Нове покоління зарядки: Infinix представляє AirCharge та екстремально-температурні акумулятори

Сьогодні Infinix офіційно оголосила, що представить дві передові технології на виставці споживчої електроніки (CES) 2024 року. Китайська компанія є провідним інноватором у технологічній галузі. За словами компанії, ці технології зроблять революцію в мобільній індустрії. Йдеться про дві технології – Infinix AirCharge та Infinix Extreme-Temp Battery. Ці нововведення мають на меті змінити спосіб заряджання наших пристроїв та покращити загальний користувацький досвід. Революційні технології AirCharge та Extreme-Temp Battery будуть представлені світу на довгоочікуваному заході ShowStoppers під час виставки CES 2024. У цій статті ми розглянемо деякі деталі цих технологій, зосередившись на їхніх особливостях та можливостях.

Infinix AirCharge: Розширення меж бездротової зарядки

Технологія AirCharge – це рішення для бездротової зарядки, яке використовує енергію повітря для зарядки пристроїв. Ця інноваційна технологія усуває необхідність у фізичних кабелях, що робить її більш зручним і простим варіантом для заряджання пристроїв на ходу.

AirCharge

За словами компанії, AirCharge – це прорив у сфері бездротової зарядки. Завдяки цій технології користувачам не потрібно торкатися зарядної панелі або використовувати кабелі для зарядки своїх смартпристроїв. На відстані від 0 до 20 см технологія дозволяє користувачам заряджати свої пристрої. Ця технологія буде чудово працювати, навіть якщо котушки (передавальна та приймальна) нахилені під кутом до 60 градусів. Ця функція можлива завдяки тому, що Infinix використовує багатокотушкову технологію магнітного резонансу, а також адаптивні алгоритми.

Infinix AirCharge ставить безпеку користувача як свій головний пріоритет. З цієї причини ця технологія працює на дуже низькій частоті — нижче 6,78 МГц. На такій частоті вона забезпечує потужність зарядки до 7,5 Вт. Без сумніву, це не швидка зарядка, але зручність заряджати пристрій, сидячи на дивані, просто неймовірна. До того ж намагання збільшити потужність зарядки по повітрю може бути не зовсім безпечним. Для забезпечення безпеки технологія підтримує наскрізну схему захисту від резонансу та перенапруги (OVP), яка ефективно захищає схему. Це гарантує безпеку заряджання навіть у ситуаціях, коли відстань і положення між телефоном і зарядною панеллю швидко змінюються.

Лян Чжан, заступник генерального директора Infinix, сказав:

“Те, що колись було лише концепцією, тепер стало комерційною реальністю. Infinix прагне до практичності та безпеки споживачів, розширюючи межі технології повітряної зарядки. Зосереджуючись на багатокотушковій резонансній технології та постійно впроваджуючи значні технологічні досягнення, Infinix прагне докорінно змінити спосіб заряджання наших смартпристроїв”.

У порівнянні зі звичайною дротовою зарядкою, AirCharge відрізняється першокласною зручністю та легкою інтеграцією в навколишнє середовище. Без особливих зусиль користувачі можуть заряджати свої пристрої, одночасно займаючись іншими справами, такими як ігри та перегляд відео. Все, що їм потрібно зробити, це встановити бездротову зарядну панель поруч.

Деякі ключові особливості AirCharge

  1. Бездротова зарядка: AirCharge використовує технологію бездротової зарядки для живлення пристроїв, що дозволяє користувачам заряджати свої пристрої без використання фізичних кабелів.
  2. Повітряна зарядка: Технологія використовує енергію повітря для заряджання пристроїв, що робить її справді бездротовим рішенням для заряджання.
  3. Сумісність: AirCharge розроблена для роботи з широким спектром пристроїв, гарантуючи, що користувачі зможуть насолоджуватися перевагами бездротової зарядки на різних моделях смартфонів і планшетів.

Технологія акумулятора з екстремально високими температурами

Технологія Extreme-Temp Battery – це революційна інновація в галузі акумуляторних технологій. Ця вдосконалена акумуляторна система розроблена, щоб витримувати екстремальні температури та адаптуватися до них. Це робить її ідеальною для використання в різних середовищах і додатках. Infinix співпрацює з провідними постачальниками технологій, щоб розв’язати загальну проблему, з якою стикаються мобільні телефони в екстремально холодних умовах. У звичайних батареях часто відбувається замерзання іонів літію, що робить їх неактивними та нездатними заряджатися або розряджатися. У відповідь на це компанія Infinix розробила батарею Extreme-Temp Battery, в якій використано революційний біоміметичний електроліт і твердотілі технології плавлення електродів.

Extreme-Temp Battery

Цей прорив дозволяє акумулятору Extreme-Temp працювати надзвичайно добре навіть при температурі до -40°C. З діапазоном температур зарядки 100°C (-40°C-60°C) акумулятор Extreme-Temp гарантує функціональність і витривалість навіть у найсуворіших холодних умовах.

Деякі ключові особливості технології Extreme-Temp Battery

  1. Стійкість до температури: Акумулятор Extreme-Temp розроблений для роботи в широкому діапазоні температур, що гарантує його ефективність і надійність у різних умовах.
  2. Тривалий термін служби акумулятора: Ця передова технологія акумулятора обіцяє подовжити час автономної роботи пристроїв, дозволяючи користувачам насолоджуватися довшими періодами безперервного використання.
  3. Безпечна зарядка: Система Extreme-Temp Battery розроблена для забезпечення безпечного та надійного заряджання. Вона захищає користувачів від потенційних небезпек, пов’язаних з перегрівом або впливом екстремальних температур.

Погляньте на CES 2024

Infinix має давню прихильність до інновацій, орієнтованих на користувача, і постійно розширює межі можливостей зарядки. Від технології Thunder Charge потужністю 180 Вт до революційного зарядного пристрою All-Round FastCharge потужністю 260 Вт, Infinix постійно пропонує всебічні можливості швидкої зарядки, пристосовані до різних сценаріїв.

Новітні технології Infinix, включаючи технології AirCharge та Extreme-Temp Battery, будуть представлені на ShowStoppers, найвпливовішій у світі виставці технологій для ЗМІ, під час виставки CES 2024. Infinix запрошує світ стежити за впровадженням цих передових технологій та відчути майбутнє мобільної зарядки.

Завершальні слова

Представлення Infinix технологій AirCharge та Extreme-Temp Battery на виставці CES 2024 знаменує собою значний крок уперед у сфері мобільних зарядних пристроїв та акумуляторів. Очікується, що ці технології змінять спосіб заряджання наших пристроїв. Вони також покращать загальний користувацький досвід. Це зробить їх більш зручними та ефективними для користувачів, щоб залишатися на зв’язку та зарядженими в дорозі.

Про Infinix

Infinix Mobility – це технологічний бренд, що швидко розвивається, який розробляє, виробляє та продає різні продукти. Компанія має зростальний портфель смартпристроїв по всьому світу під брендом Infinix. Компанія була заснована у 2013 році. Вона орієнтується на сучасну молодь, створюючи модні, потужні та доступні за ціною смартпристрої для сучасної молоді. Ці пристрої дарують користувачам по всьому світу найновіші технології на ринку. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, НАТИСНІТЬ ТУТ.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua