Найкращі світові смартфони за версією AnTuTu у листопаді 2023 року

Відома бенчмаркінгова платформа AnTuTu оприлюднила свій останній рейтинг найпотужніших Android-смартфонів, доступних на міжнародному ринку. Цей міжнародний рейтинг суттєво відрізняється від аналогічного для китайського ринку. Виявлення цікавої інформації про споживчі вподобання та продуктивність смартфонів у різних регіонах.

Свіжий рейтинг найкращих смартфонів на базі Android для міжнародного ринку від AnTuTu: Потрясіння в листопаді 2023 року

У листопаді 2023 року порівняно з жовтнем відбулися значні зміни в топпозиціях, причому трійка лідерів зазнала суттєвих змін.

На перше місце увірвався Xiaomi 14 Pro, який працює на передовій платформі Qualcomm Snapdragon 8 Gen3. Цей новачок витіснив попереднього лідера, OnePlus Ace 2 Pro, який несподівано взагалі зник з ТОП-10.

Red Magic 8 Pro+, який дебютував на міжнародному ринку в січні 2023 року і деякий час утримував першість до жовтня, тепер опустився на третє місце. Другу сходинку наразі посідає Nubia Z50S Pro. Цікаво, що на ілюстрації AnTuTu допущена помилка, помилково вказано, що Nubia Z50S Pro працює на базі Snapdragon 8 Gen3, тоді як насправді він використовує процесор Snapdragon 8 Gen2.

Замикають десятку лідерів:

  • Red Magic 8S Pro
  • Samsung Galaxy S23+
  • Xiaomi 13
  • Xiaomi 13 Pro
  • Nubia Z50
  • Samsung Galaxy S23 Ultra
  • Xiaomi 13T Pro

Нещодавні зміни в рейтингу підкреслюють постійні інновації та жорстку конкуренцію на ринку смартфонів на базі Android. Завдяки новим пристроям, які постійно розширюють межі продуктивності та ефективності, споживачі мають доступ до ширшого спектра потужних опцій, ніж будь-коли раніше.

Цей міжнародний рейтинг є цінним ресурсом для користувачів, які шукають найпродуктивніші смартфони на базі Android. Пропонує уявлення про можливості продуктивності різних пристроїв. Незалежно від того, що для вас є пріоритетом — чиста потужність для вимогливих завдань або збалансований досвід для повсякденного використання, рейтинг AnTuTu допоможе вам прийняти обґрунтоване рішення, виходячи з ваших конкретних потреб і переваг.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua