Бета-версія WhatsApp тестує плавний обмін статусами

Ділитися фрагментами свого дня, швидкими оновленнями та веселими моментами — ось що робить функцію статусу у WhatsApp такою яскравою. Але доступ до цих дорогоцінних кнопок внизу екрана іноді може нагадувати пошук забутої шкарпетки під ліжком. Що ж, більше не хвилюйтеся, любителі статусів! WhatsApp тестує витончений макіяж, який ставить ваші інструменти для розповіді історій в центр уваги.

Пройшли ті дні, коли вам доводилося занурюватися у вкладку “Оновлення” і намацувати ці плаваючі кнопки. Остання бета-версія Android (версія 2.23.26.13) представляє два елегантні ярлики, розташовані поруч із заголовком статусу. Уявіть собі іконку камери для миттєвого обміну фотографіями та відео, а також іконку олівця, яка готова перетворити ваші думки на текстові оновлення. Один дотик — і ваша мить стане яскравою!

Оновлена функція обміну статусами у WhatsApp

Цей редизайн не лише естетично привабливий, але й економить ваш час. Більше ніякої прокрутки, ніякого натискання не тієї кнопки. Ваше творче полотно доступне в один клік, дозволяючи вам без зусиль ділитися спогадами та оновленнями, як конфетті у вітряний день.

Але зачекайте, тут є поворот сюжету! Можливо, додаток тестує ще один варіант: додати ці іконки швидкого доступу до меню з трьома крапками у верхньому правому куті. Хоча декому може не вистачати безпосереднього доступу до кнопок заголовка, розміщення у верхньому кутку пропонує чистіший вигляд і зберігає інтерфейс мінімалістичним.

Тож, на чиєму ви боці? Миттєвий доступ у верхньому куті чи обтічний підхід у верхньому куті? Оновлений заголовок статусу наразі доступний для бета-тестерів. І подейкують, що ширший реліз може бути вже не за горами.

І на цьому хороші новини не закінчуються! WhatsApp також працює над опціями завантаження зображень і відео у форматі HD, що потенційно може перетворити ваші оновлення статусів на мінішедеври. З цими захопливими змінами, що назрівають, WhatsApp може стати вашим універсальним інструментом для всіх ваших потреб у створенні історій.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.33 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Бета-версия WhatsApp тестирует плавный обмен статусами

Делиться фрагментами своего дня, быстрыми обновлениями и веселыми моментами – вот что делает функцию статуса в WhatsApp такой яркой. Но доступ к этим драгоценным кнопкам внизу экрана иногда может напоминать поиск забытого носка под кроватью. Что ж, больше не волнуйтесь, любители статусов! WhatsApp тестирует изящный макияж, который ставит ваши инструменты для рассказа историй в центр внимания.

Прошли те дни, когда вам приходилось погружаться во вкладку “Обновления” и нащупывать эти плавающие кнопки. Последняя бета-версия Android (версия 2.23.26.13) представляет два элегантных ярлыка, расположенных рядом с заголовком статуса. Представьте себе иконку камеры для мгновенного обмена фотографиями и видео, а также иконку карандаша, которая готова превратить ваши мысли в текстовые обновления. Одно касание – и ваш миг станет ярким!

Обновленная функция обмена статусами в WhatsApp

Этот редизайн не только эстетически привлекательный, но и экономит ваше время. Больше никакой прокрутки, никакого нажатия не той кнопки. Ваше творческое полотно доступно в один клик, позволяя вам без труда делиться воспоминаниями и обновлениями, как конфетти в ветреный день.

Но подождите, здесь есть поворот сюжета! Возможно, приложение тестирует еще один вариант: добавить эти иконки быстрого доступа к меню с тремя точками в правом верхнем углу. Хотя некоторым может не хватать прямого доступа к кнопкам заголовка, размещение в верхнем углу предлагает более чистый вид и сохраняет интерфейс минималистичным.

Итак, на чьей вы стороне? Мгновенный доступ в верхнем углу или обтекаемый подход в верхнем углу? Обновленный заголовок статуса в настоящее время доступен для бета-тестеров. И поговаривают, что более широкий релиз может быть уже не за горами.

И на этом хорошие новости не заканчиваются! WhatsApp также работает над опциями загрузки изображений и видео в формате HD, что потенциально может превратить ваши обновления статусов в минишедевры. С этими захватывающими изменениями, назревающими, WhatsApp может стать вашим универсальным инструментом для всех ваших потребностей в создании историй.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.33 з 5 )
GizChina.Com.Ua