Huawei відповіла на санкції США двома 5G-чипами Kirin

Digital Chat Station, надійне джерело інсайдерської інформації, нещодавно розкрило цікаві подробиці про майбутні “антисанкційні” чипи Huawei. Планується, що вони будуть використовуватися в довгоочікуваній лінійці смартфонів Nova 12.

Huawei представить чіпи Kirin 9000SL 5G та Kirin 8000 5G

Huawei Kirin 9000S

Флагманська модель серії Nova 12, Huawei Nova 12 Ultra, працюватиме на потужній SoC Kirin 9000SL 5G. На відміну від нього, Huawei Nova 12 Pro буде оснащений процесором Kirin 8000 5G. Ці найсучасніші чипи впораються з викликами, спричиненими санкціями, та забезпечать бездоганний користувацький досвід.

Інсайдер показав, що обидва чипи Kirin 5G. Попри приналежність до однієї серії та спільне походження, мають відмінності у продуктивності. Примітно, що ці чипи виробляються SMIC з використанням 7-нм техпроцесу, що демонструє прихильність Huawei до передових напівпровідникових технологій. Kirin 9000SL 5G може перевершити свого побратима, надаючи користувачам розширені можливості обробки даних.

Також варто зазначити, що офіційна презентація смартфонів Huawei Nova 12 вже не за горами, запланована на 26 грудня. Ентузіасти та шанувальники технологій з нетерпінням чекають на цю подію. Щоб стати свідками інноваційних функцій та можливостей, які принесуть з собою ці нові пристрої.

Digital Chat Station має досвід точного повідомлення специфікацій і дат випуску різних пристроїв. У минулому інсайдер надав точну інформацію про Redmi K50 та Xiaomi 12. Це зміцнило довіру до них як до надійного джерела для раннього ознайомлення з технологіями смартфонів, що швидко розвиваються.

Отже, оскільки індустрія смартфонів продовжує розвиватися, фокус Huawei на розробці надійних чипів, здатних пом’якшити вплив санкцій, підкреслює стійкість компанії та її прагнення надавати найсучасніші технології своїм користувачам. Серія Nova 12, що працює на цих чипах Kirin 5G, матиме значний вплив на конкурентному ринку смартфонів. Технологічні ентузіасти будуть уважно стежити за тим, як ці пристрої переосмислюють користувацький досвід і встановлюють нові стандарти продуктивності та інновацій в індустрії.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Huawei ответила на санкции США двумя 5G-чипами Kirin

Digital Chat Station, надежный источник инсайдерской информации, недавно раскрыл интересные подробности о будущих “антисанкционных” чипах Huawei. Планируется, что они будут использоваться в долгожданной линейке смартфонов Nova 12.

Huawei представит чипы Kirin 9000SL 5G и Kirin 8000 5G

Huawei Kirin 9000S

Флагманская модель серии Nova 12, Huawei Nova 12 Ultra, будет работать на мощной SoC Kirin 9000SL 5G. В отличие от него, Huawei Nova 12 Pro будет оснащен процессором Kirin 8000 5G. Эти современные чипы справятся с вызовами, вызванными санкциями, и обеспечат безупречный пользовательский опыт.

Инсайдер показал, что оба чипа Kirin 5G. Несмотря на принадлежность к одной серии и общее происхождение, имеют различия в производительности. Примечательно, что эти чипы производятся SMIC с использованием 7-нм техпроцесса, что демонстрирует приверженность Huawei к передовым полупроводниковым технологиям. Kirin 9000SL 5G может превзойти своего собрата, предоставляя пользователям расширенные возможности обработки данных.

Также стоит отметить, что официальная презентация смартфонов Huawei Nova 12 уже не за горами, запланированная на 26 декабря. Энтузиасты и поклонники технологий с нетерпением ждут этого события. Чтобы стать свидетелями инновационных функций и возможностей, которые принесут с собой эти новые устройства.

Digital Chat Station имеет опыт точного сообщения спецификаций и дат выпуска различных устройств. В прошлом инсайдер предоставил точную информацию о Redmi K50 и Xiaomi 12. Это укрепило доверие к ним как к надежному источнику для раннего ознакомления с технологиями быстро развивающихся смартфонов.

Итак, поскольку индустрия смартфонов продолжает развиваться, фокус Huawei на разработке надежных чипов, способных смягчить влияние санкций, подчеркивает устойчивость компании и ее стремление предоставлять самые современные технологии своим пользователям. Серия Nova 12, работающая на этих чипах Kirin 5G, будет иметь значительное влияние на конкурентном рынке смартфонов. Технологические энтузиасты будут внимательно следить за тем, как эти устройства переосмысливают пользовательский опыт и устанавливают новые стандарты производительности и инноваций в индустрии.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua