Найкращі планшети, які варто купити до кінця 2023 року

Перебуваючи посередині між смартфонами та ноутбуками, планшети з сенсорним екраном продовжують займати значну частку на ринку. Ознайомтеся з нашим порівняльним оглядом найкращих сенсорних планшетів 2023 року, який допоможе вам у прийнятті рішень наприкінці року.

Хоча ринок планшетів, можливо, не демонструє такої ж динаміки, як у попередні роки, він продовжує користуватися популярністю серед споживачів. Розташовані між смартфонами та функціональністю ноутбуків, планшети, як правило, мають сенсорні панелі діагоналлю від 8 до 13 дюймів. Історично склалося так, що iPad від Apple домінували на ринку планшетів, виділяючись як провідні моделі в різних цінових категоріях.

Останні розробки демонструють, що планшети зазіхають на сферу ультрапортативних комп’ютерів, завдяки все більш потужним процесорам та аксесуарам, таким як клавіатури, що перетворюють їх на гібридні пристрої. Планшети також ідеально підходять для сімейних розваг та дозвілля в дорозі. Крім того, вони слугують цінними інструментами для студентів, особливо тих, хто вивчає графічне мистецтво, які можуть використовувати їх разом зі стилусом.

Apple iPad Air M1 (2022): Головний претендент на звання найкращого планшета 2023 року

У своїй ітерації 2022 року iPad Air опинився в більш переконливому порівнянні з iPad Pro. Остання версія цього висококласного планшета може похвалитися оновленням до процесора Apple M1, який замінив чип Bionic. Це вдосконалення обіцяє забезпечити потужність, подібну до тієї, яку можна знайти в MacBook або навіть iPad Pro.

Залишаючись консервативною у своєму дизайні, Apple зберегла знайомі лінії свого нового планшета. 10,9-дюймовий екран має роздільну здатність Full HD і класичну частоту оновлення 60 Гц. iPad Air також пропонує опціональну сумісність з 5G, що закріплює його статус головного планшета на ринку у 2023 році.

Ціна початкового рівня на новий iPad Air починається від $699 за базову версію з 64 ГБ пам’яті.

Для тих, хто хоче перетворити його на більш серйозну робочу машину, ми рекомендуємо інвестувати в якісну комбінацію чохол/клавіатура. У цій категорії Logitech Folio виділяється відмінною якістю збірки, зручною клавіатурою і наявністю тачпада.

Якщо класичний iPad Air здається вам трохи завеликим, зверніть увагу на iPad mini. Нова ітерація має модернізований дизайн, процесор Apple A15 та 8,3-дюймовий дисплей. Хоча ціна може дещо зрости, він є чудовою компактною альтернативою iPad Air.

Apple iPad 10 (2022): Орієнтований на сім’ю планшет

iPad 10th Gen

За традицією щороку Apple представляє десяте покоління iPad, оновлюючи свою лінійку продуктів. Попри незначне зростання ціни, що перевищує 500 доларів в умовах інфляції, iPad 10 має нові функції, які заслуговують на увагу. Зокрема, поява порту USB-C є довгоочікуваним доповненням, що підвищує довговічність ваших інвестицій.

Перш за все, iPad 10 забезпечує всеосяжний користувацький досвід з iPadOS, пропонуючи безліч додатків і віджетів. Щоденне використання — це справжнє задоволення, завдяки вбудованому чипу Apple A14 Bionic. Планшет доступний з місткістю пам’яті 64 або 256 ГБ, продуктивність якого достатня для розважальних програм. Однак для більш вимогливих завдань рекомендується оновлення до M1.

Що стосується часу автономної роботи, то iPad 10 забезпечує похвальний показник у два дні використання без жодних проблем. Зарядний пристрій потужністю 120 Вт, що входить до комплекту, дозволяє планшету досягти повної місткості всього за півтори години зарядки. Заслуговує на увагу 10,9-дюймова РК-панель з яскравістю 501 кд/м² за результатами тестів, добре відкалібрована для повсякденного використання. Крім того, на задній панелі iPad розташована 12-мегапіксельна ширококутна камера.

Основним недоліком iPad 10 є його висока ціна – $589 за версію на 64 ГБ і $789 за версію на 256 ГБ. Хоча це необхідна інвестиція для тих, хто шукає довговічний продукт, акції після випуску роблять його привабливим варіантом з переконливим співвідношенням ціна/якість.

Apple iPad Pro 12.9 M2: Неперевершена потужність у планшеті

Після iPad Pro 2021 року, який представив чип Apple M1, що також присутній у MacBook, Apple продовжує цю тенденцію у 6-му поколінні, яке тепер оснащене чіпом M2. Це оновлення забезпечує разючий приріст продуктивності.

По суті, версія 2022 року дуже схожа на модель 2021 року: 12,9-дюймова мінісвітлодіодна панель, алюмінієвий корпус з плоскими краями, подвійна задня камера та порт USB-C. Технологія мінісвітлодіодів, яку раніше можна було побачити в деяких телевізорах, сприяє підвищенню яскравості й, що особливо важливо, вищому коефіцієнту контрастності. Примітно, що ця нова технологія екрана є ексклюзивною для 12,9-дюймової версії, а не для 11-дюймової моделі. Однак головною особливістю цієї нової версії є поява надзвичайно потужного чіпа M2.

Фронтальна камера зазнала значного вдосконалення, тепер вона оснащена 12-мегапіксельним надширококутним сенсором. Використовуючи потужність чіпа M2, вона впроваджує разючу функцію відстеження під час відеодзвінків, гарантуючи, що ви залишатиметеся в центрі кадру.

На жаль, дещо скупим кроком Apple є виключення клавіатури та стилуса з iPad Pro. З усім тим, Magic Keyboard є чудовим аксесуаром, який у парі з iPad Pro ще більше розмиває межу між планшетом і традиційним комп’ютером. Він виразно виділяється як найкращий планшет для виконання професійних завдань. Однак ціна відображає його розширені можливості, наближаючись до ціни комп’ютера високого класу або навіть перевершуючи її, враховуючи нещодавнє зростання цін. Стартова ціна становить $1469 за 128 ГБ пам’яті (WiFi).

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Лучшие планшеты, которые стоит купить до конца 2023 года

Находясь посередине между смартфонами и ноутбуками, планшеты с сенсорным экраном продолжают занимать значительную долю на рынке. Ознакомьтесь с нашим сравнительным обзором лучших сенсорных планшетов 2023 года, который поможет вам в принятии решений в конце года.

Хотя рынок планшетов, возможно, не демонстрирует такой же динамики, как в предыдущие годы, он продолжает пользоваться популярностью среди потребителей. Расположенные между смартфонами и функциональностью ноутбуков, планшеты обычно имеют сенсорные панели диагональю от 8 до 13 дюймов. Исторически сложилось так, что iPad от Apple доминировали на рынке планшетов, выделяясь как ведущие модели в разных ценовых категориях.

Последние разработки демонстрируют, что планшеты посягают на сферу ультрапортативных компьютеров, благодаря все более мощным процессорам и аксессуарам, таким как клавиатуры, превращающие их в гибридные устройства. Планшеты также идеально подходят для семейных развлечений и отдыха в дороге. Кроме того, они служат ценными инструментами для студентов, особенно тех, кто изучает графическое искусство, которые могут использовать их вместе со стилусом.

Apple iPad Air M1 (2022): Главный претендент на звание лучшего планшета 2023 года

В своей итерации 2022 года iPad Air оказался в более убедительном сравнении с iPad Pro. Последняя версия этого высококлассного планшета может похвастаться обновлением до процессора Apple M1, который заменил чип Bionic. Это усовершенствование обещает обеспечить мощность, подобную той, которую можно найти в MacBook или даже iPad Pro.

Оставаясь консервативной в своем дизайне, Apple сохранила знакомые линии своего нового планшета. 10,9-дюймовый экран имеет разрешение Full HD и классическую частоту обновления 60 Гц. iPad Air также предлагает опциональную совместимость с 5G, что закрепляет его статус главного планшета на рынке в 2023 году.

Цена начального уровня на новый iPad Air начинается от $699 за базовую версию с 64 ГБ памяти.

Для тех, кто хочет превратить его в более серьезную рабочую машину, мы рекомендуем инвестировать в качественную комбинацию чехол/клавиатура. В этой категории Logitech Folio выделяется отличным качеством сборки, удобной клавиатурой и наличием тачпада.

Если классический iPad Air кажется вам немного великоватым, обратите внимание на iPad mini. Новая итерация имеет модернизированный дизайн, процессор Apple A15 и 8,3-дюймовый дисплей. Хотя цена может несколько возрасти, он является отличной компактной альтернативой iPad Air.

Apple iPad 10 (2022): Ориентированный на семью планшет

iPad 10th GenПо традиции каждый год Apple представляет десятое поколение iPad, обновляя свою линейку продуктов. Несмотря на незначительный рост цены, превышающий 500 долларов в условиях инфляции, iPad 10 имеет новые функции, которые заслуживают внимания. В частности, появление порта USB-C является долгожданным дополнением, повышающим долговечность ваших инвестиций.

Прежде всего, iPad 10 обеспечивает всеобъемлющий пользовательский опыт с iPadOS, предлагая множество приложений и виджетов. Ежедневное использование – это настоящее удовольствие, благодаря встроенному чипу Apple A14 Bionic. Планшет доступен с емкостью памяти 64 или 256 ГБ, производительность которого достаточна для развлекательных приложений. Однако для более требовательных задач рекомендуется обновление до M1.

Что касается времени автономной работы, то iPad 10 обеспечивает похвальный показатель в два дня использования без каких-либо проблем. Зарядное устройство мощностью 120 Вт, входящее в комплект, позволяет планшету достичь полной емкости всего за полтора часа зарядки. Заслуживает внимания 10,9-дюймовая ЖК-панель с яркостью 501 кд/м² по результатам тестов, хорошо откалиброванная для повседневного использования. Кроме того, на задней панели iPad расположена 12-мегапиксельная широкоугольная камера.

Основным недостатком iPad 10 является его высокая цена – $589 за версию на 64 ГБ и $789 за версию на 256 ГБ. Хотя это необходимая инвестиция для тех, кто ищет долговечный продукт, акции после выпуска делают его привлекательным вариантом с убедительным соотношением цена/качество.

Apple iPad Pro 12.9 M2: Непревзойденная мощность в планшете

После iPad Pro 2021 года, который представил чип Apple M1, что также присутствует в MacBook, Apple продолжает эту тенденцию в 6-м поколении, оснащённом чипом M2. Это обновление обеспечивает поразительный прирост производительности.

По сути, версия 2022 года очень похожа на модель 2021 года: 12,9-дюймовая мини-светодиодная панель, алюминиевый корпус с плоскими краями, двойная задняя камера и порт USB-C. Технология мини-светодиодов, которую ранее можно было увидеть в некоторых телевизорах, способствует повышению яркости и, что особенно важно, более высокому коэффициенту контрастности. Примечательно, что эта новая технология экрана является эксклюзивной для 12,9-дюймовой версии, а не для 11-дюймовой модели. Однако главной особенностью этой новой версии является появление чрезвычайно мощного чипа M2.

Фронтальная камера претерпела значительное усовершенствование, теперь она оснащена 12-мегапиксельным сверхширокоугольным сенсором. Используя мощность чипа M2, она внедряет поразительную функцию отслеживания во время видеозвонков, гарантируя, что вы будете оставаться в центре кадра.

К сожалению, несколько скупым шагом Apple является исключение клавиатуры и стилуса с iPad Pro. Тем не менее Magic Keyboard является замечательным аксессуаром, который в паре с iPad Pro еще больше размывает границу между планшетом и традиционным компьютером. Он определённо выделяется как лучший планшет для выполнения профессиональных задач. Однако цена отражает его расширенные возможности, приближаясь к цене компьютера высокого класса или даже превосходя ее, учитывая недавний рост цен. Стартовая цена составляет $1469 за 128 ГБ памяти (WiFi).

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua