Відкрийте для себе нові захопливі функції iOS 17.2

Нещодавно Apple випустила iOS 17.1, яка вийшла на всіх сумісних iPhone у жовтні. Невдовзі після її випуску Apple розпочала активну роботу над iOS 17.2, яка має принести цілу низку нових функцій та змін

На даному етапі iOS 17.2 знаходиться в стадії бета-версії, що дозволяє розробникам і публічним бета-користувачам побачити та протестувати нову ОС. З цієї бета-версії ми дізналися про всі нові функції та зміни, які з’являться в новому оновленні

Коли мій iPhone отримає iOS 17.2?

Apple випустила чотири різні бета-версії iOS 17.2. Судячи з попередніх випусків, нове оновлення, схоже, буде доступне широкому загалу в найближчі пару тижнів.Якщо бути точним, 9to5Mac стверджує, що стабільна версія з’явиться на загальнодоступних пристроях до кінця цього року

Все, що нового в iOS 17.2

Отже, Apple вже показала значну частину функцій iOS 17.2 в публічних бета-версіях. Ось все, що нового в цьому оновленні сьогодні:

Додаток “Щоденник”

Однією з найголовніших особливостей iOS 17.2 є додавання нового додатку “Щоденник”. Так, це той самий додаток, який Apple показала ще на цьогорічній конференції WWDC. Згідно з офіційним анонсом, цей додаток представлятиме “абсолютно новий спосіб цінувати моменти життя”. Він також допоможе зберегти ваші дорогоцінні спогади.

Journal App

На момент офіційного запуску додаток “Щоденник” буде доступний лише для iPhone з останньою версією iOS. Apple поки що не повідомила про плани щодо того, коли додаток з’явиться на комп’ютерах Mac та iPad

Спільні плейлисти в Apple Music та інші зміни

Apple включила можливість створювати спільні плейлисти в Apple Music у перших трьох бета-версіях iOS 17.2. Вперше Apple анонсувала цю функцію ще на цьогорічній конференції WWDC.Під час презентації Apple тизерила, що вона з’явиться пізніше цього року.

Apple Music on iOS 17.2

Однак у бета-версії 4 iOS 17.2 Apple прибрала можливість створювати спільні плейлисти в Apple Music. Отже, є ймовірність, що Apple може не включити цю функцію в наступне оновлення.

Але хороша новина полягає в тому, що в iOS 17.2 Apple Music обов’язково отримає більше нових функцій. Одна з них називається “Улюблені пісні”, яка автоматично генерує список, враховуючи пісні, які ви “обрали”Ця функція побудована на основі функції “Вибране”, яку Apple представила з виходом iOS 17.1.

На додаток до цього, Apple Music в iOS 17.2 може автоматично додавати пісні до вашої музичної бібліотеки, коли ви натискаєте кнопку “Вибране”. Ви можете увімкнути цю опцію, зайшовши в додаток “Налаштування”, а потім перейшовши до розділу “Музика“.

Listening history on iOS 17.2

Нарешті, Apple Music в iOS 17.2 додала можливість вимкнути історію прослуховування, коли ви перебуваєте в режимі фокусування. Apple пояснює: “Виберіть, чи впливатиме прослухана музика на рекомендації та добірки, чи з’являтиметься в “Нещодавно відтвореному”, чи показуватиметься іншим користувачам Apple Music”.

Просторовий відеозапис в iOS 17.2

Користувачі iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max можуть записувати просторове відео після оновлення до iOS 17.2. Ви знайдете новий перемикач просторового відео для Vision Pro в додатку “Налаштування”. Звідти перейдіть до меню “Камера”, виберіть “Формати”, а потім увімкніть опцію “Просторове відео для Apple Vision Pro

Spatial video recording

На даному етапі просторове відео записується в роздільній здатності 1080p зі швидкістю 30 кадрів в секунду. Apple заявляє, що одна хвилина просторового відео займає близько 130 МБ пам’яті.

Звуки сповіщень та реакції в повідомленнях

В iOS 17.2 Apple додала можливість змінювати звук сповіщень за замовчуванням. Ця зміна ґрунтується на iOS 17, яка змінила звук сповіщень на Rebound з Tri-tone. Щоб змінити звуки сповіщень, перейдіть до програми “Налаштування”, виберіть “Звуки та тактильні відчуття” і знайдіть опцію “Сповіщення за замовчуванням“.

Default notification alerts

Ще одна особливість iOS 17.2 – можливість реагувати на повідомлення за допомогою будь-якого емодзі або стікера в додатку “Повідомлення”. Для цього потрібно довго натиснути на повідомлення і вибрати опцію “Додати стікер“.

Message reactions on iOS 17.2

Нові віджети та нова опція на кнопці дії

Apple додала три нові віджети для програми погоди: “Деталі”, “Схід і захід сонця” та “Щоденний прогноз”. Віджет “Подробиці” містить інформацію про індекс ультрафіолетового випромінювання, опади, вітер та багато іншого. Схід і захід сонця дозволяє вам бачити інформацію про схід і захід сонця у вашому місцеперебуванні. Нарешті, щоденний прогноз пропонує інформацію про поточні погодні умови та прогнози погоди для вашого місцеперебування.

New Widgets on iOS 17.2

Користувачі iPhone 15 Pro з iOS 17.2 можуть додати нову функцію на кнопку “Дія”: Перекласти.Якщо її увімкнути, після натискання кнопки “Дія” пристрій ініціюватиме голосовий переклад між двома різними мовами.

Action button

Перевірка контактного ключа для iMessage в iOS 17.2

Apple представила функцію перевірки контактного ключа рік тому, щоб підвищити загальний рівень безпеки програми обміну повідомленнями. Тепер вона доступна в iOS 17.2. Вона дозволяє програмі iMessage переконатися, що повідомлення надходять лише до тих, кому вони призначені.

Contact key verification on iOS 17.2

Інші функції та зміни

Окрім усіх вищезгаданих функцій та змін, в iOS 17.2 з’явилася функція Local Awareness. Вона дозволяє пристрою використовувати приблизне місцеперебування для підвищення точності, надійності та своєчасності екстрених сповіщень.Крім того, з’явився новий приймач AirPlay, який дозволяє обмінюватися контентом з Apple Vision Pro на iPhone.

Крім того, iOS 17.2 закладає основу для функції, яка оновлюватиме iPhone, навіть коли він запечатаний у коробці. Це гарантує, що користувачам не потрібно буде проходити через клопоти з оновленням програмного забезпечення після розпакування нового пристрою.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Откройте для себя новые захватывающие функции iOS 17.2

Недавно Apple выпустила iOS 17.1, которая вышла на всех совместимых iPhone в октябре. Вскоре после ее выпуска Apple начала активную работу над iOS 17.2, которая должна принести целый ряд новых функций и изменений

На данном этапе iOS 17.2 находится в стадии бета-версии, что позволяет разработчикам и публичным бета-пользователям увидеть и протестировать новую ОС. Из этой бета-версии мы узнали обо всех новых функциях и изменениях, которые появятся в новом обновлении

Когда мой iPhone получит iOS 17.2?

Apple выпустила четыре разные бета-версии iOS 17.2. Судя по предыдущим выпускам, новое обновление, похоже, будет доступно широкой общественности в ближайшие пару недель. Если быть точным, 9to5Mac утверждает, что стабильная версия появится на общедоступных устройствах до конца этого года

Все, что нового в iOS 17.2

Итак, Apple уже показала значительную часть функций iOS 17.2 в публичных бета-версиях. Вот все, что нового в этом обновлении сегодня:

Приложение “Дневник”

Одной из самых главных особенностей iOS 17.2 является добавление нового приложения “Дневник”. Да, это то самое приложение, которое Apple показала еще на нынешней конференции WWDC. Согласно официальному анонсу, это приложение будет представлять “совершенно новый способ ценить моменты жизни”. Оно также поможет сохранить ваши драгоценные воспоминания.

Journal App

На момент официального запуска приложение “Дневник” будет доступно только для iPhone с последней версией iOS. Apple пока не сообщила о планах относительно того, когда приложение появится на компьютерах Mac и iPad

Совместные плейлисты в Apple Music и другие изменения

Apple включила возможность создавать совместные плейлисты в Apple Music в первых трех бета-версиях iOS 17.2. Впервые Apple анонсировала эту функцию еще на нынешней конференции WWDC. Во время презентации Apple тизерила, что она появится позже в этом году.

Apple Music on iOS 17.2

Однако в бета-версии 4 iOS 17.2 Apple убрала возможность создавать совместные плейлисты в Apple Music. Следовательно, есть вероятность, что Apple может не включить эту функцию в следующее обновление.

Но хорошая новость заключается в том, что в iOS 17.2 Apple Music обязательно получит больше новых функций. Одна из них называется “Любимые песни”, которая автоматически генерирует список, учитывая песни, которые вы “выбрали “Эта функция построена на основе функции “Избранное”, которую Apple представила с выходом iOS 17.1.

В дополнение к этому, Apple Music в iOS 17.2 может автоматически добавлять песни в вашу музыкальную библиотеку, когда вы нажимаете кнопку “Избранное”. Вы можете включить эту опцию, зайдя в приложение “Настройки”, а затем перейдя в раздел “Музыка”.

Listening history on iOS 17.2

Наконец, Apple Music в iOS 17.2 добавила возможность отключить историю прослушивания, когда вы находитесь в режиме фокусировки. Apple объясняет: “Выберите, будет ли влиять прослушанная музыка на рекомендации и подборки, будет ли появляться в “Недавно воспроизведенном”, будет ли показываться другим пользователям Apple Music”.

Пространственная видеозапись в iOS 17.2

Пользователи iPhone 15 Pro и iPhone 15 Pro Max могут записывать пространственное видео после обновления до iOS 17.2. Вы найдете новый переключатель пространственного видео для Vision Pro в приложении “Настройки”. Оттуда перейдите в меню “Камера”, выберите “Форматы”, а затем включите опцию “Пространственное видео для Apple Vision Pro”.

Spatial video recording

На данном этапе пространственное видео записывается в разрешении 1080p со скоростью 30 кадров в секунду. Apple заявляет, что одна минута пространственного видео занимает около 130 МБ памяти.

Звуки уведомлений и реакции в уведомлениях

В iOS 17.2 Apple добавила возможность изменять звук уведомлений по умолчанию. Это изменение основано на iOS 17, которая изменила звук уведомлений на Rebound с Tri-tone. Чтобы изменить звуки уведомлений, перейдите в приложение “Настройки”, выберите “Звуки и тактильные ощущения” и найдите опцию “Оповещения по умолчанию”.

Default notification alerts

Еще одна особенность iOS 17.2 – возможность реагировать на сообщения с помощью любого эмодзи или стикера в приложении “Уведомления”. Для этого нужно долго нажать на сообщение и выбрать опцию “Добавить стикер”.

Message reactions on iOS 17.2

Новые виджеты и новая опция на кнопке действия

Apple добавила три новых виджета для приложения погоды: “Детали”, “Восход и закат солнца” и “Ежедневный прогноз”. Виджет “Подробности” содержит информацию об индексе ультрафиолетового излучения, осадки, ветер и многое другое. Восход и закат солнца позволяет вам видеть информацию о восходе и заходе солнца в вашем местонахождении. Наконец, ежедневный прогноз предлагает информацию о текущих погодных условиях и прогнозы погоды для вашего местонахождения.

New Widgets on iOS 17.2

Пользователи iPhone 15 Pro с iOS 17.2 могут добавить новую функцию на кнопку “Действие”: Если ее включить, после нажатия кнопки “Действие” устройство будет инициировать голосовой перевод между двумя разными языками.

Action button

Проверка контактного ключа для iMessage в iOS 17.2 в iOS 17.2

Apple представила функцию проверки контактного ключа год назад, чтобы повысить общий уровень безопасности приложения обмена сообщениями. Теперь она доступна в iOS 17.2. Она позволяет приложению iMessage убедиться, что сообщения поступают только к тем, кому они предназначены.

Contact key verification on iOS 17.2

Другие функции и изменения

Кроме всех вышеупомянутых функций и изменений, в iOS 17.2 появилась функция Local Awareness. Она позволяет устройству использовать приблизительное местонахождение для повышения точности, надежности и своевременности экстренных оповещений. Кроме того, появился новый приемник AirPlay, который позволяет обмениваться контентом с Apple Vision Pro на iPhone.

Кроме того, iOS 17.2 закладывает основу для функции, которая будет обновлять iPhone, даже когда он запечатан в коробке. Это гарантирует, что пользователям не нужно будет проходить через хлопоты с обновлением программного обеспечения после распаковки нового устройства.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: