Redmi K70 і K70 Pro з’явилися на реальних зображеннях, що демонструють оновлений дизайн камери

Xiaomi готується представити серію Redmi K70 29 листопада. До презентації нових смартфонів залишилося всього кілька годин, а витоки інформації про них з’являються все частіше і частіше. Лінійка складатиметься з трьох смартфонів: Redmi K70E, K70 та K70 Pro. Сьогодні Redmi K70 і K70 Pro з’явилися на живих зображеннях, які демонструють деякі з найцікавіших аспектів цих пристроїв. На зображеннях ми бачимо безрамковий дисплей, а також значні зміни в дизайні задньої панелі та модуля камери. У цьому витоку також з’явилися деякі подробиці про технічні характеристики. Тож занурмось в деталі.

Redmi K70 і K70 Pro – живі зображення показують безрамковий дисплей, розташування камер і розкривають деталі про такі характеристики, як HyperOS і Snapdragon 8 Gen 3

І Redmi K70, і K70 Pro будуть оснащені 6,67-дюймовими AMOLED-дисплеями з перфорацією та скляною задньою панеллю з матовим візерунком. Задня панель також має оновлений дизайн камери з великим скляним острівцем і трьома об’єктивами, кожен з яких розміщений у власному металевому кільці. Четвертий виріз призначений для світлодіодного спалаху. Обидві моделі Redmi K70 отримають 50-Мп основні камери з оптичною стабілізацією зображення.

Redmi K70

Модель Pro запропонує 2-мегапіксельну портретну камеру та надширококутний об’єктив, тоді як звичайний K70 натомість матиме 2-мегапіксельну AI-камеру. Цікаво, що витік зображення показує великий острівець камери в дизайні. Це значний відхід від прямокутника, який використовувався в минулих смартфонах Redmi K-серії. Живі зображення також показують дисплей з мінімальними рамками.

Redmi K70

Меню налаштувань смартфонів також підтверджує, що обидва смартфони будуть поставлятися з Xiaomi HyperOS 1.0.1 на базі Android 14, а також 12 ГБ оперативної пам’яті. Під капотом Redmi K70 Pro буде встановлений Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Звичайний Redmi K70 працює на Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Нарешті, Redmi K70E дебютує з нещодавно анонсованим процесором MediaTek Dimensity 8300 від MediaTek. Ми очікуємо, що Xiaomi розкриє більше подробиць про них в найближчі кілька годин, під час заходу, присвяченого релізу. Три нові смартфони стануть цікавим оновленням для серії Redmi K і повинні внести трохи тепла в сегмент “вбивць флагманів”, який складається зі смартфонів з флагманськими характеристиками, але більш доступних, ніж зазвичай.

Окрім нової серії Redmi K70, Xiaomi також представить новий ноутбук Redmi Book 16 2024, годинник Redmi Watch 4 та навушники Redmi Buds 5 Pro TWS.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Redmi K70 и K70 Pro появились на реальных изображениях, демонстрирующих обновленный дизайн камеры

Xiaomi готовится представить серию Redmi K70 29 ноября. До презентации новых смартфонов осталось всего несколько часов, а утечки информации о них появляются все чаще и чаще. Линейка будет состоять из трех смартфонов: Redmi K70E, K70 и K70 Pro. Сегодня Redmi K70 и K70 Pro появились на живых изображениях, которые демонстрируют некоторые из самых интересных аспектов этих устройств. На изображениях мы видим безрамочный дисплей, а также значительные изменения в дизайне задней панели и модуля камеры. В этой утечке также появились некоторые подробности о технических характеристиках. Поэтому давайте погрузимся в детали.

Redmi K70 и K70 Pro – живые изображения показывают безрамочный дисплей, расположение камер и раскрывают детали о таких характеристиках, как HyperOS и Snapdragon 8 Gen 3

И Redmi K70, и K70 Pro будут оснащены 6,67-дюймовыми AMOLED-дисплеями с перфорацией и стеклянной задней панелью с матовым узором. Задняя панель также имеет обновленный дизайн камеры с большим стеклянным островком и тремя объективами, каждый из которых размещен в собственном металлическом кольце. Четвертый вырез предназначен для светодиодной вспышки. Обе модели Redmi K70 получат 50-Мп основные камеры с оптической стабилизацией изображения.

Redmi K70

Модель Pro предложит 2-мегапиксельную портретную камеру и сверхширокоугольный объектив, тогда как обычный K70 взамен будет иметь 2-мегапиксельную AI-камеру. Интересно, что утечка изображения показывает большой островок камеры в дизайне. Это значительный отход от прямоугольника, который использовался в прошлых смартфонах Redmi K-серии. Живые изображения также показывают дисплей с минимальными рамками.

Redmi K70

Меню настроек смартфонов также подтверждает, что оба смартфона будут поставляться с Xiaomi HyperOS 1.0.1 на базе Android 14, а также 12 ГБ оперативной памяти. Под капотом Redmi K70 Pro будет установлен Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Обычный Redmi K70 работает на Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Наконец, Redmi K70E дебютирует с недавно анонсированным процессором MediaTek Dimensity 8300 от MediaTek. Мы ожидаем, что Xiaomi раскроет больше подробностей о них в ближайшие несколько часов, во время мероприятия, посвященного релизу. Три новых смартфона станут интересным обновлением для серии Redmi K и должны внести немного тепла в сегмент “убийц флагманов”, который состоит из смартфонов с флагманскими характеристиками, но более доступных, чем обычно.

Кроме новой серии Redmi K70, Xiaomi также представит новый ноутбук Redmi Book 16 2024, часы Redmi Watch 4 и наушники Redmi Buds 5 Pro TWS.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua