Honor Magic6 Pro з потрійною камерою помітили на живому зображенні

Після представлення серії Honor 100 для преміального ринку середнього цінового сегмента, компанія Honor зосередилася на серії смартфонів високого класу. Нові флагманські пристрої увійдуть до серії Honor Magic6 і вже знаходяться в розробці. Сьогодні на Weibo з’явилося перше живе фото Honor Magic6 Pro. Пристрій показав розташування основної камери та підтвердив елементи дизайну. Honor Magic6 Pro буде дуже схожий на свого попередника з точки зору дизайну.

Honor Magic6 Pro оснащений 100-кратним зумом і потрійною камерою

Honor Magic6 Pro матиме величезну круглий модуль з трьома камерами всередині. Ці камери будуть вирівняні у формі трикутника. Верхня з них матиме перископний об’єктив, а поруч з нею також буде напис “100-кратний зум”. Окрім зображення в реальному часі, є також рендер, який пояснює загальний дизайн камерного острова.

Нове зображення підтверджує, що Honor не буде робити серйозних змін у серії Honor Magic6. Замість цього компанія буде дотримуватися поточного дизайну, який є гарним і функціональним. Відбудуться значні покращення у відділі камер та продуктивності. Honor Magic6 Pro матиме під капотом чипсет Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Що стосується камер, Honor представить новий сенсор OmniVision OV50K.

Honor Magic6 Pro

Цікаво, що Honor також оголосив про нове партнерство з Porsche Design для створення ексклюзивного смартфона Honor. Пристрій вийде на ринок у січні 2024 року, що збігається з можливою датою виходу серії Honor Magic6. Швидше за все, ми побачимо телефон серії Honor Magic6 з дизайном від Porsche Design.

Наразі Honor потроху ділиться інформацією про свої майбутні флагмани. Ми очікуємо, що компанія почне свою маркетингову кампанію дуже скоро, коли вікно запуску наблизиться. Окрім Honor Magic6 Pro, компанія також представить базовий Honor Magic6. Ми очікуємо, що більше деталей з’явиться в найближчі тижні. Варто зазначити, що Honor Magic6 Lite був представлений раніше, і ви можете дізнатися більше деталей про нього за посиланням.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 2.33 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Honor Magic6 Pro с тройной камерой заметили на живом изображении

После представления серии Honor 100 для премиального рынка среднего ценового сегмента, компания Honor сосредоточилась на серии смартфонов высокого класса. Новые флагманские устройства войдут в серию Honor Magic6 и уже находятся в разработке. Сегодня на Weibo появилось первое живое фото Honor Magic6 Pro. Устройство показало расположение основной камеры и подтвердило элементы дизайна. Honor Magic6 Pro будет очень похож на своего предшественника с точки зрения дизайна.

Honor Magic6 Pro оснащен 100-кратным зумом и тройной камерой

Honor Magic6 Pro будет иметь огромную круглый модуль с тремя камерами внутри. Эти камеры будут выровнены в форме треугольника. Верхняя из них будет иметь перископный объектив, а рядом с ней также будет надпись “100-кратный зум”. Кроме изображения в реальном времени, есть также рендер, который объясняет общий дизайн камерного острова.

Новое изображение подтверждает, что Honor не будет делать серьезных изменений в серии Honor Magic6. Вместо этого компания будет придерживаться текущего дизайна, который является красивым и функциональным. Произойдут значительные улучшения в отделе камер и производительности. Honor Magic6 Pro будет иметь под капотом чипсет Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Что касается камер, Honor представит новый сенсор OmniVision OV50K.

Honor Magic6 Pro

Интересно, что Honor также объявил о новом партнерстве с Porsche Design для создания эксклюзивного смартфона Honor. Устройство выйдет на рынок в январе 2024 года, что совпадает с возможной датой выхода серии Honor Magic6. Скорее всего, мы увидим телефон серии Honor Magic6 с дизайном от Porsche Design.

Сейчас Honor понемногу делится информацией о своих будущих флагманах. Мы ожидаем, что компания начнет свою маркетинговую кампанию очень скоро, когда окно запуска приблизится. Кроме Honor Magic6 Pro, компания также представит базовый Honor Magic6. Мы ожидаем, что больше деталей появится в ближайшие недели. Стоит отметить, что Honor Magic6 Lite был представлен ранее, и вы можете узнать больше деталей о нем по ссылке.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 2.33 з 5 )
GizChina.Com.Ua