Як безпечно чистити навушники та амбушури

Бездротові навушники стали невіддільним гаджетом. Швидше за все, ви вдягаєте і знімаєте їх кілька разів протягом дня. При такому частому використанні вони неодмінно забруднюються і забиваються вушною сіркою. Тому, якщо ви хочете підтримувати їх у гарному стані, важливо навчитися безпечно чистити навушники та амбушури.

Тут важлива безпека процесу чищення. Як і в більшості випадків, якщо ви будете недостатньо обережними, ви можете пошкодити решітки динаміків, що зіпсує загальну акустику навушників. Але це не повинно відлякувати вас від чищення навушників і амбушур.

Якщо ви будете дотримуватися правильних кроків і запам’ятаєте кілька порад, ви зможете пройти весь процес без особливих проблем. А з цим посібником все може стати ще простіше.

Як чистити навушники та амбушури

Насправді нема потреби виконувати складні кроки для чищення навушників і амбушур. Перевірте, наскільки простими є ці кроки:

1. Зніміть амбушури та замочіть їх у мильному розчині

Візьміть миску і зробіть мильний розчин, змішавши рідину для миття посуду з водою. Зніміть амбушури з навушників і замочіть їх у цьому рідкому розчині. Якщо ви не знаєте, як зняти амбушури, поверніть їх і витягніть.

cleaning the ear tipsДжерело зображення: MakeUseOf

30 хвилин має бути достатньо, щоб очистити кінчики вух. Однак, якщо на кінчиках вух є стійкі відкладення, можливо, вам доведеться потримати їх у воді довше.

2. Висушіть амбушури навушників

Після того, як бруд вийде з навушників, настав час витягти їх з розчину. Протріть їх ватною паличкою і дайте їм повністю висохнути на повітрі. Переконайтеся, що ви не прикріплюєте їх до навушників, поки вони ще вологі.

using a microfiber cloth to clean earbudsДжерело зображення: MakeUseOf

3. Протріть навушники

Бруд і накопичення на навушниках залежать від того, як часто ви їх чистили. Але, як правило, достатньо легкого протирання серветкою з мікрофібри. Однак, якщо на навушниках все ще є видимий наліт, вам краще скористатися медичним спиртом.

Cleaning the earbuds

Тепер, коли справа доходить до очищення навушників спиртом, потрібно робити це з обережністю. Використовуйте спирт економно, щоб не пошкодити отвори мікрофона, порти для зарядки або динамік навушників.

4. Використовуйте балончик з повітрям

Знайшли дрібне сміття, що потрапило в навушники? Найпростіший спосіб впоратися з цим при чищенні навушників — використовувати балончик з повітрям. Переконайтеся, що решітка динаміка знаходиться якомога далі від вашого обличчя. Інакше сміття може потрапити вам в очі.

Cleaning the wireless earbuds

Якщо вдування повітря в навушники очистило їх, ви можете протерти їх сухою серветкою з мікрофібри. Потім прикріпіть амбушури та продовжуйте користуватися ними як зазвичай.

5. Використовуйте інструмент для чищення навушників

Ви не знайшли часу почистити навушники після покупки? Існує ймовірність, що швидким протиранням і продуванням не обійтися. Замість цього вам потрібно використовувати спеціальний засіб для чищення. Він розщепить бруд, не пошкоджуючи зовнішній вигляд або динаміки навушників.

earbuds cleaning toolДжерело зображення: MakeUseOf

Загалом, ці інструменти досить недорогі, і ви можете легко знайти їх у великих роздрібних магазинах. Тепер, коли справа доходить до використання інструменту для чищення навушників, переконайтеся, що ви рухаєте його досить м’яко, щоб зачерпнути сміття і віск з решіток динаміків.

Не встромляйте інструмент у навушники. Це призведе до того, що більша частина бруду потрапить всередину навушників, що потенційно може пошкодити динаміки навушників. Після того, як ви почистили навушники, протріть їх мікрофібровою серветкою і знову прикріпіть амбушури.

Як часто слід чистити навушники та зарядний чохол?

Краще чистити навушники принаймні раз на тиждень. Для цього не потрібно багато зусиль. Просто протріть їх сухою серветкою з мікрофібри. Це буде працювати як чарівна паличка, яка захистить навушники від накопичення бруду.

Charging caseЩо стосується зарядного чохла для бездротових навушників, то його слід чистити щонайменше раз на кілька тижнів. Щоб очистити зарядний чохол для навушників, використовуйте ватяну паличку або суху тканину з мікрофібри. Очистить місця з’єднання і переконайтеся, що металеві накладки всередині також чисті.

Як зберегти навушники чистими надовго?

Є кілька способів, які допоможуть зберегти навушники чистими протягом тривалого часу. Ось короткий опис кожної з ефективних порад:

Тримайте навушники в зарядному чохлі, коли вони не використовуються

Найпростіший спосіб зберегти навушники чистими — покласти їх у зарядний чохол, коли ви ними не користуєтеся. Коли ви кидаєте їх у рюкзак або кишеню, вони можуть набрати багато пилу і ворсинок.

charging case

Тримайте зарядний чохол закритим

Переконайтеся, що зарядний чохол закритий, коли ви кладете в нього навушники. Якщо його тримати відкритим, пил осідатиме на навушниках і внутрішній частині зарядного чохла.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Как безопасно чистить наушники и амбушюры

Беспроводные наушники стали неотъемлемым гаджетом. Скорее всего, вы надеваете и снимаете их несколько раз в течение дня. При таком частом использовании они непременно загрязняются и забиваются ушной серой. Поэтому, если вы хотите поддерживать их в хорошем состоянии, важно научиться безопасно чистить наушники и амбушюры.

Здесь важна безопасность процесса чистки. Как и в большинстве случаев, если вы будете недостаточно осторожными, вы можете повредить решетки динамиков, что испортит общую акустику наушников. Но это не должно отпугивать вас от чистки наушников и амбушюр.

Если вы будете придерживаться правильных шагов и запомните несколько советов, вы сможете пройти весь процесс без особых проблем. А с этим руководством все может стать еще проще.

Как чистить наушники и амбушюры

На самом деле нет необходимости выполнять сложные шаги для чистки наушников и амбушюр. Проверьте, насколько простыми являются эти шаги:

1. Снимите амбушюры и замочите их в мыльном растворе

Возьмите миску и сделайте мыльный раствор, смешав жидкость для мытья посуды с водой. Снимите амбушюры с наушников и замочите их в этом жидком растворе. Если вы не знаете, как снять амбушюры, поверните их и вытащите.

cleaning the ear tipsИсточник изображения: MakeUseOf

30 минут должно быть достаточно, чтобы очистить кончики ушей. Однако, если на кончиках ушей есть стойкие отложения, возможно, вам придется подержать их в воде дольше.

2. Высушите амбушюры наушников

После того как грязь выйдет из наушников, пришло время извлечь их из раствора. Протрите их ватной палочкой и дайте им полностью высохнуть на воздухе. Убедитесь, что вы не прикрепляете их к наушникам, пока они еще влажные.

using a microfiber cloth to clean earbudsИсточник изображения: MakeUseOf

3. Протрите наушники

Грязь и накопления на наушниках зависят от того, как часто вы их чистили. Но, как правило, достаточно легкого протирания салфеткой из микрофибры. Однако, если на наушниках все еще есть видимый налет, вам лучше воспользоваться медицинским спиртом.

Cleaning the earbuds

Теперь, когда дело доходит до очистки наушников спиртом, нужно делать это с осторожностью. Используйте спирт экономно, чтобы не повредить отверстия микрофона, порты для зарядки или динамик наушников.

4. Используйте баллончик с воздухом

Нашли мелкий мусор, попавший в наушники? Самый простой способ справиться с этим при чистке наушников — использовать баллончик с воздухом. Убедитесь, что решетка динамика находится как можно дальше от вашего лица. Иначе мусор может попасть вам в глаза.

Cleaning the wireless earbuds

Если продувание воздухом наушников очистило их, вы можете протереть их сухой салфеткой из микрофибры. Затем прикрепите амбушюры и продолжайте пользоваться ими как обычно.

5. Используйте инструмент для чистки наушников

Вы не нашли времени почистить наушники после покупки? Существует вероятность, что быстрым протиранием и продуванием не обойтись. Вместо этого вам нужно использовать специальное чистящее средство. Оно расщепит грязь, не повреждая внешний вид или динамики наушников.

earbuds cleaning toolИсточник изображения: MakeUseOfВ общем, эти инструменты довольно недорогие, и вы можете легко найти их в крупных розничных магазинах. Теперь, когда дело доходит до использования инструмента для чистки наушников, убедитесь, что вы двигаете его достаточно мягко, чтобы зачерпнуть мусор и воск из решеток динамиков.

Не втыкайте инструмент в наушники. Это приведет к тому, что большая часть грязи попадет внутрь наушников, что потенциально может повредить динамики наушников. После того как вы почистили наушники, протрите их микрофибровой салфеткой и снова прикрепите амбушюры.

Как часто следует чистить наушники и зарядный чехол?

Лучше чистить наушники по крайней мере раз в неделю. Для этого не нужно много усилий. Просто протрите их сухой салфеткой из микрофибры. Это будет работать как волшебная палочка, которая защитит наушники от накопления грязи.

Charging case

Что касается зарядного чехла для беспроводных наушников, то его следует чистить по меньшей мере раз в несколько недель. Чтобы очистить зарядный чехол для наушников, используйте ватную палочку или сухую ткань из микрофибры. Очистите места соединения и убедитесь, что металлические накладки внутри также чистые.

Как сохранить наушники чистыми надолго?

Есть несколько способов, которые помогут сохранить наушники чистыми в течение длительного времени. Вот краткое описание каждого из эффективных советов:

Держите наушники в зарядном чехле, когда они не используются

Самый простой способ сохранить наушники чистыми — положить их в зарядный чехол, когда вы ими не пользуетесь. Когда вы бросаете их в рюкзак или карман, они могут набрать много пыли и ворсинок.

charging case

Держите зарядный чехол закрытым

Убедитесь, что зарядный чехол закрыт, когда вы кладете в него наушники. Если его держать открытым, пыль будет оседать на наушниках и внутренней части зарядного чехла.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua