Porsche Design та HONOR оголошують про глобальне партнерство

Porsche Design та HONOR оголосили про глобальне партнерство. Як ви вже знаєте, Porsche Design – це бренд розкішного стилю життя. З Huawei компанія співпрацює вже досить давно. За ці роки обидва бренди випустили багато пристроїв. Усі вони вивели розкішний дизайн на новий рівень.

Тепер настав час для HONOR продемонструвати, наскільки добре продуманими можуть бути смартфони. Як заявляє бренд, Porsche Design та HONOR мають однакове бачення, яке їх об’єднує. Вони обидва прагнуть створювати продукти з функціональним дизайном і передовими технологіями.

Партнерство Porsche Design та HONOR – найкраще з обох світів

Компанія HONOR найбільш відома тим, що випускає передові смартфони, які кидають виклик галузевим стандартам. Після здобуття незалежності виробник смартфонів став лідером галузі у багатьох категоріях. Наприклад, зараз він добре відомий завдяки інноваціям у сфері мобільної обробки зображень. І не забуваймо згадати про його видатні досягнення у створенні складних смартфонів.

Honor and Porsche Design announcement

Porsche Design – це унікальний досвід у сфері дизайну. Він має багаторічний досвід роботи в сегменті розкоші. Крім того, бренд досяг значного успіху в різних партнерствах. Престиж бренду ґрунтується на філософії дизайну професора Фердинанда Александера Порше.

Багато хто з вас може знати Фердинанда Александра Порше як дизайнера легендарного Porsche 911. Але він також відомий тим, що створив перший у світі повністю чорний наручний годинник. На нинішньому етапі Porsche Design вже понад 15 років успішно працює у сфері смартфонів. І ця смуга буде продовжуватися разом з HONOR.

Honor and Porsche Design phones

Завдяки цьому партнерству Porsche Design та HONOR хочуть запропонувати нові захопливі продукти. Вони поєднуватимуть у собі видатні характеристики та винятковий дизайн. Тобто це партнерство буде зосереджено на створенні пристроїв преміумкласу, які втілюватимуть сутність обох брендів.

Porsche Design та HONOR впевнені, що їхнє партнерство – це великий крок вперед. Воно спрямоване на створення виняткових продуктів, які встановлять нові стандарти в індустрії смартфонів. А перший смартфон, створений у рамках цього партнерства, можна очікувати вже у січні 2024 року. Ви можете прочитати про партнерство в офіційному пресрелізі, який можна знайти тут.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua