Redmi K70E буде ребрендовано як POCO X6 Pro для глобальних ринків

Компанія Xiaomi щойно представила в Китаї серію Redmi K70: Redmi K70E, K70 та K70 Pro. Кожен пристрій має свій власний набір функцій та особливостей. Очікується, що з часом вони вийдуть на світові ринки, але поки що не повідомляється, коли це станеться. Однак нова сертифікація NBTC вказує на можливий ребрендинг Redmi K70E, який може стати POCO X6 Pro за межами Китаю.

POCO X6 Pro отримав сертифікати NBTC та BIS – це оновлений Redmi K70E

Смартфон з модельним номером 2311DRK48G з’явився на сертифікації NBTC в Таїланді як POCO X6 Pro. Вам може бути цікаво, що спільного у цього пристрою з Redmi K70E. Ну, китайський Redmi K70 має модельний номер 2311DRK48C. Єдина відмінність між цими двома моделями — літери “G” і “C” в кінці. “G” означає глобальні ринки, а “C” – Китай. Щоб додати більше контексту, індійська версія з аналогічним номером моделі 2311DRK48I пройшла місцеву сертифікацію BIS. У цьому випадку ідентифікатор закінчується на “I”, що означає індійський ринок. Всі ці три телефони однакові. Однак у Китаї він матиме позначення Redmi K70E, а в інших країнах – POCO X6 Pro.

Redmi K70E

З огляду на це, ми вже можемо сказати більшість специфікацій, що поставляються з POCO X6 Pro. Телефон буде оснащений 6,67-дюймовим OLED-дисплеєм з роздільною здатністю 1,5K і частотою оновлення 120 Гц. Під капотом пристрою буде встановлена SoC MediaTek Dimensity 8300-Ultra. Він матиме до 16 ГБ оперативної пам’яті та 1 ТБ внутрішньої пам’яті. Пристрій живитиметься від акумулятора місткістю 5500 мАг з підтримкою швидкої зарядки на 90 Вт.

Це цікавий розвиток для серії POCO X Pro, яка в останніх ітераціях пройшла шлях від доступного флагмана до потужних телефонів середнього класу. Нещодавній POCO X5 Pro – гідний смартфон, але його продуктивність далеко не така, як у Redmi K70E. Залежно від ціни, пристрій може бути цікавим варіантом для тих, хто шукає гідне апаратне забезпечення.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Redmi K70E будет ребрендирован как POCO X6 Pro для глобальных рынков

Компания Xiaomi только что представила в Китае серию Redmi K70: Redmi K70E, K70 и K70 Pro. Каждое устройство имеет свой собственный набор функций и особенностей. Ожидается, что со временем они выйдут на мировые рынки, но пока не сообщается, когда это произойдет. Однако новая сертификация NBTC указывает на возможный ребрендинг Redmi K70E, который может стать POCO X6 Pro за пределами Китая.

POCO X6 Pro получил сертификаты NBTC и BIS – это обновленный Redmi K70E

Смартфон с модельным номером 2311DRK48G появился на сертификации NBTC в Таиланде как POCO X6 Pro. Вам может быть интересно, что общего у этого устройства с Redmi K70E. Ну, китайский Redmi K70 имеет модельный номер 2311DRK48C. Единственное отличие между этими двумя моделями — буквы “G” и “C” в конце. “G” означает глобальные рынки, а “C” – Китай. Чтобы добавить больше контекста, индийская версия с аналогичным номером модели 2311DRK48I прошла местную сертификацию BIS. В этом случае идентификатор заканчивается на “I”, что означает индийский рынок. Все эти три телефона одинаковы. Однако в Китае он будет иметь обозначение Redmi K70E, а в других странах – POCO X6 Pro.

Redmi K70E

Учитывая это, мы уже можем сказать большинство спецификаций, поставляемых с POCO X6 Pro. Телефон будет оснащен 6,67-дюймовым OLED-дисплеем с разрешением 1,5K и частотой обновления 120 Гц. Под капотом устройства будет установлена SoC MediaTek Dimensity 8300-Ultra. Он будет иметь до 16 ГБ оперативной памяти и 1 ТБ внутренней памяти. Устройство будет питаться от аккумулятора емкостью 5500 мАч с поддержкой быстрой зарядки на 90 Вт.

Это интересное развитие для серии POCO X Pro, которая в последних итерациях прошла путь от доступного флагмана до мощных телефонов среднего класса. Недавний POCO X5 Pro – достойный смартфон, но его производительность далеко не такая, как у Redmi K70E. В зависимости от цены, устройство может быть интересным вариантом для тех, кто ищет достойное аппаратное обеспечение.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua