Android Private Space – безпечне місце для приховування програм

Не можна заперечувати, що ви можете користуватися Android так, як хотіли в Google на стоковій версії. Але також вірно, що відповідні скіни поверх ОС можуть зробити її більш функціональною. Наприклад, в інтерфейсі One UI від Samsung є безпечна тека. Вона пропонує безпечне і приватне місце для приховування програм і даних. І щось подібне нарешті з’явилося в стоковій версії. Це називається Android Private Space.

Наразі функція приватного простору знаходиться на стадії попереднього перегляду в QPR2 Beta 2 Android 14. Це означає, що функція ще не повністю функціональна. Google, ймовірно, увімкне її з наступним оновленням. Коли вона стане доступною, ви зможете користуватися безпечним простором для приховування програм.

Більше про приватний простір Android і як його активувати

Зараз для пристроїв Pixel доступна версія Android 14 QPR2 Beta 2. Якщо у вас встановлена ця версія, ви можете активувати функцію приватного простору в додатку “Налаштування”, як тільки вона стане доступною. Опція буде на вкладці “Безпека і конфіденційність”, де вам потрібно буде увімкнути режим. Погляньте на скриншот нижче, якщо вам потрібна наочна підказка.

Setting up Android Private SpaceДжерело зображення: Android Police

Оскільки функція ще не запущена, ви не можете перевірити, як буде працювати приватний простір Android. Але Android Police має попередню версію цієї функції. Ви можете переглянути скриншоти, прикріплені нижче, щоб отримати уявлення. Знову ж таки, ця попередня версія не є фінальною, оскільки Google, ймовірно, буде її доопрацьовувати.

Android Private SpaceДжерело зображення: Android Police

З усім тим, скриншоти показують, що функція “Приватний простір” працюватиме подібно до “Безпечної теки” Samsung. Але поки що не зрозуміло, чи буде вона підтримувати документи, зображення та інші файли. Нам потрібно дочекатися стабільної версії, щоб це з’ясувати. І ми обов’язково повідомимо вам, коли Google дозволить більшій кількості користувачів випробувати цю функцію.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua