Motorola Moto G04 з приємним дизайном і вражаючою камерою

Motorola, відомий технологічний гігант, був відносно тихим на арені бюджетних смартфонів, але це скоро зміниться з появою їхньої останньої пропозиції – Moto G04. Цей ультрадоступний смартфон, який має підняти хвилю на європейському ринку, з’явився у візуалізаціях з високою роздільною здатністю, люб’язно наданих надійним джерелом MySmartPrice. Ці зображення дають змогу поглянути на дизайн Moto G04, варіанти кольорів та попередні характеристики камери.

Motorola запускає Moto G04: доступний, стильний та багатофункціональний

Залишаючись вірним фірмовій мові дизайну Motorola, Moto G04 може похвалитися майже безрамковим дисплеєм, доповненим трохи товстішим підборіддям, закругленими кутами та корпусом у формі коробки. На задній панелі пристрою по центру розміщено культовий логотип Motorola. Його супроводжує острівець камери у верхньому правому куті з ледь помітним виступом. Тим часом на правій стороні розміщені кнопка живлення і регулятори гучності. А лівий бік прикрашає лоток для SIM-карт. У нижній частині пристрою користувачі знайдуть мікрофон, порт USB Type C і решітку динаміка. Спереду є виріз для камери, що є помітним доповненням для бюджетного смартфона.

Що стосується кольорів, то Moto G04 пропонує споживачам вибір між темно-синім, зеленим, чорним та яскравим помаранчевим кольором, що нагадує персиковий колір Peach Fuzz Color, нещодавно представлений у флагманських смартфонах Motorola Razr 40 Ultra Edge 40 Neo.

На додаток до своєї естетики, Moto G04 забезпечує покращений звук завдяки підтримці Dolby Atmos. На задній панелі пристрою розміщена одинарна 16-Мп камера зі світлодіодним спалахом. Хоча конкретні подробиці про смартфон все ще тримаються в таємниці, очікування зростає. І шанувальники можуть очікувати, що найближчими днями з’явиться більше інформації.

Додаючи ажіотажу, Motorola паралельно працює над іншим смартфоном серії G, G24, який нещодавно з’явився в базі даних Geekbench. Вражає те, що він набрав 407 балів в одноядерному тесті та 1399 балів в багатоядерному тесті. Очікується, що G24 буде оснащений процесором MediaTek Helio G85, 8 ГБ оперативної пам’яті. І працюватиме на новій операційній системі Android 14. Оскільки Motorola продовжує розширювати свою бюджетну лінійку, технічні ентузіасти з нетерпінням чекають на унікальні пропозиції, які ці смартфони принесуть на ринок. Слідкуйте за нашими новинами, щоб дізнатись більше деталей.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Motorola Moto G04 с приятным дизайном и впечатляющей камерой

Motorola, известный технологический гигант, был относительно тихим на арене бюджетных смартфонов, но это скоро изменится с появлением их последнего предложения – Moto G04. Этот ультрадоступный смартфон, который должен поднять волну на европейском рынке, появился в визуализациях высокого разрешения, любезно предоставленных надежным источником MySmartPrice. Эти изображения позволяют взглянуть на дизайн Moto G04, варианты цветов и предварительные характеристики камеры.

Motorola запускает Moto G04: доступный, стильный и многофункциональный

Оставаясь верным фирменному языку дизайна Motorola, Moto G04 может похвастаться почти безрамочным дисплеем, дополненным чуть более толстым подбородком, закругленными углами и корпусом в форме коробки. На задней панели устройства по центру размещен культовый логотип Motorola. Его сопровождает островок камеры в верхнем правом углу с едва заметным выступом. Тем временем на правой стороне размещены кнопка питания и регуляторы громкости. А левую сторону украшает лоток для SIM-карт. В нижней части устройства пользователи найдут микрофон, порт USB Type C и решетку динамика. Спереди имеется вырез для камеры, что является заметным дополнением для бюджетного смартфона.

Что касается цветов, то Moto G04 предлагает потребителям выбор между темно-синим, зеленым, черным и ярким оранжевым цветом, напоминающим персиковый цвет Peach Fuzz Color, недавно представленный во флагманских смартфонах Motorola Razr 40 Ultra Edge 40 Neo.

В дополнение к своей эстетике, Moto G04 обеспечивает улучшенный звук благодаря поддержке Dolby Atmos. На задней панели устройства размещена одинарная 16-Мп камера со светодиодной вспышкой. Хотя конкретные подробности о смартфоне все еще держатся в тайне, ожидание растет. И поклонники могут ожидать, что в ближайшие дни появится больше информации.

Добавляя ажиотажа, Motorola параллельно работает над другим смартфоном серии G, G24, который недавно появился в базе данных Geekbench. Впечатляет то, что он набрал 407 баллов в одноядерном тесте и 1399 баллов в многоядерном тесте. Ожидается, что G24 будет оснащен процессором MediaTek Helio G85, 8 ГБ оперативной памяти. И будет работать на новой операционной системе Android 14. Поскольку Motorola продолжает расширять свою бюджетную линейку, технические энтузиасты с нетерпением ждут уникальных предложений, которые эти смартфоны принесут на рынок. Следите за нашими новостями, чтобы узнать больше деталей.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua