Необхідний мінімум: які програми варто видалити з Android вже зараз

 

Чи замислювались ви колись, що ваш смартфон може бути подібним до антикварної шафи, набитої непотрібними речами, які лише забирають простір і не несуть жодної користі? З приходом ери цифрових технологій, наші мобільні пристрої переповнені застосунками, які обіцяють полегшити наше життя.

Але чи справді це так? Час провести «генеральне прибирання» в смартфоні та визначити, які програми на Android варто видалити без жалю. Також рекомендуємо вам дізнатися, як відключити стеження за телефоном – нехай ваше приватне життя буде дійсно приватним!

Програми-ліхтарики

Сучасні смартфони вже обладнані функцією спалаху, яка виконує роль ліхтарика, тому окремі застосунки для цього видаються зайвими. Вони не тільки займають ціннісний простір в пам’яті вашого пристрою, але й можуть непомітно впливати на продуктивність та автономність роботи смартфона. Більше того, окремі програми-ліхтарики можуть несанкціоновано збирати ваші особисті дані.

Неофіційні сканери

На ринку існує безліч клонів популярних скануючих додатків, які, на жаль, часто є джерелом небажаної реклами та шкідливих підписок. Вибір офіційних утиліт, таких як Adobe Scan або Microsoft Office Lens, допоможе уникнути неприємностей та забезпечить безпеку ваших даних.

Програми для очищення пам’яті

Парадоксально, але багато додатків для оптимізації пам’яті, на кшталт RAM Booster, насправді можуть сповільнювати роботу пристрою. Їхня ефективність під великим сумнівом, адже Android здатний самостійно управляти ресурсами та очищати кеш.

Програми для прослуховування музики

Незважаючи на розмаїття музичних плеєрів, більшість із них перевантажені рекламою та можуть містити шкідливі файли. У сучасному світі стрімінгові сервіси та вбудовані музичні плеєри пропонують зручне та безпечне рішення для любителів музики.

Деінсталлятори

Іронія полягає в тому, що програми для видалення інших додатків самі є непотрібними. Система Android оснащена інструментами для видалення програм без допомоги сторонніх деінсталляторів.

Застосунки для роботи з файлами

Колись популярний ES File Explorer та його аналоги тепер переповнені рекламою та потенційно небезпечними елементами. Варто звернути увагу на просте та ефективне управління файлами з Google Files.

Сумнівні браузери

Браузери, які не мають репутації надійності, можуть становити загрозу вашій конфіденційності, зокрема, китайські UC Browser та Dolphin. Використання перевірених браузерів, таких як Chrome чи Opera, є розумним рішенням.

Фотогалереї

Застосунки для управління фотографіями, подібні до QuickPic, можуть видаватися корисними, але часто містять нав’язливу рекламу та сумнівний функціонал. Вбудовані галереї або перевірені застосунки, як Simple Gallery, вирішують цю проблему куди безпечніше.

Визначники номера

Програми типу Getcontact і Truecaller, незважаючи на їх практичність, можуть становити ризик для персональних даних, які можуть потрапляти в руки шахраїв.

Більшість антивірусів

Антивірусні програми часто служать більше для показу реклами, ніж для захисту пристрою. Надійність вбудованого “Google Play Захисту” або реномованих антивірусів, таких як AVG, ESET, McAfee, є кращим вибором.

Висновки

Настав час звільнити ваш Android-пристрій від непотрібного вантажу. Видалення зайвих програм дозволить не лише прискорити роботу смартфону, а й збільшити його автономність. Це також знизить ризики для вашої конфіденційності та безпеки особистих даних. Пам’ятайте, краще використовувати надійні та перевірені застосунки, які не тільки обіцяють, але й дійсно полегшують ваше повсякденне життя.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
3
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua