Представлено Honor X8b: AMOLED-дисплей з частотою 90 Гц та потрійною камерою на 108 Мп

Компанія Honor, провідний бренд смартфонів, нещодавно представила в Саудівській Аравії свій новий телефон середнього класу – Honor X8b. Пристрій є оновленою версією Honor X8, який був анонсований на початку цього року в березні. Honor X8b може похвалитися кількома покращеннями у порівнянні зі своїм попередником, включаючи AMOLED-дисплей, кращі камери та інші функції. У цій статті ми детальніше розглянемо технічні характеристики, особливості та ціну Honor X8b.

Honor X8b: Оновлений варіант середнього класу з AMOLED-дисплеєм, покращеними камерами та іншими можливостями

Honor X8b має розміри 161,05 x 74,55 x 6,78 мм і важить 166 грамів. Він оснащений 6,7-дюймовою AMOLED-панеллю з роздільною здатністю Full HD 2412 x 1080 пікселів, частотою оновлення 90 Гц, ШІМ-регулюванням 3240 Гц і піковою яскравістю до 2 000 ніт. Пристрій працює під управлінням Android 14 та інтерфейсу Magic OS 7.2 UI, який постачається з підтримкою функції сповіщень Magic Capsule.

Дисплей Honor X8b має виріз у формі таблетки, в якому розміщена 50-мегапіксельна селфі-камера та м’який світлодіодний спалах. На задній панелі пристрою знаходиться 108-мегапіксельна основна камера, 5-мегапіксельний надширококутний об’єктив і 2-мегапіксельна макрокамера. Пристрій працює на базі чипсета Snapdragon 680 та акумулятора місткістю 4 500 мАг з підтримкою швидкої зарядки 35 Вт. Пристрій поставляється в декількох конфігураціях. Наприклад, 8 ГБ оперативної пам’яті 128 ГБ, 8 ГБ оперативної пам’яті 256 ГБ та 8 ГБ оперативної пам’яті 512 ГБ. Смартфон також оснащений двома SIM-картами, 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0G, GPS, портом USB-C і дактилоскопічним датчиком на бічній панелі.

Honor X8b доступний у трьох відтінках: Midnight Black, Titanium Silver та Glamorous Green. У Саудівській Аравії стартова ціна пристрою становить близько 240 доларів США. Однак немає інформації про те, на яких інших ринках з’явиться X8b.

На закінчення, Honor X8b – це смартфон середнього класу, який пропонує кілька поліпшень у порівнянні зі своїм попередником. В тому числі AMOLED-дисплей, кращі камери та інші функції. Завдяки витонченому дизайну, потужному процесору та винятковим камерам, Honor X8b є чудовим вибором для тих, хто шукає високоякісний смартфон, який не розорить ваш гаманець.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Представлен Honor X8b: AMOLED-дисплей с частотой 90 Гц и тройной камерой на 108 Мп

Компания Honor, ведущий бренд смартфонов, недавно представила в Саудовской Аравии свой новый телефон среднего класса – Honor X8b. Устройство является обновленной версией Honor X8, который был анонсирован в начале этого года в марте. Honor X8b может похвастаться несколькими улучшениями по сравнению со своим предшественником, включая AMOLED-дисплей, лучшие камеры и другие функции. В этой статье мы подробнее рассмотрим технические характеристики, особенности и цену Honor X8b.

Honor X8b: Обновленный вариант среднего класса с AMOLED-дисплеем, улучшенными камерами и другими возможностями

Honor X8b имеет размеры 161,05 x 74,55 x 6,78 мм и весит 166 граммов. Он оснащен 6,7-дюймовой AMOLED-панелью с разрешением Full HD 2412 x 1080 пикселей, частотой обновления 90 Гц, ШИМ-регулировкой 3240 Гц и пиковой яркостью до 2 000 нит. Устройство работает под управлением Android 14 и интерфейса Magic OS 7.2 UI, который поставляется с поддержкой функции уведомлений Magic Capsule.

Дисплей Honor X8b имеет вырез в форме таблетки, в котором размещена 50-мегапиксельная селфи-камера и мягкая светодиодная вспышка. На задней панели устройства находится 108-мегапиксельная основная камера, 5-мегапиксельный сверхширокоугольный объектив и 2-мегапиксельная макрокамера. Устройство работает на базе чипсета Snapdragon 680 и аккумулятора емкостью 4 500 мАч с поддержкой быстрой зарядки 35 Вт. Устройство поставляется в нескольких конфигурациях. Например, 8 ГБ оперативной памяти 128 ГБ, 8 ГБ оперативной памяти 256 ГБ и 8 ГБ оперативной памяти 512 ГБ. Смартфон также оснащен двумя SIM-картами, 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0G, GPS, портом USB-C и дактилоскопическим датчиком на боковой панели.

Honor X8b доступен в трех оттенках: Midnight Black, Titanium Silver и Glamorous Green. В Саудовской Аравии стартовая цена устройства составляет около 240 долларов США. Однако нет информации о том, на каких других рынках появится X8b.

В заключение, Honor X8b – это смартфон среднего класса, который предлагает несколько улучшений по сравнению со своим предшественником. В том числе AMOLED-дисплей, лучшие камеры и другие функции. Благодаря изящному дизайну, мощному процессору и исключительным камерам, Honor X8b является отличным выбором для тех, кто ищет высококачественный смартфон, который не разорит ваш кошелек.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua