ТОП-10 флагманських телефонів на листопад 2023 року за версією AnTuTu

Нещодавно ми стали свідками запуску великої кількості флагманських смартфонів. Насправді нове покоління смартфонів розпочало свій шлях минулого місяця. Вони працюють на новітніх флагманських чипсетах Snapdragon 8 Gen 3 та Dimensity 9300. І разом з цим AnTuTu, надійна платформа для бенчмаркінгу, випустила свій список найкращих флагманських телефонів станом на листопад 2023 року.

У цьому списку найкращих флагманських телефонів немає нічого, крім телефонів з найкращою продуктивністю, які ви можете купити сьогодні. Але, звичайно, потрібно зазначити, що список базується виключно на результатах бенчмарків. А оцінки в тестах не розкажуть вам всю історію про смартфони. Однак, це правда, що оцінка в тестах AnTuTu є гарною метрикою для вибору смартфонів.

Найкращі флагманські телефони станом на листопад 2023 року

Отже, пристроїв зі Snapdragon 8 Gen 3 і Dimensity 9300 вийшло ще не так багато. З цієї причини список найкращих флагманських телефонів, яким ділиться AnTuTu, також включає смартфони останнього покоління. Ви можете переглянути зображення, прикріплене нижче, щоб отримати короткий огляд найпродуктивніших смартфонів на ринку прямо зараз.

Best Smartphones As Of November 2023

Red Magic 9 Pro+ — флагманський телефон №1 за версією AnTuTu

Red Magic 9 Pro

Телефони Red Magic завжди були відомі як пристрої, орієнтовані на продуктивність. Тож не дивно, що нещодавно представлений пристрій посів перше місце. Red Magic 9 Pro+ набрав у тестах 2,188,631 бал, що дозволяє йому випередити інші флагмани на ринку.

На цій ноті є вагома причина, чому цей флагманський телефон отримав вищі бали, ніж інші. Red Magic 9 Pro+ має один з найпотужніших активних кулерів, які можна знайти в смартфонах. Це дозволяє процесору Snapdragon 8 Gen 3 працювати краще. Це також знижує ймовірність сильного дроселювання під час екстремальних навантажень.

Vivo X100 посів друге місце у списку найкращих флагманських смартфонів AnTuTu

vivo X100 series

Боротьба між флагманськими чипсетами MediaTek і Qualcomm завжди була близькою. І ми бачимо подібну тенденцію з останніми релізами. Різниця між Red Magic 9 Pro+ і Vivo X100 складає всього 4 500 балів. Це ставить Vivo X100 на друге місце із загальним результатом 2 184 153 бали.

Різниця в 4 500 балів може здатися великою на папері. Але з точки зору результатів бенчмаркінгу AnTuTu, це не так вже й багато. Якщо бути точним, це показує, що продуктивність Snapdragon 8 Gen 3 і Dimensity 9300 можна порівняти. Принаймні, це те, про що нам говорять поточні результати.

iQOO 12 і 12 Pro посіли третє і четверте місця

iQOO 12

Нещодавно представлений iQOO 12 продемонстрував разючі результати в бенчмарку AnTuTu. Він набрав 2,174,484 бали, що дозволяє йому комфортно розташуватися на третій позиції в списку. Але варто зазначити, що iQOO 12 має той самий чипсет, що і Red Magic 9 Pro+.

Це ще раз показує, що надійні системи охолодження дозволяють флагманським телефонам працювати якнайкраще. Але, знову ж таки, не можна сказати, що різниця між пристроями величезна. Вони все ще дуже близькі один до одного. Отже, ви не помилитеся, обравши iQOO 12, а не Red Magic 9 Pro+, якщо вам подобаються інші його характеристики.

Vivo X100 Pro посів перше місце у списку найкращих флагманських телефонів AnTuTu

vivo X100 orange color

Дивно бачити, що Pro-модель тієї ж лінійки отримує нижчу оцінку, ніж базова модель. І справа не в тому, що у Vivo X100 і X100 Pro різні чипсети. У них однакова SoC MediaTek Dimensity 9300. Але схоже, що чипсети налаштовані по-різному, що, ймовірно, і є причиною того, що ці два флагманські телефони мають не такі близькі показники.

Для тих, кому цікаво, Vivo X100 Pro отримав загальний бал 2,109,880. Це означає, що він відстає від базової моделі на 74 273 бали. Знову ж таки, ця різниця не є значною, якщо порівнювати з результатами AnTuTu. Але це помітна різниця.

Xiaomi 14 і 14 Pro посіли шосте і сьоме місця

Xiaomi 14 Design Official

Минулого місяця Xiaomi 14 і 14 Pro посіли два перших місця в списку найкращих флагманських телефонів AnTuTu. Зрештою, на той момент це були єдині пристрої з чипсетом останнього покоління. Але тепер, коли вийшло більше пристроїв на Snapdragon 8 Gen 3, вони опустилися в рейтингу.

На поточному етапі Xiaomi 14 Pro займає шосте місце, а Xiaomi 14 – сьоме. Це свідчить про те, що HyperOS, яка нещодавно дебютувала, насправді ще не оптимізована для продуктивності. Якщо це не так, то Xiaomi потрібно трохи попрацювати над оптимізацією чипсета.

З усім тим, навіть з цих позицій, Xiaomi 14 і 14 Pro зробили великий стрибок у порівнянні з Xiaomi 13 і 13 Pro. Отже, нові смартфони є гідними наступниками. Що стосується оцінок, то Xiaomi 14 набрав 2,004,263, а 14 Pro – 2,006,861.

Інші смартфони зі списку найкращих флагманських телефонів за версією AnTuTu

Інші телефони в списку 10 найкращих флагманських телефонів за версією AnTuTu – це смартфони останнього покоління. Зрештою, у нас є лише кілька смартфонів з найновішими чипсетами. Ці останні три смартфони наступні:

  • iQOO 11S зі Snapdragon 8 Gen 2 з 1 647 756 балами
  • OnePlus Ace 2 Pro зі Snapdragon 8 Gen 2, який набрав 1 642 418 балів
  • Vivo X90 Pro+ зі Snapdragon 8 Gen 2 набрав 1 629 535 балів
What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua