Поради Samsung про те, як максимально ефективно використовувати камеру з OneUI 6

У сучасному світі пристрій, що лежить у вашій кишені чи сумці, – це не просто мобільний телефон, а багатогранна камера, наділена величезним потенціалом для створення захопливих фотографій та запису високоякісного відео. Телефони Samsung Galaxy, зокрема, підняли цю концепцію на нову висоту завдяки впровадженню інноваційних функцій та вдосконалень у камерах пристроїв, сумісних з оновленням One UI 6.

Остання версія кастомної оболонки One UI 6, є скарбницею вдосконалень, деякі з яких засновані на штучному інтелекті. Samsung, прагнучи допомогти користувачам розкрити весь потенціал камер телефонів Galaxy, надає низку цінних порад, які допоможуть максимально ефективно використовувати ці функції.

Розкрийте прихований потенціал камери Samsung Galaxy за допомогою One UI 6

Розкрийте потенціал штучного інтелекту за допомогою програми Enhance-X

Для тих, кому пощастило отримати оновлення One UI 6, обов’язковим є додаток Enhance-X, який можна завантажити з Galaxy Store. Не бійтеся, якщо оновлення ще не з’явилося на вашому пристрої. Samsung старанно розгортає One UI 6 на всіх сумісних пристроях.

Додаток Enhance-X змінює правила гри, дозволяючи користувачам легко редагувати фотографії та відео одним дотиком. Забезпечуючи разючі результати в усіх сферах. Ця програма працює з такою бездоганною ефективністю, що постійно дивує користувачів. Одна з функцій, що заслуговує на увагу, дозволяє користувачам “очистити об’єктив” після знімання, що значно покращує якість злегка розмитих зображень.

Крім того, додаток дозволяє вибирати відео тривалістю до 30 секунд і перетворювати їх на захопливі сповільнені відео з двома варіантами швидкості. Для тих, хто шукає художнього смаку, відео тривалістю до 60 секунд можна перетворити на шедеври з довгою експозицією, які ідеально підходять для таких сцен, як жвавий рух на шосе.

Додаток Enhance-X просуває ШІ на крок далі, аналізуючи відео та витягуючи високоякісні зображення з коротких кліпів. По суті, користувачі можуть автоматично робити скриншоти з відео, вибираючи найбільш візуально привабливі кадри.

Магія вирізання зображень зі штучним інтелектом

Представляємо вам функцію “Обрізання зображень зі штучним інтелектом” від Samsung, призначену для спрощення маніпуляцій із зображеннями. При тривалому натисканні на об’єкт або людину на зображенні система інтелектуально обрізає його. Користувачі можуть використовувати обрізаний об’єкт як наклейку в документах чи додатках або просто зберегти його як окреме зображення. Ця чудова функція легко доступна в галереї Samsung Galaxy, що позбавляє від необхідності використовувати окремий редактор.

Легке перемикання роздільної здатності

Додаток камери після оновлення інтерфейсу One UI 6 тепер може похвалитися зручною кнопкою для швидкої зміни роздільної здатності під час знімання фотографій. Ця функція доступна як у стандартному режимі “Фото”, так і в режимі “Профі”, що дозволяє фотографам легко перемикатися між роздільними здатностями одним дотиком. Усунення необхідності заглиблюватися в меню налаштувань камери.

Покращений досвід редагування фотографій

Samsung докорінно змінила редактор зображень в One UI 6, спростивши його інтерфейс для більш зручного користування. Розширені можливості редагування, включаючи функції зі штучним інтелектом, тепер легко доступні в новому розділі головної панелі інструментів.

Так, серед помітних доповнень до фоторедактора — інструмент “Видалення об’єктів”. Він дозволяє користувачам видаляти небажані елементи з фотографій простим дотиком. А також новий інструмент для виправлення горизонтальної або вертикальної орієнтації фотографії. Кнопки скасування та повтору у верхньому лівому куті екрану ще більше полегшують процес редагування. Це дозволяє користувачам швидко відкотитися назад або повторити певні зміни без необхідності починати процес редагування заново.

Досконалість сканування документів

One UI 6.0 поширює свою доблесть на сканування документів за допомогою камери — функцію, значно покращену Samsung. Навіть з вимкненою опцією “Оптимізувати сцену” телефон автоматично розпізнає документи під час фотографування. Це полегшує вилучення тексту або збереження самого документа. Примітно, що телефон може навіть видаляти пальці з кадру, забезпечуючи чистий і професійний вигляд.

Тож, витрусіть пил зі свого Galaxy, зануртеся в інтерфейс One UI 6 і розкрийте прихований потенціал вашої кишенькової камери. Завдяки штучному інтелекту, інтуїтивно зрозумілим елементам керування та прихованим коштовностям, які чекають на вас, ваш наступний фотошедевр — це лише дотик, клацання або свайп.

Крім того, пам’ятайте, що це лише кілька основних моментів. Вивчаючи One UI 6, ви, безсумнівно, відкриєте для себе ще більше прихованих можливостей і функцій, які відповідають вашому унікальному творчому баченню. Тож експериментуйте, отримуйте задоволення та розкривайте свій внутрішній геній камери!

На завершення, One UI 6.0 підвищує рівень фото- та відеознімання на телефонах Samsung Galaxy, впроваджуючи безліч інструментів та функцій, які виходять далеко за межі моменту знімання. Від плавного редагування на основі штучного інтелекту до інтуїтивно зрозумілого перемикання роздільної здатності та інноваційного сканування документів – Samsung робить все можливе, щоб запропонувати користувачам безпрецедентний контроль і творчий підхід до мобільного фотографування. Відкрийте для себе майбутнє фотографії на смартфоні з інтерфейсом One UI 6.0. І переконайтеся, як він перетворює вашу візуальну історію.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Советы Samsung о том, как максимально эффективно использовать камеру с OneUI 6

В современном мире устройство, лежащее в вашем кармане или сумке, – это не просто мобильный телефон, а многогранная камера, наделенная огромным потенциалом для создания захватывающих фотографий и записи высококачественного видео. Телефоны Samsung Galaxy, в частности, подняли эту концепцию на новую высоту благодаря внедрению инновационных функций и усовершенствований в камерах устройств, совместимых с обновлением One UI 6.

Последняя версия кастомной оболочки One UI 6, является сокровищницей усовершенствований, некоторые из которых основаны на искусственном интеллекте. Samsung, стремясь помочь пользователям раскрыть весь потенциал камер телефонов Galaxy, предоставляет ряд ценных советов, которые помогут максимально эффективно использовать эти функции.

Раскройте скрытый потенциал камеры Samsung Galaxy с помощью One UI 6

Раскройте потенциал искусственного интеллекта с помощью приложения Enhance-X

Для тех, кому посчастливилось получить обновление One UI 6, обязательным является приложение Enhance-X, которое можно скачать из Galaxy Store. Не бойтесь, если обновление еще не появилось на вашем устройстве. Samsung старательно разворачивает One UI 6 на всех совместимых устройствах.

Приложение Enhance-X меняет правила игры, позволяя пользователям легко редактировать фотографии и видео одним касанием. Обеспечивая поразительные результаты во всех сферах. Это приложение работает с такой безупречной эффективностью, что постоянно удивляет пользователей. Одна из функций, заслуживающая внимания, позволяет пользователям “очистить объектив” после съемки, что значительно улучшает качество слегка размытых изображений.

Кроме того, приложение позволяет выбирать видео продолжительностью до 30 секунд и превращать их в захватывающие замедленные видео с двумя вариантами скорости. Для тех, кто ищет художественного вкуса, видео продолжительностью до 60 секунд можно превратить в шедевры с длинной экспозицией, которые идеально подходят для таких сцен, как оживленное движение на шоссе.

Приложение Enhance-X продвигает ИИ на шаг дальше, анализируя видео и извлекая высококачественные изображения из коротких клипов. По сути, пользователи могут автоматически делать скриншоты из видео, выбирая наиболее визуально привлекательные кадры.

Магия вырезания изображений с искусственным интеллектом

Представляем вам функцию “Обрезание изображений с искусственным интеллектом” от Samsung, предназначенную для упрощения манипуляций с изображениями. При длительном нажатии на объект или человека на изображении система интеллектуально обрезает его. Пользователи могут использовать обрезанный объект как наклейку в документах или приложениях или просто сохранить его как отдельное изображение. Эта замечательная функция легко доступна в галерее Samsung Galaxy, что избавляет от необходимости использовать отдельный редактор.

Легкое переключение разрешения

Приложение камеры после обновления интерфейса One UI 6 теперь может похвастаться удобной кнопкой для быстрого изменения разрешения во время съемки фотографий. Эта функция доступна как в стандартном режиме “Фото”, так и в режиме “Профи”, что позволяет фотографам легко переключаться между разрешениями одним касанием. Устранение необходимости углубляться в меню настроек камеры.

Улучшенный опыт редактирования фотографий

Samsung в корне изменила редактор изображений в One UI 6, упростив его интерфейс для более удобного пользования. Расширенные возможности редактирования, включая функции с искусственным интеллектом, теперь легко доступны в новом разделе главной панели инструментов.

Так, среди заметных дополнений к фоторедактору — инструмент “Удаление объектов”. Он позволяет пользователям удалять нежелательные элементы с фотографий простым прикосновением. А также новый инструмент для исправления горизонтальной или вертикальной ориентации фотографии. Кнопки отмены и повтора в верхнем левом углу экрана еще больше облегчают процесс редактирования. Это позволяет пользователям быстро откатиться назад или повторить определенные изменения без необходимости начинать процесс редактирования заново.

Совершенство сканирования документов

One UI 6.0 распространяет свою доблесть на сканирование документов с помощью камеры – функцию, значительно улучшенную Samsung. Даже с выключенной опцией “Оптимизировать сцену” телефон автоматически распознает документы во время фотографирования. Это облегчает извлечение текста или сохранение самого документа. Примечательно, что телефон может даже удалять пальцы из кадра, обеспечивая чистый и профессиональный вид.

Поэтому, вытряхните пыль из своего Galaxy, погрузитесь в интерфейс One UI 6 и раскройте скрытый потенциал вашей карманной камеры. Благодаря искусственному интеллекту, интуитивно понятным элементам управления и скрытым драгоценностям, которые ждут вас, ваш следующий фотошедевр – это лишь прикосновение, щелчок или свайп.

Кроме того, помните, что это только несколько основных моментов. Изучая One UI 6, вы, несомненно, откроете для себя еще больше скрытых возможностей и функций, которые соответствуют вашему уникальному творческому видению. Так что экспериментируйте, получайте удовольствие и раскрывайте свой внутренний гений камеры!

В завершение, One UI 6.0 повышает уровень фото- и видеосъемки на телефонах Samsung Galaxy, внедряя множество инструментов и функций, которые выходят далеко за пределы момента съемки. От плавного редактирования на основе искусственного интеллекта до интуитивно понятного переключения разрешения и инновационного сканирования документов – Samsung делает все возможное, чтобы предложить пользователям беспрецедентный контроль и творческий подход к мобильному фотографированию. Откройте для себя будущее фотографии на смартфоне с интерфейсом One UI 6.0. И убедитесь, как он преображает вашу визуальную историю.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua