Функція закріплених повідомлень у WhatsApp: Що це дає?

За останні кілька тижнів у WhatsApp з’явилося чимало нових функцій. Зовсім недавно в ньому з’явилася можливість надсилати голосові повідомлення з функцією “переглянути один раз”. Тепер додаток для обміну повідомленнями випустив функцію закріплених повідомлень WhatsApp, яка дозволяє закріплювати певні повідомлення.

Раніше WhatsApp дозволяв користувачам закріплювати весь чат, що полегшувало перегляд у верхній частині списку. Але ви не могли закріпити певні повідомлення всередині чату. Тепер це можливо, якщо у вас найновіша версія програми. Але оскільки функція закріплених повідомлень тільки розгортається, ви можете не побачити її навіть в оновленому додатку. Це може зайняти кілька днів.

Більше про закріплені повідомлення WhatsApp і як ними користуватися

Функція закріплених повідомлень WhatsApp працює дуже схоже на функцію закріплених чатів. Тобто, коли ви закріплюєте певне повідомлення в чаті, воно стає виділеним і залишається у верхній частині чату. Ця функція може стати в пригоді, коли ви хочете виділити адреси, номери телефонів, дати та іншу важливу інформацію, якою ділитеся в чаті.

Pin Whatsapp messages in chats

З огляду на це, закріплені повідомлення у WhatsApp висвітлюватимуть певні чати лише протягом одного місяця, семи днів або 24 годин. За замовчуванням, часовий інтервал буде встановлено на сім днів.

Тепер, щоб закріпити повідомлення, все, що вам потрібно зробити, це довго натиснути на нього і вибрати опцію “Закріпити” в контекстному меню. Ви можете вибрати тривалість повідомлення з банера, який з’явиться після цього, і це практично все.

Для тих, кому цікаво, ви можете закріпити будь-які повідомлення, включаючи ті, що містять лише зображення або емодзі. Крім того, закріплені повідомлення WhatsApp наскрізь зашифровані, як і інші повідомлення, які ви надсилаєте та отримуєте на платформі обміну повідомленнями.

WhatsApp Screen Sharing

Для групових чатів адміністратори можуть надавати привілеї закріплення повідомлень чату учасникам. Якщо користувачів не призначено, тільки адміністратори можуть закріплювати повідомлення Whatsapp. Ви можете дізнатися більше в цьому офіційному блозі.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua