Компанія LG оголошує про проведення 9 січня пресконференції на виставці CES 2024

Компанія LG оголосила, що візьме участь у конференції CES 2024, яка відбудеться 9 січня наступного року. Виставка споживчої електроніки (CES) – це щорічна виставка, організована Асоціацією споживчих технологій (CTA) і вважається однією з найвпливовіших технологічних подій у світі. LG підтвердила, що проведе пресконференцію CES 2024 о 8:00 ранку 8 січня 2024 року за тихоокеанським стандартним часом, що дорівнює 0:00 9 січня 2024 року за пекінським часом.

LG CES 2024 press conference

Згідно з повідомленнями, тема заходу LG – “Переформатування вашого майбутнього”. Генеральний директор LG Вільям Чо представить бачення компанії на 2024 рік і далі. Він зосередиться на тому, як штучний інтелект може змінити житловий простір і покращити якість обслуговування клієнтів. Очікується, що LG випустить OLED-телевізори серії LG C4/G4 на виставці CES 2024. Телевізори цієї серії будуть оснащені новим процесором Alpha 10 і підтримуватимуть частоту оновлення 144 Гц.

Програма конференції та треки

У програмі конференції CES 2024 буде представлено широкий спектр конференц-треків, на яких бізнес-лідери та передові мислителі обговорюватимуть найактуальніші питання індустрії. Відвідувачі матимуть доступ до виставкової зали, ключових доповідей, сесій Great Minds та вибраних програм конференції з пропуском Exhibits Plus Pass. Крім того, придбати конференц-перепустку Deluxe Conference Pass або окремий конференц-трек можна також за допомогою програми конференції.

CES представляє компанії, включаючи виробників, розробників та постачальників обладнання для споживчих технологій, контенту, систем доставлення технологій тощо. Це платформа для наступного покоління інновацій. Вона також пропонує уявлення про найактуальніші технологічні тенденції та величезні можливості, які вони відкривають.

CES 2024 – це виключно торговельна подія для осіб віком від 18 років. Всі учасники також повинні бути представниками індустрії споживчих технологій. Виставка не є відкритою для широкої громадськості, і учасники повинні відповідати вимогам реєстрації. Це залежить від їхнього індивідуального типу реєстрації — галузевий відвідувач, представник ЗМІ або учасник виставки. Захід відбудеться з 9 по 12 січня в Лас-Вегасі.

Завершальні слова

Участь LG у виставці CES 2024 свідчить про її прагнення представити інноваційні рішення для кращого життя. Подія, запланована на 9-12 січня в Лас-Вегасі, стане платформою для лідерів галузі. На заході вони зможуть обговорити найактуальніші питання індустрії споживчих технологій.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Компания LG объявляет о проведении 9 января пресс-конференции на выставке CES 2024

Компания LG объявила, что примет участие в конференции CES 2024, которая состоится 9 января следующего года. Выставка потребительской электроники (CES) – это ежегодная выставка, организованная Ассоциацией потребительских технологий (CTA) и считается одним из самых влиятельных технологических событий в мире. LG подтвердила, что проведет пресс-конференцию CES 2024 в 8:00 утра 8 января 2024 года по тихоокеанскому стандартному времени, что равно 0:00 9 января 2024 года по пекинскому времени.

LG CES 2024 press conference

Согласно сообщениям, тема мероприятия LG – “Переформатирование вашего будущего”. Генеральный директор LG Уильям Чо представит видение компании на 2024 год и далее. Он сосредоточится на том, как искусственный интеллект может изменить жилое пространство и улучшить качество обслуживания клиентов. Ожидается, что LG выпустит OLED-телевизоры серии LG C4/G4 на выставке CES 2024. Телевизоры этой серии будут оснащены новым процессором Alpha 10 и будут поддерживать частоту обновления 144 Гц.

Программа конференции и треки

В программе конференции CES 2024 будет представлен широкий спектр конференц-треков, на которых бизнес-лидеры и передовые мыслители будут обсуждать самые актуальные вопросы индустрии. Посетители будут иметь доступ к выставочному залу, ключевым докладам, сессиям Great Minds и избранным программам конференции с пропуском Exhibits Plus Pass. Кроме того, приобрести конференц-пропуск Deluxe Conference Pass или отдельный конференц-трек можно также с помощью программы конференции.

CES представляет компании, включая производителей, разработчиков и поставщиков оборудования для потребительских технологий, контента, систем доставки технологий и т. Д. Это платформа для следующего поколения инноваций. Она также предлагает представление о самых актуальных технологических тенденциях и огромных возможностях, которые они открывают.

CES 2024 – это исключительно торговое событие для лиц старше 18 лет. Все участники также должны быть представителями индустрии потребительских технологий. Выставка не является открытой для широкой общественности, и участники должны соответствовать требованиям регистрации. Это зависит от их индивидуального типа регистрации — отраслевой посетитель, представитель СМИ или участник выставки. Мероприятие состоится с 9 по 12 января в Лас-Вегасе.

Заключительные слова

Участие LG в выставке CES 2024 свидетельствует о ее стремлении представить инновационные решения для лучшей жизни. Событие, запланированное на 9-12 января в Лас-Вегасе, станет платформой для лидеров отрасли. На мероприятии они смогут обсудить самые актуальные вопросы индустрии потребительских технологий.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua