Великобританія та ЄС розширили правила торгівлі для електромобілів

Великобританія та ЄС домовилися продовжити правила торгівлі електромобілями (EV) до кінця 2026 року, щоб знизити витрати для виробників і споживачів. Це рішення було прийнято з метою забезпечення довгострокової визначеності для автомобільної промисловості та стимулювання продажів електромобілів. Чинні правила походження будуть діяти ще три роки — до кінця 2026 року. Це дозволить уникнути 10% тарифу на продаж автомобілів між Великою Британією та ЄС. Ця угода сприяє безмитній торгівлі електромобілями між Великою Британією та ЄС і запобігає підвищенню тарифів, яке могло б статися всього за 26 днів.

Volkswagen ID. 2all electric car

За даними британського уряду, продовження терміну дії угоди до 2024 року заощадить виробникам і споживачам до 4,3 мільярда фунтів стерлінгів (5,45 мільярда доларів США) додаткових витрат. Британія та ЄС є основними ринками для експорту електромобілів, які просуваються як низьковуглецева альтернатива автомобілям з двигунами внутрішнього згоряння, що працюють на бензині або дизельному пальному.

Передумови

Угода про торгівлю та співробітництво між Великою Британією та ЄС (TCA) тимчасово звільнила електромобілі (EV) від правил, згідно з якими ці товари повинні бути вироблені у Великій Британії або ЄС. Ці тарифні пільги були узгоджені в рамках угоди про Brexit і повинні були закінчитися 1 січня 2024 року. Товариство виробників і торговців автомобілями (SMMT) попередило, що електромобілі з акумуляторними батареями (BEV) були б обкладені 10% митом, якби ці правила були застосовані у 2024 році, що додало б мільярди фунтів стерлінгів і підштовхнуло б ціни для споживачів до зростання.

Переваги продовження

Продовження правил торгівлі електромобілями — це перемога для автомобілістів, економіки та навколишнього середовища. Збереження безмитної торгівлі електромобілями забезпечить споживачам найширший і найдоступніший вибір у той час, коли нам потрібно, щоб усі водії перейшли на електромобілі. Угода також демонструє важливість оновлення правил торгівлі акумуляторними батареями між Великобританією і Туреччиною, щоб відобразити сьогоднішню домовленість.

Раніше цього місяця ЄС оприлюднив пропозицію щодо продовження терміну дії угоди. Однак Рада ЄС схвалила її лише в четвер після презентації пропозиції. Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак сказав у своїй заяві:

«Ми прислухалися до занепокоєння сектора протягом усього цього процесу, і я знаю, що цей прорив стане величезним полегшенням для галузі… Ми також не залишимо жодного каменя на камені, щоб підтримати нашу вітчизняну акумуляторну промисловість і забезпечити довгострокову впевненість для нашого процвітаючого автомобільного сектору, щоб допомогти йому вкоренитися у Великобританії».

Electric cars Vs fuel vehicles gas - electric hybrid cars

Автомобільні бренди попередили про закон

Один з найбільших світових автовиробників, Stellantis, власник Fiat, раніше попередив про нові правила. Компанія попередила, що британські автозаводи можуть закритися, якщо правила набудуть чинності у 2024 році. Окрім Stellantis, багато інших брендів у галузі мали подібні побоювання. Торгова асоціація британської автомобільної промисловості привітала розширення правил торгівлі.

Майк Хос, голова лондонського Товариства автовиробників і торговців (SMMT), заявив:

“Відтермінування правил походження — це перемога для автомобілістів, економіки та навколишнього середовища… Цей захід допоможе скоротити викиди вуглецю, підтримає зростання і робочі місця, а також є правильним рішенням для декарбонізації автомобільного транспорту”.

Уряд також заявляє, що Британія намагатиметься домовитися з Туреччиною про трирічне продовження еквівалентних правил, щоб підтримати британські автомобільні компанії, які є основними експортерами на турецький ринок.

Виклики та майбутні зміни

Подовження правил торгівлі електромобілями — це крок у правильному напрямку. Однак у майбутньому на нас ще чекають зміни. Комісар ЄС з питань Brexit спочатку виступав проти такого кроку. Це свідчить про те, що правила можуть бути скориговані в міру розвитку ситуації. SMMT привітала угоду і підкреслила необхідність того, щоб уряди продовжували прислухатися до сектору і діяти з метою захисту конкурентоспроможності ЄС і Великобританії.

У міру зростання продажів електромобілів постачання достатньої кількості акумуляторів з європейських заводів стане значним промисловим викликом для автомобільної промисловості. Уряд Великої Британії оголосив про додаткові інвестиції в розмірі 50 мільйонів фунтів стерлінгів для розвитку британської акумуляторної промисловості та забезпечення безпеки акумуляторного сектору. Цей сектор може створити 100 000 високооплачуваних і кваліфікованих робочих місць у Великобританії.

Volvo electric cars E-Fuel Cars

Хоча чинна угода продовжує правила торгівлі до кінця 2026 року, в міру розвитку ситуації в них можуть бути внесені подальші корективи. Комісар ЄС з питань Brexit спочатку виступав проти продовження торговельних правил, і в майбутньому можуть відбутися зміни залежно від прогресу британської акумуляторної промисловості та глобального ланцюга постачання. Уряди прислухалися до сектору і вжили заходів для захисту конкурентоспроможності ЄС та Великої Британії. Це також забезпечило вкрай необхідну впевненість для автомобільної промисловості

Висновок

Велика Британія та ЄС зробили значний крок до уникнення тарифів на електромобілі. Вони зробили це, продовживши правила торгівлі до кінця 2026 року. Це рішення допоможе знизити витрати для виробників і споживачів. Воно також забезпечить довгострокову визначеність для автомобільної промисловості та сприятиме зростанню продажів електромобілів. Угода демонструє важливість співпраці між Великою Британією та ЄС. Вони можуть розв’язати проблеми глобального ланцюга постачання і підтримати перехід до більш сталого майбутнього.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
4
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
3
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Великобритания и ЕС расширили правила торговли для электромобилей

Великобритания и ЕС договорились продлить правила торговли электромобилями (EV) до конца 2026 года, чтобы снизить затраты для производителей и потребителей. Это решение было принято с целью обеспечения долгосрочной определенности для автомобильной промышленности и стимулирования продаж электромобилей. Действующие правила происхождения будут действовать еще три года — до конца 2026 года. Это позволит избежать 10% тарифа на продажу автомобилей между Великобританией и ЕС. Это соглашение способствует беспошлинной торговле электромобилями между Великобританией и ЕС и предотвращает повышение тарифов, которое могло бы произойти всего за 26 дней.

Volkswagen ID. 2all electric car

По данным британского правительства, продление срока действия соглашения до 2024 года сэкономит производителям и потребителям до 4,3 миллиарда фунтов стерлингов (5,45 миллиарда долларов США) дополнительных расходов. Великобритания и ЕС являются основными рынками для экспорта электромобилей, которые продвигаются как низкоуглеродная альтернатива автомобилям с двигателями внутреннего сгорания, работающими на бензине или дизельном топливе.

Предпосылки

Соглашение о торговле и сотрудничестве между Великобританией и ЕС (TCA) временно освободило электромобили (EV) от правил, согласно которым эти товары должны быть произведены в Великобритании или ЕС. Эти тарифные льготы были согласованы в рамках соглашения о Brexit и должны были закончиться 1 января 2024 года. Общество производителей и торговцев автомобилями (SMMT) предупредило, что электромобили с аккумуляторными батареями (BEV) были бы обложены 10% пошлиной, если бы эти правила были применены в 2024 году, что добавило бы миллиарды фунтов стерлингов и подтолкнуло бы цены для потребителей к росту.

Преимущества продолжения

Продление правил торговли электромобилями — это победа для автомобилистов, экономики и окружающей среды. Сохранение беспошлинной торговли электромобилями обеспечит потребителям самый широкий и доступный выбор в то время, когда нам нужно, чтобы все водители перешли на электромобили. Соглашение также демонстрирует важность обновления правил торговли аккумуляторными батареями между Великобританией и Турцией, чтобы отразить сегодняшнюю договоренность.

Ранее в этом месяце ЕС обнародовал предложение о продлении срока действия соглашения. Однако Совет ЕС одобрил его только в четверг после презентации предложения. Премьер-министр Великобритании Риши Сунак сказал в своем заявлении:

“Мы прислушивались к беспокойству сектора на протяжении всего этого процесса, и я знаю, что этот прорыв станет огромным облегчением для отрасли… Мы также не оставим ни одного камня на камне, чтобы поддержать нашу отечественную аккумуляторную промышленность и обеспечить долгосрочную уверенность для нашего процветающего автомобильного сектора, чтобы помочь ему укорениться в Великобритании”.

Electric cars Vs fuel vehicles gas - electric hybrid cars

Автомобильные бренды предупредили о законе

Один из крупнейших мировых автопроизводителей, Stellantis, владелец Fiat, ранее предупредил о новых правилах. Компания предупредила, что британские автозаводы могут закрыться, если правила вступят в силу в 2024 году. Кроме Stellantis, многие другие бренды в отрасли имели подобные опасения. Торговая ассоциация британской автомобильной промышленности приветствовала расширение правил торговли.

Майк Хос, председатель лондонского Общества автопроизводителей и торговцев (SMMT), заявил:

“Отсрочка правил происхождения – это победа для автомобилистов, экономики и окружающей среды… Эта мера поможет сократить выбросы углерода, поддержит рост и рабочие места, а также является правильным решением для декарбонизации автомобильного транспорта”.

Правительство также заявляет, что Великобритания будет пытаться договориться с Турцией о трехлетнем продлении эквивалентных правил, чтобы поддержать британские автомобильные компании, которые являются основными экспортерами на турецкий рынок.

Вызовы и будущие изменения

Продление правил торговли электромобилями — это шаг в правильном направлении. Однако в будущем нас еще ждут изменения. Комиссар ЕС по вопросам Brexit сначала выступал против такого шага. Это свидетельствует о том, что правила могут быть скорректированы по мере развития ситуации. SMMT приветствовала соглашение и подчеркнула необходимость того, чтобы правительства продолжали прислушиваться к сектору и действовать с целью защиты конкурентоспособности ЕС и Великобритании.

По мере роста продаж электромобилей поставки достаточного количества аккумуляторов с европейских заводов станет значительным промышленным вызовом для автомобильной промышленности. Правительство Великобритании объявило о дополнительных инвестициях в размере 50 миллионов фунтов стерлингов для развития британской аккумуляторной промышленности и обеспечения безопасности аккумуляторного сектора. Этот сектор может создать 100 000 высокооплачиваемых и квалифицированных рабочих мест в Великобритании.

Volvo electric cars E-Fuel Cars

Хотя действующее соглашение продлевает правила торговли до конца 2026 года, по мере развития ситуации в них могут быть внесены дальнейшие коррективы. Комиссар ЕС по вопросам Brexit изначально выступал против продления торговых правил, и в будущем могут произойти изменения в зависимости от прогресса британской аккумуляторной промышленности и глобальной цепи поставок. Правительства прислушались к сектору и приняли меры для защиты конкурентоспособности ЕС и Великобритании. Это также обеспечило крайне необходимую уверенность для автомобильной промышленности

Вывод

Великобритания и ЕС сделали значительный шаг к избежанию тарифов на электромобили. Они сделали это, продлив правила торговли до конца 2026 года. Это решение поможет снизить затраты для производителей и потребителей. Оно также обеспечит долгосрочную определенность для автомобильной промышленности и будет способствовать росту продаж электромобилей. Соглашение демонстрирует важность сотрудничества между Великобританией и ЕС. Они могут решить проблемы глобальной цепи поставок и поддержать переход к более устойчивому будущему.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua