Представлено процесори Intel Core Ultra: висока продуктивність та інтеграція зі штучним інтелектом

На нещодавньому заході AI Everywhere компанія Intel підняла завісу над своїм довгоочікуваним наступним поколінням процесорів. Зіркою шоу став Core Ultra – відхід від традиційної номенклатури Core “i”, покликаний переосмислити ландшафт мобільних процесорів у лінійці Intel Meteor Lake. У цій статті ми розглянемо тонкощі цих процесорів. Особлива увага приділяється флагманському Core Ultra 9 185H та його можливостям, що змінюють правила гри.

Представлення нових процесорів Intel Core Ultra наступного покоління

Потужна продуктивність і ефективність

В основі інновації Intel лежить чіп Core Ultra 7 165H, який демонструє навдивовижу 11-відсоткове покращення багатопотокової продуктивності порівняно з процесорами-конкурентами для ноутбуків, включаючи AMD Ryzen 7 7840U, Qualcomm Snapdragon 8cx Gen 3 і чіп M3 від Apple. Енергоспоживання Core Ultra 7 165H також вражає. Воно знизилося на 25 відсотків порівняно з попередником, Intel Core i7-1370P. І на 79% нижче енергоспоживання, ніж у Ryzen 7 7840U від AMD, в межах 28 Вт для ультратонких ноутбуків.

Інтеграція нейронного процесора (NPU)

Значним кроком у технологічному розвитку Intel стало включення NPU в усі нові процесори. NPU обіцяє прискорення ШІ з низьким енергоспоживанням і можливості розвантаження CPU/GPU. Це сприятиме безперебійному виконанню завдань зі штучним інтелектом, таких як розмиття фону, відстеження руху очей і кадрування зображень. Ця інтеграція створює передумови для підвищення ефективності роботи моделей ШІ, таких як Stable Diffusion, порівняно з попереднім поколінням чіпів Intel.

Флагманський Core Ultra 9 185H

У той час як Core Ultra 7 165H знаходиться в центрі уваги, флагманський Core Ultra 9 185H лідирує завдяки своїм винятковим 16 ядрам і 22 потокам. Цей потужний процесор складається з шести продуктивних (P) і восьми ефективних (E) ядер, а також має два ядра з низьким енергоспоживанням (LP-E), розташованих на “острові низького енергоспоживання”. Чіп може похвалитися тактовою частотою до 5,1 ГГц і містить вбудований графічний процесор Arc GPU з вісьмома ядрами Xe, що працюють на частоті до 2,35 ГГц. Архітектура Xe LPG забезпечує підвищену продуктивність при низькій напрузі живлення, підтримуючи технологію масштабування Intel XeSS і трасування променів.

Стратегічний крок Intel у напрямку NPU

Включення NPU слідує за нещодавнім постачанням корпорацією Майкрософт першого NPU Intel в ноутбук під управлінням Windows з Surface Laptop Studio 2. Стратегічний крок Intel закладає основу для більш широких можливостей штучного інтелекту, які очікуються в наступній версії Windows. Це підкреслює прагнення компанії залишатися в авангарді технологічного прогресу.

Доступність та прийняття на ринку

Хоча флагманський процесор Core Ultra 9 185H планується випустити у 2024 році, більшість чипів Meteor Lake вже доступні. Відомі виробники ноутбуків, серед яких MSI, Asus, Samsung, Lenovo та Acer, швидко впровадили нові чіпи Intel Core Ultra у свої останні моделі. Це відкриває широкі можливості для споживачів, які прагнуть підвищеної продуктивності та ефективності.

Серія Prestige від MSI

Висококласний ноутбук MSI Prestige 16 AI Studio, оснащений процесором Core Ultra 9 185H та графічним процесором Nvidia 4070 для ноутбуків, є свідченням нової ери в ноутбуках. При стартовій ціні від $1 899, цей ноутбук пропонує чудові технічні характеристики для користувачів, що вимагають найвищої продуктивності. Крім того, 13-дюймова модель MSI Prestige AI Evo оснащена процесором Core Ultra 7 155H. Вона розрахована на користувачів, які шукають баланс між потужністю та портативністю, а її стартова ціна становить 1 049 доларів.

Zenbook 14 OLED від Asus

Компанія Asus також перейшла на процесори Intel Core Ultra. З випуском Zenbook 14 OLED, оснащеного чипом Core Ultra 7 та графікою Intel Arc, з’явився Zenbook 14 OLED. Ноутбук вартістю $1,299.99 обіцяє легку конструкцію в поєднанні з потужною продуктивністю. Очікується, що додаткові конфігурації, які, ймовірно, включатимуть чіп Core Ultra 9, будуть доступні на початку 2024 року.

Тріо ноутбуків Lenovo

Внесок Lenovo в революцію Intel Core Ultra включає три окремі моделі. ThinkPad X1 Carbon 12-го покоління, ThinkPad X1 2-в-1 9-го покоління та IdeaPad Pro 5i. Ці ноутбуки, ціни на які починаються від $2,989, $2,639 та $1,149.99, відповідно, задовольняють різноманітні потреби користувачів – від бізнес-професіоналів до творчих ентузіастів.

Acer Swift Go 14 та Predator Triton Neo 16

Acer приєднується до лінійки Core Ultra з моделями Swift Go 14 та Predator Triton Neo 16, орієнтованими на ігри. Swift Go 14 за ціною $999,99 оснащений процесором Core Ultra 7 155H. Він забезпечує до 12,5 годин автономної роботи та до 32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5X. На ігровому фронті, Predator Triton Neo 16 починається від 1499,99 долара. Він оснащений чіпом Core Ultra 9 185H та графічним процесором Nvidia RTX 4070. Обіцяє захопливий ігровий досвід.

Забігаючи наперед

Поки споживачі орієнтуються в асортименті ноутбуків з процесорами Intel Core Ultra, вони з нетерпінням чекають на випуск флагманського Core Ultra 9 у 2024 році. Обіцяючи найсучасніші моделі, Intel продовжує розширювати межі інновацій. Створюючи підґрунтя для нової ери в ноутбуках. Технологічні ентузіасти з нетерпінням чекають на еволюцію цих процесорів, адже їхній вплив на можливості штучного інтелекту, продуктивність і ефективність змінить ландшафт портативних комп’ютерів. Поєднання передових апаратних засобів Intel з творчим підходом виробників ноутбуків гарантує, що майбутнє мобільних обчислень буде потужним та ефективним.

Незалежно від того, чи є ви аналітиком даних, який працює зі складними алгоритмами, творцем контенту, який розширює межі цифрового сторітелінгу, або звичайним користувачем, який шукає безперебійну та ефективну роботу з комп’ютером, для вас завжди знайдеться Core Ultra. Для тих, хто раніше перейшов на нові процесори, сьогодні з’являється сімейство Core Ultra 7, яке пропонує переконливе поєднання потужності та ефективності. А для тих, хто прагне максимальної мобільної продуктивності, у 2024 році з’явиться Core Ultra 9, який повністю змінить ландшафт портативних комп’ютерів.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
3
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Представлены процессоры Intel Core Ultra: высокая производительность и интеграция с искусственным интеллектом

На недавнем мероприятии AI Everywhere компания Intel приподняла завесу над своим долгожданным следующим поколением процессоров. Звездой шоу стал Core Ultra – отход от традиционной номенклатуры Core “i”, призванный переосмыслить ландшафт мобильных процессоров в линейке Intel Meteor Lake. В этой статье мы рассмотрим тонкости этих процессоров. Особое внимание уделяется флагманскому Core Ultra 9 185H и его возможностям, меняющим правила игры.

Представление новых процессоров Intel Core Ultra следующего поколения

Мощная производительность и эффективность

В основе инновации Intel лежит чип Core Ultra 7 165H, который демонстрирует удивительно 11-процентное улучшение многопоточной производительности по сравнению с процессорами-конкурентами для ноутбуков, включая AMD Ryzen 7 7840U, Qualcomm Snapdragon 8cx Gen 3 и чип M3 от Apple. Энергопотребление Core Ultra 7 165H также впечатляет. Оно снизилось на 25 процентов по сравнению с предшественником, Intel Core i7-1370P. И на 79% ниже энергопотребления, чем у Ryzen 7 7840U от AMD, в пределах 28 Вт для ультратонких ноутбуков.

Интеграция нейронного процессора (NPU)

Значительным шагом в технологическом развитии Intel стало включение NPU во все новые процессоры. NPU обещает ускорение ИИ с низким энергопотреблением и возможности разгрузки CPU/GPU. Это будет способствовать бесперебойному выполнению задач с искусственным интеллектом, таких как размытие фона, отслеживание движения глаз и кадрирование изображений. Эта интеграция создает предпосылки для повышения эффективности работы моделей ИИ, таких как Stable Diffusion, по сравнению с предыдущим поколением чипов Intel.

Флагманский Core Ultra 9 185H

В то время как Core Ultra 7 165H находится в центре внимания, флагманский Core Ultra 9 185H лидирует благодаря своим исключительным 16 ядрам и 22 потокам. Этот мощный процессор состоит из шести производительных (P) и восьми эффективных (E) ядер, а также имеет два ядра с низким энергопотреблением (LP-E), расположенных на “острове низкого энергопотребления”. Чип может похвастаться тактовой частотой до 5,1 ГГц и содержит встроенный графический процессор Arc GPU с восемью ядрами Xe, работающими на частоте до 2,35 ГГц. Архитектура Xe LPG обеспечивает повышенную производительность при низком напряжении питания, поддерживая технологию масштабирования Intel XeSS и трассировки лучей.

Стратегический шаг Intel в направлении NPU

Включение NPU следует за недавней поставкой корпорацией Майкрософт первого NPU Intel в ноутбук под управлением Windows с Surface Laptop Studio 2. Стратегический шаг Intel закладывает основу для более широких возможностей искусственного интеллекта, которые ожидаются в следующей версии Windows. Это подчеркивает стремление компании оставаться в авангарде технологического прогресса.

Доступность и принятие на рынке

Хотя флагманский процессор Core Ultra 9 185H планируется выпустить в 2024 году, большинство чипов Meteor Lake уже доступны. Известные производители ноутбуков, среди которых MSI, Asus, Samsung, Lenovo и Acer, быстро внедрили новые чипы Intel Core Ultra в свои последние модели. Это открывает широкие возможности для потребителей, которые стремятся к повышенной производительности и эффективности.

Серия Prestige от MSI

Высококлассный ноутбук MSI Prestige 16 AI Studio, оснащенный процессором Core Ultra 9 185H и графическим процессором Nvidia 4070 для ноутбуков, является свидетельством новой эры в ноутбуках. При стартовой цене от $1 899, этот ноутбук предлагает превосходные технические характеристики для пользователей, требующих высокой производительности. Кроме того, 13-дюймовая модель MSI Prestige AI Evo оснащена процессором Core Ultra 7 155H. Она рассчитана на пользователей, которые ищут баланс между мощностью и портативностью, а ее стартовая цена составляет 1 049 долларов.

Zenbook 14 OLED от Asus

Компания Asus также перешла на процессоры Intel Core Ultra. С выпуском Zenbook 14 OLED, оснащенного чипом Core Ultra 7 и графикой Intel Arc, появился Zenbook 14 OLED. Ноутбук стоимостью $1,299.99 обещает легкую конструкцию в сочетании с мощной производительностью. Ожидается, что дополнительные конфигурации, которые, вероятно, будут включать чип Core Ultra 9, будут доступны в начале 2024 года.

Трио ноутбуков Lenovo

Вклад Lenovo в революцию Intel Core Ultra включает три отдельные модели. ThinkPad X1 Carbon 12-го поколения, ThinkPad X1 2-в-1 9-го поколения и IdeaPad Pro 5i. Эти ноутбуки, цены на которые начинаются от $2,989, $2,639 и $1,149.99, соответственно, удовлетворяют разнообразные потребности пользователей — от бизнес-профессионалов до творческих энтузиастов.

Acer Swift Go 14 и Predator Triton Neo 16

Acer присоединяется к линейке Core Ultra с моделями Swift Go 14 и Predator Triton Neo 16, ориентированными на игры. Swift Go 14 по цене $999,99 оснащен процессором Core Ultra 7 155H. Он обеспечивает до 12,5 часа автономной работы и до 32 ГБ оперативной памяти LPDDR5X. На игровом фронте, Predator Triton Neo 16 начинается от 1499,99 доллара. Он оснащен чипом Core Ultra 9 185H и графическим процессором Nvidia RTX 4070. Обещает захватывающий игровой опыт.

Забегая вперед

Пока потребители ориентируются в ассортименте ноутбуков с процессорами Intel Core Ultra, они с нетерпением ждут выпуска флагманского Core Ultra 9 в 2024 году. Обещая самые современные модели, Intel продолжает расширять границы инноваций. Создавая основу для новой эры в ноутбуках. Технологические энтузиасты с нетерпением ждут эволюцию этих процессоров, ведь их влияние на возможности искусственного интеллекта, производительность и эффективность изменит ландшафт портативных компьютеров. Сочетание передовых аппаратных средств Intel с творческим подходом производителей ноутбуков гарантирует, что будущее мобильных вычислений будет мощным и эффективным.

Независимо от того, являетесь ли вы аналитиком данных, который работает со сложными алгоритмами, создателем контента, который расширяет границы цифрового сторителлинга, или обычным пользователем, который ищет бесперебойную и эффективную работу с компьютером, для вас всегда найдется Core Ultra. Для тех, кто ранее перешел на новые процессоры, сегодня появляется семейство Core Ultra 7, которое предлагает убедительное сочетание мощности и эффективности. А для тех, кто стремится к максимальной мобильной производительности, в 2024 году появится Core Ultra 9, который полностью изменит ландшафт портативных компьютеров.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua