Вийшов OnePlus 12 з потужними характеристиками та камерою

Після тижнів натяків OnePlus нарешті відкрила завісу над OnePlus 12. Цим запуском компанія святкує своє 10-річчя. І хоча у нас вже є велика кількість пристроїв зі Snapdragon 8 Gen 3, це, мабуть, найцікавіший запуск на сьогодні.

Насправді OnePlus 12 позиціює себе як один з найкращих пристроїв на базі Snapdragon 8 Gen 3, який ви можете придбати прямо зараз. І хоча дизайн пристрою схожий на його попередників, він постачається з великою кількістю оновлень. Ці оновлення варіюються від налаштування камери до програмного забезпечення, рейтингу IP і так далі.

Основні моменти OnePlus 12

OnePlus проробила дивовижну роботу з OnePlus Open. Вона вирішила велику кількість проблем, які були упущені іншими складними пристроями. І, схоже, бренд не стримався і для OnePlus 12. Він наповнений флагманськими функціями. Ось короткий огляд:

Дисплей

OnePlus 12 поставляється з красивим вигнутим 6,82-дюймовим LTPO екраном на передній панелі. Ця AMOLED-панель має роздільну здатність 1440 x 3168 пікселів, а це означає, що вона неодмінно забезпечить чудове зображення. Вона також має адаптивну частоту оновлення від 1 Гц до 120 Гц, що забезпечує плавність анімації на екрані.

Screen

Як раніше писала OnePlus, саме панель BOE рекламується як така, що досягає колосальних 4500 NITS пікової яскравості. Звичайно, пікова яскравість — це не те, що ви зазвичай бачите на дисплеях. Натомість він призначений в основному для HDR-контенту.

White and Green

При регулярному використанні OnePlus 12 повинен досягати яскравості близько 1600 NITS. Цей показник яскравості вважається хорошим для різних суворих умов освітлення, наприклад, під прямим сонячним промінням.

Крім того, дисплей OnePlus 12 оснащений функцією ШІМ-регулювання яскравості з частотою 2160 Гц. У поєднанні з технологією фільтрації синього світла пристрій має забезпечити винятковий комфорт під час різних налаштувань.

Покращене налаштування камери OnePlus 12

Цього разу OnePlus оснастила OnePlus 12 найкращим апаратним забезпеченням камери, яке тільки було доступне. Пристрій постачається з фірмовим набором камер Hasselblad. Цей набір складається з 50-мегапіксельної основної камери, яку OnePlus раніше демонструвала, ділячись зразками камер пристрою.

camera setup

Так, це нова матриця LYTIA 808 від Sony з технологією двошарового накладання. Він має пікселі розміром 1,12 мкм і оснащений 24-міліметровим еквівалентом об’єктива з діафрагмою f/1.7 та OIS. Завдяки такому сенсору OnePlus 12 комфортно почувається серед найкращих флагманських камерофонів. І було б цікаво дізнатися, що DXOMARK думає про продуктивність камери пристрою.

Cameras

Якщо ви не знали, це той самий сенсор, який OnePlus використовує в OnePlus Open. А OnePlus Open на сьогодні є одним з найкращих пристроїв з камерою, які ви можете отримати у свої руки.

На задній панелі OnePlus 12 є ще два датчики. Серед них – 64-мегапіксельна телефотокамера з можливістю 3-кратного оптичного зуму. Вона має вбудований сенсорний зум, який забезпечує 6-кратний зум без втрат. Далі йде надширококутна камера з роздільною здатністю 48 Мп та об’єктивом 14 мм в еквіваленті.

Акумулятор, збірка, програмне забезпечення та інші особливості

Що стосується продуктивності акумулятора, OnePlus 12 оснащений великим елементом на 5400 мАг. Це один з найбільших акумуляторів, які ми бачили в пристроях OnePlus до цього часу. І він може заряджатися надзвичайно швидко, якщо бути точним, то 100 Вт в дротовому режимі. Не забуваймо, що він також має бездротову зарядку потужністю 50 Вт і функцію зворотної зарядки потужністю 10 Вт.

Wireless charging OnePlus 12Нагадаємо, що попередник не мав бездротової зарядки. Отже, ця функція повертається з цим запуском. Ще одним чудовим аспектом OnePlus 12 є те, що він поставляється зі ступенем захисту IP65. Це робить смартфон більш здатним протистояти суворим зовнішнім умовам.

IP rating OnePlus 12

OnePlus 12 завантажується на ColorOS 14.0, яка базується на Android 14. Однак слід зазначити, що OnePlus використовує ColorOS лише для китайського ринку. Коли пристрій з’явиться в міжнародних регіонах, він має постачатися з OxygenOS 14.

Крім того, OnePlus 12 забезпечить найкращий бездротовий зв’язок завдяки Bluetooth 5.4 та WiFi 7. Він також оснащений ІЧ-бластером, який можна використовувати для керування різною електронікою. А завдяки роз’єму USB Type-C 3.2 ви можете розраховувати на більш високу швидкість дротової передачі даних.

Ціна та доступність OnePlus 12

OnePlus 12 доступний у білому, смарагдово-зеленому та чорному кольорах. Ціна базової моделі з 12 ГБ оперативної та 256 ГБ постійної пам’яті становить 4299 китайських юанів (607 доларів США). Топова модель з 24 ГБ оперативної пам’яті та 1 ТБ пам’яті коштує 5799 китайських юанів (818 доларів США).

Colors OnePlus 12

На даному етапі OnePlus 12 знаходиться на стадії попереднього замовлення в Китаї. Відкриті продажі в цьому регіоні стартують з 11 грудня. Що стосується міжнародного релізу, то він, швидше за все, запланований на січень наступного року.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Вышел OnePlus 12 с мощными характеристиками и камерой

После недель намеков OnePlus наконец-то приоткрыла завесу над OnePlus 12. Этим запуском компания празднует свое 10-летие. И хотя у нас уже есть большое количество устройств со Snapdragon 8 Gen 3, это, пожалуй, самый интересный запуск на сегодня.

На самом деле OnePlus 12 позиционирует себя как одно из лучших устройств на базе Snapdragon 8 Gen 3, которое вы можете приобрести прямо сейчас. И хотя дизайн устройства похож на его предшественников, он поставляется с большим количеством обновлений. Эти обновления варьируются от настройки камеры до программного обеспечения, рейтинга IP и так далее.

Основные моменты OnePlus 12

OnePlus проделала удивительную работу с OnePlus Open. Она решила большое количество проблем, которые были упущены другими сложными устройствами. И, похоже, бренд не сдержался и для OnePlus 12. Он наполнен флагманскими функциями. Вот краткий обзор:

Дисплей

OnePlus 12 поставляется с красивым изогнутым 6,82-дюймовым LTPO экраном на передней панели. Эта AMOLED-панель имеет разрешение 1440 x 3168 пикселей, а это означает, что она непременно обеспечит превосходное изображение. Она также имеет адаптивную частоту обновления от 1 Гц до 120 Гц, что обеспечивает плавность анимации на экране.

Screen

Как ранее писала OnePlus, именно панель BOE рекламируется как достигающая колоссальных 4500 NITS пиковой яркости. Конечно, пиковая яркость – это не то, что вы обычно видите на дисплеях. Вместо этого он предназначен в основном для HDR-контента.

White and Green

При регулярном использовании OnePlus 12 должен достигать яркости около 1600 NITS. Этот показатель яркости считается хорошим для различных суровых условий освещения, например, под прямыми солнечными лучами.

Кроме того, дисплей OnePlus 12 оснащен функцией ШИМ-регулировки яркости с частотой 2160 Гц. В сочетании с технологией фильтрации синего света устройство должно обеспечить исключительный комфорт во время различных настроек.

Улучшенная настройка камеры OnePlus 12

На этот раз OnePlus оснастила OnePlus 12 лучшим аппаратным обеспечением камеры, которое только было доступно. Устройство поставляется с фирменным набором камер Hasselblad. Этот набор состоит из 50-мегапиксельной основной камеры, которую OnePlus ранее демонстрировала, делясь образцами камер устройства.

camera setup

Да, это новая матрица LYTIA 808 от Sony с технологией двухслойного наложения. Он имеет пиксели размером 1,12 мкм и оснащен 24-миллиметровым эквивалентом объектива с диафрагмой f/1.7 и OIS. Благодаря такому сенсору OnePlus 12 комфортно чувствует себя среди лучших флагманских камерофонов. И было бы интересно узнать, что DXOMARK думает о производительности камеры устройства.

Cameras

Если вы не знали, это тот самый сенсор, который OnePlus использует в OnePlus Open. А OnePlus Open на сегодня является одним из лучших устройств с камерой, которые вы можете получить в свои руки.

На задней панели OnePlus 12 есть еще два датчика. Среди них – 64-мегапиксельная телефотокамера с возможностью 3-кратного оптического зума. Она имеет встроенный сенсорный зум, который обеспечивает 6-кратный зум без потерь. Далее идет сверхширокоугольная камера с разрешением 48 Мп и объективом 14 мм в эквиваленте.

Аккумулятор, сборка, программное обеспечение и другие особенности

Что касается производительности аккумулятора, OnePlus 12 оснащен большим элементом на 5400 мАч. Это один из самых больших аккумуляторов, которые мы видели в устройствах OnePlus до сих пор. И он может заряжаться чрезвычайно быстро, если быть точным, то 100 Вт в проводном режиме. Не забывайте, что он также имеет беспроводную зарядку мощностью 50 Вт и функцию обратной зарядки мощностью 10 Вт.

Wireless charging OnePlus 12

Напомним, что предшественник не имел беспроводной зарядки. Итак, эта функция возвращается с этим запуском. Еще одним замечательным аспектом OnePlus 12 является то, что он поставляется со степенью защиты IP65. Это делает смартфон более способным противостоять суровым внешним условиям.

IP rating OnePlus 12

OnePlus 12 загружается на ColorOS 14.0, которая основана на Android 14. Однако следует отметить, что OnePlus использует ColorOS только для китайского рынка. Когда устройство появится в международных регионах, оно должно поставляться с OxygenOS 14.

Кроме того, OnePlus 12 обеспечит лучшую беспроводную связь благодаря Bluetooth 5.4 и WiFi 7. Он также оснащен ИК-бластером, который можно использовать для управления различной электроникой. А благодаря разъему USB Type-C 3.2 вы можете рассчитывать на более высокую скорость проводной передачи данных.

Цена и доступность OnePlus 12

OnePlus 12 доступен в белом, изумрудно-зеленом и черном цветах. Цена базовой модели с 12 ГБ оперативной и 256 ГБ постоянной памяти составляет 4299 китайских юаней (607 долларов США). Топовая модель с 24 ГБ оперативной памяти и 1 ТБ памяти стоит 5799 китайских юаней (818 долларов США).

Colors OnePlus 12

На данном этапе OnePlus 12 находится на стадии предварительного заказа в Китае. Открытые продажи в этом регионе стартуют с 11 декабря. Что касается международного релиза, то он, скорее всего, запланирован на январь следующего года.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua