Google Messages запускає 7 нових функцій

Компанія Google оголосила про значну віху для своїх RCS (Rich Communication Services) – 1 мільярд активних користувачів щомісяця. Це одкровення відбулося разом зі святковою презентацією семи нових функцій у додатку “Повідомлення”, кожна з яких створена для того, щоб ви могли проявити свою індивідуальність. Попри всю цю велич, для користувачів iOS є підступ — бульбашки RCS не стануть синіми.

Для тих, хто не знайомий з RCS, це не просто ще одна технологічна абревіатура; це зміна правил гри у світі обміну повідомленнями. Google позиціює RCS як вдосконалення, а не повну заміну застарілим SMS та MMS, що має на меті замінити їх. Уявіть собі, що це аналог iMessage для Android, з індикаторами набору тексту, прочитаними квитанціями, багатопотоковими відповідями, високоякісним обміном мультимедійними даними, покращеними груповими чатами та розширеними функціями конфіденційності.

Google Messages досягає 1 мільярда активних користувачів щомісяця і представляє 7 нових цікавих функцій

Сім нових функцій, презентованих на честь цієї знаменної події, нагадують посипку на і без того солодкому торті RCS. Першою на черзі є функція Photomoji, яка перетворює ваші фотографії на реакції за допомогою вбудованого в пристрій штучного інтелекту Google AI. Ці творіння зберігаються у спеціальній вкладці для подальшого використання, а ваші друзі в групових чатах можуть повторно використовувати будь-який надісланий вами Photomoji.

Друге доповнення, Voice Moods, представляє анімовані емодзі, які накладаються на голосові повідомлення, візуально виражаючи ваші почуття. Google також збільшив бітрейт голосових повідомлень і частоту дискретизації для покращення сприйняття якості.

Ефекти екрана, третя функція, представляє яскраві анімації, які заповнюють екран, коли ви вводите певні повідомлення. Незалежно від того, повідомляєте ви про те, що “йде сніг” або освідчуєтеся в коханні, на вас чекають понад 15 прихованих анімацій.

Четверта функція – “Кастомні бульбашки” – дозволяє вирватися з монотонності стандартного вигляду повідомлень. Тепер ви можете налаштовувати кольори та фони бульбашок для кожної розмови. Отримуй, iMessage – більше ніякого конформізму, з можливістю вибрати унікальний колір для кожного чату.

Ефекти реакції, п’ята функція, вдихне життя у ваші розмови. Розроблені для десяти найпопулярніших емодзі, ці реакції анімуються над повідомленнями, на які ви відповідаєте, додаючи додатковий рівень виразності.

Передостання функція “Анімовані емодзі” додає візуальні ефекти до певних емодзі, які спрацьовують, коли ви надсилаєте саме цей емодзі. Користувачам WhatsApp ця концепція може здатися знайомою, але, з усім тим, це приємне доповнення

Нарешті, сьома функція “Профілі” дозволяє персоналізувати ім’я та фотографію вашого профілю, що супроводжує ваш номер телефону. Це розв’язує проблему отримання повідомлень з невідомих номерів, що особливо зручно в групових чатах для легкої ідентифікації учасників

А тепер неприємна новина — ці захопливі функції спочатку доступні в бета-версії Messages, і не всі одразу. Google туманно заявив, що “багато” з цих функцій з’являться в бета-версії вже сьогодні, залишивши користувачів в очікуванні. Компанія не уточнила, які функції з’являться першими, тому очікування стабільної версії може бути дещо непередбачуваним

На завершення зазначимо, що пошукова система Google RCS разючого рубежу – 1 мільярд активних користувачів щомісяця. Сім нових функцій, представлених з нагоди святкування, покращують досвід обміну повідомленнями, обіцяючи більш яскраві, виразні та персоналізовані розмови. У той час як користувачі iOS можуть пропустити сині бульбашки RCS, користувачі Android можуть насолоджуватися передчуттям цих захопливих функцій, які дебютують у бета-версії Messages. Майбутнє обміну повідомленнями виглядає динамічним, барвистим і повним анімованих виразів — завдяки RCS.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Google Messages запускает 7 новых функций

Компания Google объявила о значительной вехе для своих RCS (Rich Communication Services) – 1 миллиард активных пользователей ежемесячно. Это откровение произошло вместе с праздничной презентацией семи новых функций в приложении “Сообщения”, каждая из которых создана для того, чтобы вы могли проявить свою индивидуальность. Несмотря на все это величие, для пользователей iOS есть подвох – пузырьки RCS не станут синими.

Для тех, кто не знаком с RCS, это не просто еще одна технологическая аббревиатура; это изменение правил игры в мире обмена сообщениями. Google позиционирует RCS как усовершенствование, а не полную замену устаревшим SMS и MMS, что имеет целью заменить их. Представьте себе, что это аналог iMessage для Android, с индикаторами набора текста, прочитанными квитанциями, многопоточными ответами, высококачественным обменом мультимедийными данными, улучшенными групповыми чатами и расширенными функциями конфиденциальности.

Google Messages достигает 1 миллиарда активных пользователей ежемесячно и представляет 7 новых интересных функций

Семь новых функций, презентованных в честь этого знаменательного события, напоминают посыпку на и без того сладком торте RCS. Первой на очереди является функция Photomoji, которая превращает ваши фотографии в реакции с помощью встроенного в устройство искусственного интеллекта Google AI. Эти творения сохраняются в специальной вкладке для дальнейшего использования, а ваши друзья в групповых чатах могут повторно использовать любой присланный вами Photomoji.

Второе дополнение, Voice Moods, представляет анимированные эмодзи, которые накладываются на голосовые сообщения, визуально выражая ваши чувства. Google также увеличил битрейт голосовых сообщений и частоту дискретизации для улучшения восприятия качества.

Эффекты экрана, третья функция, представляет яркие анимации, которые заполняют экран, когда вы вводите определенные сообщения. Независимо от того, сообщаете ли вы о том, что “идет снег” или признаетесь в любви, вас ждут более 15 скрытых анимаций.

Четвертая функция – “Кастомные пузыри” – позволяет вырваться из монотонности стандартного вида сообщений. Теперь вы можете настраивать цвета и фоны пузырей для каждого разговора. Получай, iMessage – больше никакого конформизма, с возможностью выбрать уникальный цвет для каждого чата.

Эффекты реакции, пятая функция, вдохнет жизнь в ваши разговоры. Разработанные для десяти самых популярных эмодзи, эти реакции анимируются над сообщениями, на которые вы отвечаете, добавляя дополнительный уровень выразительности.

Предпоследняя функция “Анимированные эмодзи” добавляет визуальные эффекты к определенным эмодзи, которые срабатывают, когда вы отправляете именно этот эмодзи. Пользователям WhatsApp эта концепция может показаться знакомой, но, тем не менее, это приятное дополнение.

Наконец, седьмая функция “Профили” позволяет персонализировать имя и фотографию вашего профиля, сопровождающего ваш номер телефона. Это решает проблему получения сообщений с неизвестных номеров, что особенно удобно в групповых чатах для легкой идентификации участников.

А теперь неприятная новость — эти захватывающие функции сначала доступны в бета-версии Messages, и не все сразу. Google туманно заявил, что “многие” из этих функций появятся в бета-версии уже сегодня, оставив пользователей в ожидании. Компания не уточнила, какие функции появятся первыми, поэтому ожидание стабильной версии может быть несколько непредсказуемым.

В завершение отметим, что поисковая система Google RCS поразительного рубежа – 1 миллиард активных пользователей ежемесячно. Семь новых функций, представленных по случаю празднования, улучшают опыт обмена сообщениями, обещая более яркие, выразительные и персонализированные разговоры. В то время как пользователи iOS могут пропустить синие пузырьки RCS, пользователи Android могут наслаждаться предвкушением этих захватывающих функций, которые дебютируют в бета-версии Messages. Будущее обмена сообщениями выглядит динамичным, красочным и полным анимированных выражений — благодаря RCS.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua