G42 відмовиться від Huawei на користь Cerebras через погрози США

Компанія з Об’єднаних Арабських Еміратів під назвою G42, яка створює комп’ютерні програми з використанням штучного інтелекту, заявляє, що припинить використання деталей, виготовлених китайською технологічною компанією Huawei. Ця новина з’явилася після того, як американські слідчі вивчили зв’язок G42 з Huawei. Незабаром G42 зробить ще одну заяву з цього приводу.

G42 використовує чипи Huawei для своїх послуг зі штучного інтелекту. Однак вони переходять на нове обладнання під назвою CS-2 від Cerebras. Ця зміна коштуватиме мільярди та передбачає створення мережі потужних комп’ютерів зі штучним інтелектом. Уряд США був стурбований зв’язком G42 з Huawei, тому G42 публічно заявила, що припиняє співпрацю з ними.

У розмові з Financial Times виконавчий директор компанії Пенг Сяо сказав: “Добре це чи погано, але як комерційна компанія ми опинилися в ситуації, коли нам доводиться робити вибір. Ми не можемо працювати з обома сторонами. Не можемо. […] Враження, яке ми отримуємо від уряду США та американських партнерів, полягає в тому, що ми повинні бути дуже обережними”.

G42 переходить з Huawei на Cerebras

G42 HuaweiG42 переходить з обладнання Huawei для штучного інтелекту на нове обладнання від Cerebras. Вони використовуватимуть Cerebras для майбутніх ШІ-проєктів, але не кажуть, чи будуть використовувати старе обладнання Huawei. Генеральний директор G42 натякнув, що обладнання Huawei все одно недостатньо добре, що цілком логічно, оскільки вони щойно заплатили Cerebras багато грошей за щось краще.

“Для того, щоб розвивати наші відносини, які ми цінуємо, з нашими американськими партнерами, ми просто не можемо зробити набагато більше з [попередніми] китайськими партнерами”, – додав Сяо.

“G42, бувши стартапом, орієнтованим на ШІ, очікує співпраці з Китаєм, враховуючи значну роль Китаю в глобальному ланцюжку створення вартості ШІ, що охоплює обладнання, таланти та кінцеві ринки, – заявила Ніккі Сан з аналітичного центру Chatham House. “Повне розірвання цих зв’язків видається малоймовірним”.

G42 вже будує суперкомп’ютер з використанням чипа Cerebras

G42 Huawei

G42 будує суперкомп’ютери для ШІ за допомогою чипа Cerebras, WSE-2. Це гігантський чип з 2,6 квадрильйонами транзисторів і 850 000 мізків ШІ. Він живить суперкомп’ютери G42 Condor Galaxy, такі як CG-1 в Каліфорнії, які можуть обробляти великі мовні моделі з мільярдами або навіть трильйонами зв’язків. G42 і Cerebras планують побудувати шість таких суперкомп’ютерів по всьому світу. Це турбує уряд США, оскільки Китай може використовувати їх для навчання ШІ. Це ставить G42 в центр американо-китайських розбіжностей, але допомагає ОАЕ диверсифікувати свою економіку.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua