Глобальний запуск OnePlus 12: Позначте у календарях 24 січня!

Анонс OnePlus 12 для китайського ринку заплановано на 5 грудня. Однак він готується до глобального запуску 24 січня. Ажіотаж навколо флагмана відчутний, і OnePlus ініціювала широку глобальну маркетингову кампанію, щоб створити очікування.

OnePlus представила тизер для OnePlus 12

OnePlus 12

Нещодавно компанія представила тизерну сторінку, яка дає змогу зазирнути в дизайн OnePlus 12 за допомогою короткого відео. Цей стратегічний крок є частиною зусиль OnePlus, спрямованих на залучення глобальної аудиторії та створення ажіотажу навколо майбутнього пристрою.

В рамках маркетингової кампанії OnePlus розгорнула сторінки підтримки для ключових регіонів. Ці регіони включають Європу, США та Індію. Ці сторінки дають уявлення про графік кампанії. На них зазначено, що маркетингові заходи розгортатимуться з 27 листопада по 23 січня. Зокрема, на сторінці OnePlus India зазначено, що 23 січня – це “день перед презентацією OnePlus 12”. Це означає, що глобальна презентація запланована на 24 січня, що робить цю дату довгоочікуваною для ентузіастів OnePlus по всьому світу.

Користувачі, які підпишуться на сторінку запуску OnePlus 12, отримають подарунки

OnePlus 12

Щоб залучити користувачів до хвилювання перед запуском OnePlus 12, компанія розробила цікаву стратегію. OnePlus влаштовуватиме розіграші майбутнього флагмана у своїх регіональних відділеннях. Єдина вимога до користувачів для участі в цих розіграшах — підписатися на сторінку запуску OnePlus 12. Все, що їм потрібно — це наявна адреса електронної пошти. Такий підхід створює відчуття спільноти навколо бренду OnePlus. Він також гарантує, що потенційні користувачі будуть в курсі останніх оновлень та анонсів, пов’язаних з OnePlus 12.

Оскільки глобальний запуск OnePlus 12 запланований на 24 січня, маркетингова кампанія слугує прелюдією до того, що обіцяє стати захопливою подією у світі смартфонів. Шанувальники OnePlus можуть розраховувати на поєднання передових технологій, інноваційних функцій та дизайну, який відображає прихильність бренду до надання преміальних пристроїв своїй глобальній користувацькій базі. З розгортанням кампанії OnePlus продовжує створювати ажіотаж, зміцнюючи свої позиції як ключового гравця на висококонкурентному ринку смартфонів.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Глобальный запуск OnePlus 12: Отметьте в календарях 24 января!

Анонс OnePlus 12 для китайского рынка запланирован на 5 декабря. Однако он готовится к глобальному запуску 24 января. Ажиотаж вокруг флагмана ощутим, и OnePlus инициировала широкую глобальную маркетинговую кампанию, чтобы создать ожидания.

OnePlus представила тизер для OnePlus 12

OnePlus 12

Недавно компания представила тизерную страницу, которая позволяет заглянуть в дизайн OnePlus 12 с помощью короткого видео. Этот стратегический шаг является частью усилий OnePlus, направленных на привлечение глобальной аудитории и создание ажиотажа вокруг будущего устройства.

В рамках маркетинговой кампании OnePlus развернула страницы поддержки для ключевых регионов. Эти регионы включают Европу, США и Индию. Эти страницы дают представление о графике кампании. На них указано, что маркетинговые мероприятия будут разворачиваться с 27 ноября по 23 января. В частности, на странице OnePlus India указано, что 23 января – это “день перед презентацией OnePlus 12”. Это означает, что глобальная презентация запланирована на 24 января, что делает эту дату долгожданной для энтузиастов OnePlus по всему миру.

Пользователи, которые подпишутся на страницу запуска OnePlus 12, получат подарки

OnePlus 12

Чтобы привлечь пользователей к волнению перед запуском OnePlus 12, компания разработала интересную стратегию. OnePlus будет устраивать розыгрыши будущего флагмана в своих региональных отделениях. Единственное требование к пользователям для участия в этих розыгрышах – подписаться на страницу запуска OnePlus 12. Все, что им нужно – это имеющийся адрес электронной почты. Такой подход создает ощущение сообщества вокруг бренда OnePlus. Он также гарантирует, что потенциальные пользователи будут в курсе последних обновлений и анонсов, связанных с OnePlus 12.

Поскольку глобальный запуск OnePlus 12 запланирован на 24 января, маркетинговая кампания служит прелюдией к тому, что обещает стать захватывающим событием в мире смартфонов. Поклонники OnePlus могут рассчитывать на сочетание передовых технологий, инновационных функций и дизайна, который отражает приверженность бренда к предоставлению премиальных устройств своей глобальной пользовательской базе. С развертыванием кампании OnePlus продолжает создавать ажиотаж, укрепляя свои позиции как ключевого игрока на высококонкурентном рынке смартфонов.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua