OnePlus 12 – новий король бенчмарка AnTuTu

Пристрасті навколо OnePlus 12 набирають обертів. Зовсім недавно компанія підтвердила потужну камеру пристрою. Ми також побачили дизайн і дізналися деталі дисплея з нещодавніх анонсів компанії. Тепер настав час продемонструвати його сиру продуктивність.

Вже підтверджено, що OnePlus 12 буде оснащений новітнім процесором Snapdragon 8 Gen 3. Хоча ми вже знаємо, яка продуктивність цього чипсета, різні виробники налаштовують його по-різному. І, схоже, OnePlus досягла успіху в плані оптимізації чипсета. Пристрій зараз займає перше місце в рейтингу бенчмарку AnTuTu, значно випереджаючи сучасні пристрої на Snapdragon 8 Gen 3.

Шляхом чого OnePlus 12 отримав кращі результати?

OnePlus 12 набрав 2 333 033 бали в бенчмарку AnTuTu. Це найвищий показник серед усіх смартфонів Android зі Snapdragon 8 Gen 3. І є кілька причин, чому інші пристрої з тим самим чипсетом ще не досягли такого високого результату в цьому бенчмарку.

Співпраця з ключовими гравцями

По-перше, президент OnePlus в Китаї Лі Цзе заявив, що компанія співпрацювала з чипмейкерами, розробниками ігор та виробниками для OnePlus 12. Ця співпраця дозволила смартфону насолоджуватися оптимізацією продуктивності наступного рівня.

OnePlus 12

Чистий і орієнтований на продуктивність інтерфейс

Оптимізація на апаратному рівні — це одне, а на програмному — зовсім інше. І OnePlus 12 в цьому плані також досягнув успіху. Пристрій має чистий користувацький інтерфейс, що призводить до досить низького навантаження на пам’ять і ресурси процесора. Ці вільні ресурси дозволяють смартфону демонструвати кращу продуктивність у ресурсомістких інструментах, таких як AnTuTu.

Якщо ви хочете дізнатися бали OnePlus 12 у кожному розділі, подивіться на картинку, прикріплену нижче.

OnePlus 12 AnTuTu score

Першокласні характеристики OnePlus 12

Окрім усіх цих оптимізацій, OnePlus 12 має разючий набір специфікацій. І ні, це не просто новітній і найкращий процесор Snapdragon 8 Gen 3. Крім того, він має до 24 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5X. Крім того, як ми вже повідомляли раніше, 8-го покоління 3 може бути досить неефективним при екстремальних навантаженнях. OnePlus подбала про це за допомогою парової камери.

Snapdragon 8 Gen 3

Але результати тестів — це ще не все

Досить навдивовижу бачити, що OnePlus 12 досягнув такого високого результату в інструменті бенчмаркінгу AnTuTu. Такі типи інструментів чудово підходять для отримання уявлення про те, наскільки добре може працювати смартфон Android. Але вони не відображають реальну продуктивність. Крім того, вони не можуть запропонувати вам правильне уявлення про тривалу продуктивність.

Що стосується реальної продуктивності, то мова йде про те, як смартфон може працювати при виконанні звичайних завдань. А для тесту тривалої продуктивності надійним варіантом буде пограти в дуже ресурсомістку гру. Наприклад, Genshin Impact. Ця гра, як відомо, ставить на коліна навіть найпотужніші чипсети.

Але, так, це правда, що справи в OnePlus 12 виглядають досить добре. Він навіть має дуже потужну камеру. Ми вже ділилися деякими знімками, зробленими пристроєм, які ви можете подивитися за цим посиланням. З усім тим, нам просто потрібно почекати, поки пристрій потрапить до більшої кількості рук, щоб отримати повне уявлення про те, що він може принести користувачам.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

OnePlus 12 – новий король бенчмарка AnTuTu

Страсти вокруг OnePlus 12 набирают обороты. Совсем недавно компания подтвердила мощную камеру устройства. Мы также увидели дизайн и узнали детали дисплея из недавних анонсов компании. Теперь пришло время продемонстрировать его сырую производительность.

Уже подтверждено, что OnePlus 12 будет оснащен новейшим процессором Snapdragon 8 Gen 3. Хотя мы уже знаем, какова производительность этого чипсета, разные производители настраивают его по-разному. И, похоже, OnePlus преуспела в плане оптимизации чипсета. Устройство сейчас занимает первое место в рейтинге бенчмарка AnTuTu, значительно опережая современные устройства на Snapdragon 8 Gen 3.

За счет чего OnePlus 12 получил лучшие результаты?

OnePlus 12 набрал 2 333 033 балла в бенчмарке AnTuTu. Это самый высокий показатель среди всех смартфонов Android со Snapdragon 8 Gen 3. И есть несколько причин, почему другие устройства с тем же чипсетом еще не достигли такого высокого результата в этом бенчмарке.

Сотрудничество с ключевыми игроками

Во-первых, президент OnePlus в Китае Ли Цзе заявил, что компания сотрудничала с чипмейкерами, разработчиками игр и производителями для OnePlus 12. Это сотрудничество позволило смартфону наслаждаться оптимизацией производительности следующего уровня.

OnePlus 12

Чистый и ориентированный на производительность интерфейс

Оптимизация на аппаратном уровне — это одно, а на программном — совсем другое. И OnePlus 12 в этом плане также преуспел. Устройство имеет чистый пользовательский интерфейс, что приводит к достаточно низкой нагрузке на память и ресурсы процессора. Эти свободные ресурсы позволяют смартфону демонстрировать лучшую производительность в ресурсоёмких инструментах, таких как AnTuTu.

Если вы хотите узнать баллы OnePlus 12 в каждом разделе, посмотрите на картинку, прикрепленную ниже.

OnePlus 12 AnTuTu score

Первоклассные характеристики OnePlus 12

Кроме всех этих оптимизаций, OnePlus 12 имеет поразительный набор спецификаций. И нет, это не просто новейший и лучший процессор Snapdragon 8 Gen 3. Кроме того, он имеет до 24 ГБ оперативной памяти LPDDR5X. Кроме того, как мы уже сообщали ранее, 8-го поколения 3 может быть довольно неэффективным при экстремальных нагрузках. OnePlus позаботилась об этом с помощью паровой камеры.

Snapdragon 8 Gen 3

Но результаты тестов – это еще не все

Довольно удивительно видеть, что OnePlus 12 достиг такого высокого результата в инструменте бенчмаркинга AnTuTu. Такие типы инструментов прекрасно подходят для получения представления о том, насколько хорошо может работать смартфон Android. Но они не отражают реальную производительность. Кроме того, они не могут дать вам правильное представление о длительной производительности.

Что касается реальной производительности, то речь идет о том, как смартфон может работать при выполнении обычных задач. А для теста длительной производительности надежным вариантом будет поиграть в очень ресурсоемкую игру. Например, Genshin Impact. Эта игра, как известно, ставит на колени даже самые мощные чипсеты.

Но, да, это правда, что дела у OnePlus 12 выглядят довольно хорошо. Он даже имеет очень мощную камеру. Мы уже делились некоторыми снимками, сделанными устройством, которые вы можете посмотреть по этой ссылке. Тем не менее, нам просто нужно подождать, пока устройство попадет в большее количество рук, чтобы получить полное представление о том, что оно может принести пользователям.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua