Навушники-вкладиші Baseus AirGo AG20 забезпечують неперевершений комфорт та якість звуку

Навушники відкритого типу стають дедалі популярнішими, і за останні кілька місяців багато брендів випустили нові пропозиції. Буквально вчора Lenovo випустила TWS TC3401, а Huawei дебютувала з FreeClip. Сьогодні – Baseus AirGo AG20, які приєднується до широкої лінійки бездротових навушників бренду.

Але Baseus AirGo AG20 має власний погляд на загальний дизайн навушників відкритого типу. Спеціаліст з аудіо поставив на перше місце стабільність і комфорт, що робить AG20 гарним вибором для любителів фітнесу. Крім того, навушники добре оснащені, щоб забезпечити першокласну якість звуку.

Основні характеристики Baseus AirGo AG20

У навушниках відкритого типу AirGo AG20 компанія Baseus зробила багато речей правильно. Ось короткий огляд основних моментів:

Покращене налаштування драйверів

Однією з ключових особливостей Baseus AirGo AG20 є налаштування драйверів. Він поставляється з великими 16,2-міліметровими динаміками, які здатні передати всі деталі відтворення. Завдяки алгоритму покращення низьких частот, ці динаміки також чудово відтворюють деталізовані баси.

Driver setup

Хоча компанія Baseus не орієнтує AirGo AG20 на геймерів, навушники оснащені функціями, орієнтованими на геймерів. Наприклад, ви знайдете алгоритм Dual-Channel Low Latency і Baseus DCLL. Обидва ці алгоритми забезпечують наднизьку затримку звуку в цих навушниках відкритого типу – 0,06 секунди.

Розширені можливості підключення Baseus AirGo AG20

Для забезпечення надійного бездротового з’єднання AirGo AG20 оснащені Bluetooth 5.3. Це один з останніх стандартів Bluetooth, який фокусується на затримці бездротового з’єднання, надійності та енергоефективності.

Dual connectivity AirGO AG20

Baseus також оснастив AirGo AG20 технологією Smart Dual Connect. Ця технологія полегшує підключення бездротових навушників до декількох пристроїв. Вона також робить перемикання між пристроями безпроблемним.

Проєктування та створення

Як вже згадувалося раніше, Baseus AirGo AG20 надають пріоритет комфорту та стабільності. Завдяки відкритому дизайну навушники забезпечують ненав’язливу посадку, що дозволяє комфортно носити їх годинами. Крім того, відкрита конструкція навушників гарантує, що ви можете залишатися повністю в курсі навколишнього середовища.

AirGo AG20 design

Що стосується стабільності, навушники мають конструкцію, завдяки якій батарея врівноважує їх на верхній частині вуха. Корпус має силікагель, який робить зовнішню поверхню навушників приємною для шкіри. На гачку є сталевий дріт зі сплаву титану, який Baseus покрив силіконом. Цей дріт може адаптуватися до різних розмірів і форм вух. Таким чином, ви майже впевнені, що отримаєте надійну фіксацію.

Baseus AirGo AG20 secure fit

Крім того, текстура AirGo AG20, яка не ковзає, робить цю пару навушників зручною для занять спортом. Це також полегшить носіння навушників під час тривалих поїздок на роботу.

Час автономної роботи, ціна та інші особливості Baseus AirGo AG20

Час автономної роботи Baseus AirGo AG20 також відмінний. Після повної зарядки навушники можуть забезпечити до 26 годин відтворення, що є досить непоганим показником. Зарядний чохол також досить тонкий. Це зробить носіння навушників дуже зручним.

Charging case

Крім того, AirGo AG20 оснащені двома мікрофонами з функцією шумозаглушення, що гарантує вам якісний звук під час дзвінків. Щодо ціни, то наразі навушники доступні в Китаї за зниженою ціною CNY259, що становить близько $37. Звичайна ціна навушників становить CNY329, що в перерахунку на долари США становить близько $47.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua