов, выпущенных в 2023 году. В этом списке я погружусь в технические характеристики и ключевые особенности, которые делают эти смартфоны конкурентоспособными в технологическом сегменте.

5 отличных смартфонов, выпущенных в 2023 году

За последние несколько лет продажи смартфонов снизились, что было вызвано финансовыми потрясениями, вызванными пандемией COVID-19. Проблемы с цепочкой поставок также долгое время не могли решиться, и можно сказать, что 2023 год стал “возвращением” к нормальным дням. Однако последствия последних двух лет все еще имеют свое влияние на этот конкретный сегмент. Несмотря на проблемы, спрос на смартфоны все еще жив, и компании продолжают пытаться выпускать самые инновационные продукты и завоевывать расположение покупателей.

В 2023 году мир смартфонов увидел непрерывное развитие мощного программного обеспечения для камер, интеграцию решений на основе искусственного интеллекта в смартфоны, а также дебют процессоров на базе 3-нм техпроцесса. В сегменте смартфонов появилось множество вариантов для разных ценовых категорий на рынке. В этой статье мы подробно расскажем о 5 смартфонах, которые, безусловно, привлекли наибольшее внимание в 2023 году. Они варьируются от смартфонов среднего класса до флагманов премиум-класса. Поэтому если вы заинтересованы в кратком обзоре 5 замечательных смартфонов, выпущенных в 2023 году, погружайтесь в эту статью.

Samsung Galaxy S23 Ultra

В 2022 году Samsung переделал Samsung Galaxy S22Ultra, чтобы сделать его духовным наследником серии Galaxy Note. Помимо того, что это самый высокий смартфон в линейке Samsung, он также имеет некоторые эксклюзивные функции Galaxy Note, такие как интегрированное перо S Pen. В этом году компания повторила этот подвиг, выпустив Samsung Galaxy S23 Ultra. Устройство получило ряд обновлений по сравнению со своим предшественником и эксклюзивную SoC Snapdragon 8 Gen 2 для смартфонов Galaxy.

Best Smartphones

Galaxy S23 Ultra также обновил камеру флагманов благодаря использованию 200-мегапиксельной камеры на задней панели, что делает это устройство довольно эксклюзивным. Устройство существенно отличается от прошлогоднего S22 Ultra. Камеры и процессора достаточно, чтобы сделать устройство достойным. Однако есть и другие интересные функции, такие как стилус S Pen и ряд функций для повышения производительности в программном обеспечении телефона.

Телефон также имеет огромный дисплей, который является лучшим в своем классе с частотой обновления 120 Гц и разрешением QHD. Существуют версии, которые начинаются от 256 ГБ до 1 ТБ. Galaxy S23 Ultra также является самым быстрым зарядным устройством среди смартфонов Samsung с поддержкой зарядки мощностью 45 Вт. Этот телефон, безусловно, является одним из лучших смартфонов, выпущенных в 2023 году.

OnePlus 11

Еще один отличный вариант в этом списке – OnePlus 11. Флагман OnePlus вышел на рынок еще в начале 2023 года и объединил версии Pro и ваниль в одном смартфоне. Однако, если говорить о технических характеристиках, то это устройство было скорее обновлением OnePlus 10 Pro.

OnePlus 11 вышел на рынок с 6,7-дюймовым дисплеем с разрешением QHD и защитным стеклом Gorilla Glass. OnePlus щедр на аппаратное обеспечение, предлагая 8 ГБ, 16 ГБ оперативной памяти без каких-либо проблем. С точки зрения программного обеспечения, телефон работает под управлением OxygenOS с набором эксклюзивных функций, которые выделяют это устройство среди других. Другие премиум-функции включают зарядку мощностью 100 Вт.

Apple iPhone 15 Pro Max iPhone 15 Pro Max

Этот год стал знаменательным для поклонников iPhone, поскольку все iPhone получили новый дизайн с динамическим островом. На вершине линейки iPhone 15 Pro Max по-прежнему остается королем линейки с поразительным набором спецификаций. Он оснащен лучшим и самым новым оборудованием для iPhone.

IPhone 15 Pro Max предлагает все, что должен иметь флагман премиум-класса. Это включает большой 6,7-дюймовый AMOLED-дисплей для любого использования. Под капотом устройства установлен Apple A17 Pro, созданный по новому 3-нм техпроцессу. Еще одним большим достижением является разъем USB Type-C. Он поддерживает более быструю зарядку и передачу данных. Он также дает возможность заряжать другие устройства, включая Apple Watch, от вашего устройства, а также позволяет подключать его к внешнему 4K-монитору.

IPhone 15 Pro Max также может похвастаться новым объективом камеры с 5-кратным зумом, что эквивалентно фокусному расстоянию зеркальной камеры 120 мм. Также появилась новая кнопка действия, которая позволяет настраивать быстрые клавиши и легко открывать приложения.

Самым большим изменением в Apple A17 Pro является возможность запускать игры, которые ранее были предназначены для ПК. Сюда входят Resident Evil Village, Resident Evil 4 Remake и другие игры от Capcom и Ubisoft.

Nothing Phone (2)

Nothing Phone (2), возможно, не самый мощный смартфон по сравнению с премиальными флагманами 2023 года. Однако устройство является большим шагом вперед по сравнению с первым поколением и, безусловно, является шагом в правильном направлении. Ничто не улучшило его дизайн и принесло аппаратное обеспечение, которое способно конкурировать с флагманами. Программное обеспечение T 8 также получило значительные улучшения, что делает его уникальным по сравнению с другими скинами Android.

Nothing Phone (2) Best Smartphones

Очевидно, что кроме чипсета Snapdragon 8 Gen 1 и нового усовершенствованного дизайна дисплея, устройство отличается новым взглядом на интерфейс Glyph. На первый взгляд, некоторые могут считать это прихотью. Однако он имеет большую полезность, позволяя вам настраивать несколько светодиодных индикаторов и заставлять их работать как будильники, оповещения и другие виды напоминаний.

Vivo X90 Pro

Vivo X90 – еще одна замечательная новинка 2023 года. Этим выпуском Vivo продвигает философию этой линейки, ориентированную на камеру, вперед. Устройство является премиум-предложением и может похвастаться оптикой ZEISS для фотографирования профессионального уровня. Конечно, устройство также является одним из лучших флагманов, выпущенных в 2023 году, благодаря другим аспектам его аппаратного обеспечения. Сюда входит великолепный OLED-дисплей с разрешением 2 800 x 1 200 пикселей. Под капотом устройство может похвастаться превосходным процессором Dimensity 9200.

Best Smartphones

Что касается оптики, то устройство имеет 50,3-мегапиксельную камеру с двойным пиксельным PDAF, лазерной автофокусировкой, оптической стабилизацией изображения. Также есть 50-Мп телефотокамера с OIS и 12-Мп сверхширокоугольная камера с автофокусом. Для селфи и видеозвонков предусмотрена камера на 32 Мп. Телефон имеет оптику ZEISS, покрытие объектива Zeiss T*, двухтоновую вспышку, функцию сдвига пикселей и HDR. Он может похвастаться аккумулятором 4870 с поддержкой быстрой зарядки мощностью 120 Вт.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua