Amazon запускає AWS SDK для мов Rust і Kotlin

Amazon Web Services (AWS) випустила AWS SDK для мов Rust та Kotlin. Він надає ідіоматичні обгортки навколо AWS API, які дозволяють розробникам взаємодіяти з сервісами AWS. Це відбувається більш звичним і послідовним способом. Компанія також заявила, що SDK перейшов у стабільну стадію і розробники вже можуть використовувати його у виробничих середовищах. AWS SDK – це серія інструментальних засобів розробки, які Amazon надає розробникам для створення, розгортання та управління додатками на платформі AWS. Він також надає API декількома мовами, щоб спростити розробникам роботу з сервісами та ресурсами AWS.

В Amazon заявили, що вони розробили AWS SDK для Kotlin з нуля. Компанія стверджує, що може забезпечити досвід розробки, який відповідає особливостям мови Kotlin. Amazon також стверджує, що Kotlin є більш інтероперабельною, ніж Java. Це пояснюється тим, що Kotlin не є мовою лише для JVM. Багатоплатформові можливості Kotlin дозволяють розробникам писати код для JVM, JavaScript тощо. Новий SDK може повною мірою використовувати характеристики мови Kotlin. Це може значно покращити кросплатформені можливості проєкту.

Також повідомляється, що Kotlin-специфічний AWS SDK підтримує Domain-Specific Language (DSL) і може “просто змішувати інші мови”. Це дозволяє розробникам викликати код Java з Kotlin. Amazon заявила, що розробники можуть використовувати Kotlin SDK для розробки додатків на платформі JVM або Android API рівня 24.

Крім того, Amazon також представила AWS SDK для мови Rust, який забезпечує безпечний за типом API. SDK має модульну структуру. Amazon стверджує, що цей SDK має “продуктивність, надійність і продуктивність, унікальні для мови Rust” Крім того, Amazon заявляє, що Rust SDK підтримує асинхронізацію/очікування, неблокуючий ввід/вивід тощо. Наразі SDK адаптовано до більш ніж 300 сервісів AWS.

AWS SDK для Kotlin

AWS SDK для Kotlin призначений для надання набору бібліотек, які є послідовними та звичними для розробників Kotlin, використовуючи переваги сучасних можливостей мови Kotlin, таких як конструктори Domain Specific Language (DSL) та асинхронні виклики API. Деякі ключові особливості AWS SDK для Kotlin включають

 • Багатоплатформова підтримка: SDK підтримує середовища JVM та Android, а додаткові платформи, такі як Kotlin/Native, з’являться у майбутніх випусках.
 • Будівельники DSL: Дозволяють створювати стислі та зручні для читання конфігураційні вирази для сервісів AWS.
 • Підтримка підпрограм: Кожен виклик API є асинхронним і ефективно виконується в підпрограмах, поступаючись іншим кодам під час очікування вводу/виводу та оптимізуючи використання обчислювальних ресурсів.

Amazon

AWS SDK для Rust

AWS SDK для Rust розроблений для підтримки сучасних функцій мови Rust, таких як асинхронний/очікувальний неблокуючий ввід/вивід та білдери. Деякі ключові особливості AWS SDK для Rust включають

 • Async/await: SDK використовує новітні функції, такі як async/await, щоб забезпечити сучасний та ефективний спосіб обробки асинхронних операцій.
 • Неблокуючий ввід/вивід: SDK використовує неблокуючий ввід/вивід для підвищення продуктивності та зменшення використання ресурсів.
 • Білдери: SDK використовує білдери для створення та управління об’єктами сервісів AWS у більш ефективний та лаконічний спосіб.

Підтримувані сервіси AWS

AWS SDK для Rust та Kotlin підтримує широкий спектр сервісів AWS, включаючи Amazon S3, Amazon EC2, DynamoDB та багато інших[4]. Це дозволяє розробникам легко створювати додатки, які взаємодіють з різними сервісами AWS.

Висновок

AWS SDK для Rust та Kotlin пропонують значне покращення продуктивності розробки для розробників, які працюють з сервісами AWS на цих мовах. Надаючи ідіоматичні обгортки навколо API AWS, AWS прагне спростити процес створення і розгортання додатків, які використовують потужність і масштабованість сервісів AWS.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Amazon запускает AWS SDK для языков Rust и Kotlin

Amazon Web Services (AWS) выпустила AWS SDK для языков Rust и Kotlin. Он предоставляет идиоматические обертки вокруг AWS API, которые позволяют разработчикам взаимодействовать с сервисами AWS. Это происходит более привычным и последовательным способом. Компания также заявила, что SDK перешел в стабильную стадию и разработчики уже могут использовать его в производственных средах. AWS SDK – это серия инструментальных средств разработки, которые Amazon предоставляет разработчикам для создания, развертывания и управления приложениями на платформе AWS. Он также предоставляет API на нескольких языках, чтобы упростить разработчикам работу с сервисами и ресурсами AWS.

В Amazon заявили, что они разработали AWS SDK для Kotlin с нуля. Компания утверждает, что может обеспечить опыт разработки, который соответствует особенностям языка Kotlin. Amazon также утверждает, что Kotlin является более интероперабельным, чем Java. Это связано с тем, что Kotlin не является языком только для JVM. Многоплатформенные возможности Kotlin позволяют разработчикам писать код для JVM, JavaScript и т. Д. Новый SDK может в полной мере использовать характеристики языка Kotlin. Это может значительно улучшить кроссплатформенные возможности проекта.

Также сообщается, что Kotlin-специфический AWS SDK поддерживает Domain-Specific Language (DSL) и может “просто смешивать другие языки”. Это позволяет разработчикам вызывать код Java из Kotlin. Amazon заявила, что разработчики могут использовать Kotlin SDK для разработки приложений на платформе JVM или Android API уровня 24.

Кроме того, Amazon также представила AWS SDK для языка Rust, который обеспечивает безопасный по типу API. SDK имеет модульную структуру. Amazon утверждает, что этот SDK имеет “производительность, надежность и производительность, уникальные для языка Rust” Кроме того, Amazon заявляет, что Rust SDK поддерживает асинхронизацию/ожидание, неблокируемый ввод/вывод и тому подобное. Сейчас SDK адаптирован к более чем 300 сервисам AWS.

AWS SDK для Kotlin

AWS SDK для Kotlin предназначен для предоставления набора библиотек, которые являются последовательными и привычными для разработчиков Kotlin, используя преимущества современных возможностей языка Kotlin, таких как конструкторы Domain Specific Language (DSL) и асинхронные вызовы API. Некоторые ключевые особенности AWS SDK для Kotlin включают в себя

 • Многоплатформенная поддержка: SDK поддерживает среды JVM и Android, а дополнительные платформы, такие как Kotlin/Native, появятся в будущих выпусках.
 • Строители DSL: Позволяют создавать сжатые и удобные для чтения конфигурационные выражения для сервисов AWS.
 • Поддержка подпрограмм: Каждый вызов API является асинхронным и эффективно выполняется в подпрограммах, уступая другим кодам во время ожидания ввода/вывода и оптимизируя использование вычислительных ресурсов.

Amazon

AWS SDK для Rust

AWS SDK для Rust разработан для поддержки современных функций языка Rust, таких как асинхронный/ожидающий неблокирующий ввод/вывод и билдеры. Некоторые ключевые особенности AWS SDK для Rust включают в себя:

 • Async/await: SDK использует новейшие функции, такие как async/await, чтобы обеспечить современный и эффективный способ обработки асинхронных операций.
 • Неблокирующий ввод/вывод: SDK использует неблокирующий ввод/вывод для повышения производительности и уменьшения использования ресурсов.
 • Билдеры: SDK использует билдеры для создания и управления объектами сервисов AWS более эффективным и лаконичным способом.
  Поддерживаемые сервисы AWS

AWS SDK для Rust и Kotlin поддерживает широкий спектр сервисов AWS, включая Amazon S3, Amazon EC2, DynamoDB и многие другие[4]. Это позволяет разработчикам легко создавать приложения, которые взаимодействуют с различными сервисами AWS.

Вывод

AWS SDK для Rust и Kotlin предлагают значительное улучшение производительности разработки для разработчиков, работающих с сервисами AWS на этих языках. Предоставляя идиоматические обертки вокруг API AWS, AWS стремится упростить процесс создания и развертывания приложений, которые используют мощность и масштабируемость сервисов AWS.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua