Кращі Bluetooth-навушникі, які варто купити до кінця 2023 року

Навушники Bluetooth перетворилися на невід’ємні аксесуари для більшості людей, особливо зі зменшенням кількості роз’ємів для навушників у сучасних смартфонах. Вони пропонують практичну, компактну і легку альтернативу або доповнення до дротових навушників. Хоча спочатку вони були дорогими, зараз ринок пропонує широкий вибір бездротових навушників вартістю від 40 доларів до понад 300 доларів за преміум-моделі. У цій статті ми пропонуємо вам вичерпну добірку найкращих бездротових навушників, доступних у 2023 році.

Найкращі Bluetooth-навушники, які варто купити у 2023 році

Apple AirPods Pro 2 (Lightning): Найкращі бездротові навушники 2023 року

Apple AirPods Pro 2 USB-C

Apple AirPods Pro 2 (Lightning) стають найкращими бездротовими навушниками 2023 року, що збігається з дебютом iPhone 14. Ці навушники зберігають звичну форму, легко кріпляться до вушної раковини, а корпус з динаміком повторює традиційний дизайн.AirPods Pro 2 підкреслили свою виняткову якість звуку, зміцнивши свою позицію як найкращих на ринку незалежно від використання зі смартфоном. Незалежно від того, чи слухаєте ви музику, фільми або телепередачі, ці навушники можуть похвалитися ексклюзивними підсилювачами та динамічними драйверами, посиленими чіпом H2 для бездоганної просторової передачі звуку.

Комфорт залишається незмінним під час тривалого використання, а пряма взаємодія забезпечує такі функції, як активація, налаштування треку, регулювання гучності та виклик Siri. Однак технологія Spatial Audio вимагає наявності пристрою Apple, що обмежує її доступність для користувачів Android.

Чіп H2 сприяє покращенню продуктивності активного шумозаглушення (ANC), ефективно приглушуючи повсякденні шуми, такі як рух транспорту, звуки метро та розмови. Не претендуючи на першість на ринку, ANC залишається високоефективним. Збалансоване і чітке відтворення низьких, середніх і високих частот забезпечує приємні слухові відчуття. Під час тестування час роботи від акумулятора перевищив 5 годин, час заряджання – 2 години, а для додаткової зручності кейс підтримує бездротове заряджання.

Sony WF-1000XM4: Найкраща альтернатива AirPods

Sony WF-1000XM4 – Best Overall ANC Earbuds

Дебютувавши у 2017 році, WF-1000X ознаменували собою напад Sony на привабливі бездротові навушники, а четверта ітерація ще більше вдосконалила їх завдяки більш компактному дизайну. Незважаючи на загалом зручну посадку, перехід від силіконових вкладишів до більш ізолюючих пінопластових може сподобатися не всім.

Незважаючи на те, що навушники мають сертифікат IPX4, вони не призначені спеціально для занять спортом, оскільки підтримка може бути не ідеальною під час таких видів діяльності, як біг. З точки зору звуку, WF-1000XM4 забезпечують дуже приємний досвід, що характеризується точним звуком і бездоганною просторовою локалізацією. Загальний звуковий профіль не є нейтральним, з яскраво вираженими басами і середніми частотами, але він безперечно приємний. Слід зазначити, що активне шумозаглушення встановлює галузевий стандарт, перевершуючи свої аналоги.

Завдяки похвальному часу автономної роботи понад шість годин на одному заряді з увімкненим активним шумозаглушенням і можливістю забезпечити два повних заряди через кейс, WF-1000XM4 виділяється серед інших. Крім того, додаток Sony додає цінності, дозволяючи користувачам налаштовувати звуковий профіль навушників відповідно до особистих уподобань.

На зміну вражаючим WF-1000XM4 прийшли їхні спадкоємці – WF-1000XM5. Ці навушники мають компактніший дизайн, підвищений комфорт і додаткову перевагу – багатоточковий Bluetooth, що знаменує собою помітну еволюцію. Зберігаючи похвальний час автономної роботи, точні елементи керування і майже бездоганну якість звуку, вони є значним оновленням. Однак варто зазначити, що вони, можливо, не перевершать AirPods Pro 2 з точки зору активного шумозаглушення.

Huawei FreeBuds Pro 3: універсальні бездротові навушники

Huawei FreeBuds Pro 3

Продовжуючи свій шлях на ринку Bluetooth-навушників, Huawei представляє FreeBuds 3 Pro. Хоча дизайн залишається класичним, інновація полягає в конструкції, що включає другий випромінювач для відтворення складних звуків, особливо в діапазоні високих частот.

Huawei FreeBuds 3 Pro мають широку частотну характеристику від 14 Гц до 48 кГц, що дозволяє отримати різноманітні звукові враження. Результат – добре збалансований звуковий почерк для бездротових навушників, хоча високі частоти трохи більш виражені. Прослуховування музики забезпечує платформу для демонстрації кожного голосу та інструменту, хоча варто відзначити потенційну втому слуху на високій гучності.

Для щоденної зручності додаток Huawei AI Life полегшує управління підключенням навушників, налаштування параметрів Bluetooth-кодека LDAC і кастомізацію 10-смугового еквалайзера відповідно до особистих уподобань. FreeBuds 3 Pro підтримує різні аудіокодеки, включаючи SBC, AAC, Hi-Res Audio, LDAC і L2HC.

На практиці активне шумозаглушення виявляється ефективним для усунення глухих ударів і навколишніх звуків. Однак, з увімкненим ANC, 4-годинний період використання передує необхідності підзарядки – аспект, в якому конкуренти перевершують. Bluetooth-навушники Huawei за ціною 199 доларів пропонують переконливе співвідношення ціни та якості.

Denon PerL Pro: Преміальна просторова досконалість

Best headphones

Менш відомий японський бренд Denon заслуговує на увагу, особливо завдяки вражаючій моделі PerL Pro, що демонструє акустику найвищого рівня. Ця модель забезпечує надійний і високодинамічний звук, що досягається завдяки використанню динамічних драйверів діаметром 10 мм з потрійною діафрагмою, виготовленою з титану. Така конструкція забезпечує низький рівень спотворень у всьому звуковому спектрі, зберігаючи чистоту звучання навіть на високій гучності.

Окрім приємної якості звуку, PerL Pro має відмінні показники шумозаглушення телефонних дзвінків, пропонуючи ефективну та чутливу систему. Реалізація технології просторової локалізації Dirac є відмінною особливістю, що надає користувачам кілька регульованих рівнів.

З точки зору дизайну, PerL Pro може здатися дещо незвичним через круглу частину, що вписується в павільйон. Хоча це може бути не найкращим варіантом для маленьких вух, тестування показало, що вони надзвичайно зручні. Повністю програмована сенсорна зона додає до користувацького досвіду елемент, що налаштовується і реагує на дії користувача.

Що стосується часу автономної роботи, то при роботі на 50% гучності з активним шумозаглушенням (ANC) і зануренням на +2, PerL Pro працює майже 6 годин 30 хвилин. Зарядний чохол подовжує час роботи до чотирьох додаткових зарядок, забезпечуючи безтурботне щоденне використання. Крім того, чохол сумісний із зарядними пристроями з підтримкою технології Qi, що додає зручності в загальний комплект.

Bose QuietComfort Earbuds II: найкращі Bluetooth-навушники з винятковим шумозаглушенням

Bose QuietComfort Earbuds II – Best Premium Noise-Cancelling Earbuds

Bose представляє похвальне оновлення – QuietComfort Earbuds II, що має більш компактний дизайн для своїх бездротових навушників. Новий форм-фактор включає плоску сенсорну поверхню, розташовану на зовнішній стороні вуха, що забезпечує комфорт і адаптивність для всіх форм вух. Примітно, що вага значно зменшилася порівняно з початковою версією.

Значна трансформація спостерігається і в корпусі, який суттєво зменшився. З точки зору звуку, навушники QuietComfort Earbuds II вражають добре виконаним звучанням, що характеризується глибокими басами і ретельно обробленими середніми частотами. Крім того, ці навушники оснащені вбудованим еквалайзером, доступним через додаток Bose Music, що пропонує користувачам гнучкість у налаштуванні звучання.

Однак головною особливістю залишається активне шумозаглушення, яке конкурує лише з AirPods Pro 2 від Apple як найкраще на ринку. Результати вражають, особливо в транспортних сценаріях. Крім того, супровідний додаток дозволяє користувачам точно налаштувати інтенсивність шумозаглушення або прозорість за 11-рівневою шкалою.

З часом автономної роботи майже 7 годин і в цілому 24 години з кейсом, навушники Bose QuietComfort Earbuds II виявляються дуже зручними для щоденного використання. Хоча їхня продуктивність заслуговує на похвалу, деякі користувачі можуть поскаржитися на відсутність багатоточкового Bluetooth і відносно середню якість дзвінків.

Anker Soundcore Liberty 4: Доступна досконалість

Best headphones

Для тих, хто шукає бюджетні, але функціональні Bluetooth-навушники, Anker Soundcore Liberty 4 – вартий уваги варіант. Хоча дизайн не можна назвати революційним, ці навушники зручно носити, а їхньою особливістю є розсувна кришка кейса. Завдяки сертифікації IPX4 вони підходять для використання в спортивних умовах.

Справжня перевага цих бездротових навушників полягає в їхніх звукових характеристиках. Завдяки системі з двома випромінювачами під назвою Astria Coaxial Acoustic Architecture 3.0, навушники Liberty 4 забезпечують точний і детальний звук у різних музичних жанрах. Вона чудово відтворює кожен інструмент і вокальні нюанси. Мікрофон працює добре, точно фіксуючи голоси. Активне шумозаглушення, хоча і не досягає висот Bose або Apple, заслуговує на похвалу.

Незважаючи на відсутність сумісності з протоколами Google Fast Pair і Microsoft Swift Pair, Liberty 4 покладається на Bluetooth для підключення. Додаток Soundcore додає значної цінності, забезпечуючи еквалайзер звуку і навіть відстеження серцевого ритму. Точність вимірювань пульсу вражає, хоча неможливість експортувати дані на такі платформи, як Google Fit або Strava, є недоліком.

Що стосується часу автономної роботи, то користувачі можуть насолоджуватися 9 годинами використання, які зменшуються до 7 годин з увімкненим активним шумозаглушенням. Чохол збільшує цей час до вражаючих 28 годин. Варіанти зарядки включають порт USB-C і бездротову зарядку. Ці навушники за ціною $149 пропонують переконливий баланс доступності та продуктивності.

Huawei FreeBuds 5i: Неперевершена доступність бездротових навушників

Huawei FreeBuds 5i Hi-res

У розгалуженій екосистемі підключених пристроїв Huawei FreeBuds 5i виділяються як свідчення якості за доступною ціною. З точки зору дизайну, ці навушники мають традиційний підхід, проте вони забезпечують комфорт при тривалому носінні, що робить їх ідеальними для тривалих сеансів прослуховування. Максимальний час автономної роботи складає вражаючі 28 годин без активного шумозаглушення, але цей показник дещо зменшується до 18 годин 30 хвилин з активним шумозаглушенням.

Помітною особливістю, що виділяє FreeBuds 5i в своєму ціновому діапазоні, є багатоточковий Bluetooth, що дозволяє одночасно використовувати навушники зі смартфоном і комп’ютером. Додаток AI Life, доступний в магазині Huawei, полегшує незначні налаштування для щоденного використання. Хоча програма сумісна з будь-якими смартфонами, пристрої Huawei розблоковують додаткові функції. Навушники також оснащені сенсорним управлінням, що дозволяє зручно регулювати гучність.

Якість звуку заслуговує на похвалу, а сертифікація Hi-Res Audio Wireless гарантує чудове звучання, помітно підкреслюючи низькі частоти. Крива частотної характеристики вказує на добре збалансований звуковий профіль навушників Huawei FreeBuds 5i. Активне шумозаглушення, хоча і не є новаторською технологією, доводить свою ефективність у зменшенні навколишнього шуму.

Для тих, хто шукає недорогі, але багатофункціональні бездротові навушники, Huawei FreeBuds 5i є вартим уваги вибором.

Sony WF-C700N: Доступні навушники Sony з дивовижними функціями

Sony WF-C700N - Best headphones

Компанія Sony, відома в аудіоіндустрії, представила WF-C700N, і це привертає увагу. Ці компактні та легкі навушники Sony, хоч і виготовлені з ПВХ, що вказує на початковий рівень, привертають увагу своєю доступністю.

Особливістю WF-C700N є вражаюча тривалість роботи від акумулятора. Під час тестування ці навушники протрималися майже 7 годин, що робить їх одними з найкращих у своїй категорії. Без активного шумозаглушення час роботи збільшується до 10 годин. Кейс додає додатковий заряд лише за 90 хвилин.

Окрім витривалості, навушники WF-C700N забезпечують задовільну якість звуку. Звукова характеристика надає перевагу середнім частотам, але завдяки можливості точного налаштування низьких і високих частот можна досягти добре збалансованого звучання. Просторове відтворення також заслуговує на похвалу, демонструючи солідну загальну продуктивність для навушників цього цінового діапазону. Слід зазначити, що активне шумозаглушення, відсутнє в моделі C500, у WF-C700N виправдовує очікування.

Цінове позиціонування стає ключовою перевагою, адже ці навушники доступні за ціною від 120 доларів на старті продажів. А акційні пропозиції потенційно можуть знизити вартість до $100. Для тих, хто шукає недорогі, але багатофункціональні навушники Sony, WF-C700N є переконливим вибором.

Поради та рекомендації щодо вибору найкращих навушників Bluetooth

 • Визначте свій бюджет: Навушники Bluetooth мають широкий діапазон цін, тому важливо визначити бюджет перед тим, як почати покупки. Це допоможе вам звузити вибір і зосередитися на моделях, які знаходяться в межах вашого цінового діапазону.
 • Подумайте про основну мету використання: Для чого ви будете використовувати навушники Bluetooth? Якщо ви плануєте використовувати їх для тренувань, вам знадобиться пара, яка захищає від поту і має надійну фіксацію. Якщо ви використовуєте їх для поїздок на роботу, вам знадобиться пара з хорошим шумозаглушенням і тривалим часом автономної роботи.
 • Виберіть правильну посадку: Bluetooth-навушники бувають трьох основних форм-факторів: накладні, внутрішньоканальні та вкладиші. Навушники-вкладиші забезпечують найкращу якість звуку і шумозаглушення. Але вони також можуть бути громіздкими і незручними для деяких людей. Навушники-вкладиші – більш компактний варіант, але вони можуть не блокувати стільки шуму, як накладні навушники. Внутрішньоканальні навушники – найбільш портативний варіант. Але вони можуть не так добре прилягати до вух, як накладні або внутрішньоканальні навушники.
 • Перевірте якість звуку: Перш ніж купити пару Bluetooth-навушників, обов’язково послухайте їх спочатку. Це дасть вам можливість почути, як вони звучать з вашою улюбленою музикою та фільмами. Зверніть увагу на низькі, середні та високі частоти і переконайтеся, що звук чистий і збалансований.
 • Перевірте час автономної роботи: Bluetooth-навушники мають різні рейтинги часу автономної роботи. Якщо ви збираєтеся користуватися навушниками протягом тривалого часу, вам краще вибрати пару з тривалим терміном служби акумулятора.
 • Розглянемо функції: Деякі Bluetooth-навушники мають додаткові функції, такі як активне шумозаглушення, контроль навколишнього звуку та підтримка голосових помічників. Вирішіть, які функції важливі для вас, і виберіть пару, яка має необхідні вам функції.
 • Почитайте відгуки: Перш ніж купити Bluetooth-навушники, обов’язково прочитайте відгуки інших користувачів. Це дасть вам можливість дізнатися, що інші люди думають про якість звуку, посадку, час автономної роботи та функції навушників.
 • Спробуйте перед покупкою: Якщо є можливість, приміряйте пару Bluetooth-навушників перед покупкою. Це дасть вам можливість побачити, як вони сидять і наскільки вони зручні.
 • Не забувайте про гарантію: Переконайтеся, що на Bluetooth-навушники, які ви купуєте, надається гарантія. Це захистить вас у випадку, якщо навушники вийдуть з ладу.
 • Купуйте у перевіреного продавця: Купуйте навушники Bluetooth у перевіреного продавця, щоб бути впевненим, що ви отримуєте справжній продукт.
What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Лучшие Bluetooth-наушники, которые стоит купить до конца 2023 года

Наушники Bluetooth превратились в неотъемлемые аксессуары для большинства людей, особенно с уменьшением количества разъемов для наушников в современных смартфонах. Они предлагают практичную, компактную и легкую альтернативу или дополнение к проводным наушникам. Хотя изначально они были дорогими, сейчас рынок предлагает широкий выбор беспроводных наушников стоимостью от 40 долларов до более 300 долларов за премиум-модели. В этой статье мы предлагаем вам исчерпывающую подборку лучших беспроводных наушников, доступных в 2023 году.

Лучшие Bluetooth-наушники, которые стоит купить в 2023 году

Apple AirPods Pro 2 (Lightning): Лучшие беспроводные наушники 2023 года

Apple AirPods Pro 2 USB-C

Apple AirPods Pro 2 (Lightning) становятся лучшими беспроводными наушниками 2023 года, что совпадает с дебютом iPhone 14. Эти наушники сохраняют привычную форму, легко крепятся к ушной раковине, а корпус с динамиком повторяет традиционный дизайн.AirPods Pro 2 подчеркнули свое исключительное качество звука, укрепив свою позицию как лучших на рынке независимо от использования со смартфоном. Независимо от того, слушаете ли вы музыку, фильмы или телепередачи, эти наушники могут похвастаться эксклюзивными усилителями и динамическими драйверами, усиленными чипом H2 для безупречной пространственной передачи звука.

Комфорт остается неизменным во время длительного использования, а прямое взаимодействие обеспечивает такие функции, как активация, настройка трека, регулировка громкости и вызов Siri. Однако технология Spatial Audio требует наличия устройства Apple, что ограничивает ее доступность для пользователей Android.

Чип H2 способствует улучшению производительности активного шумоподавления (ANC), эффективно приглушая повседневные шумы, такие как движение транспорта, звуки метро и разговоры. Не претендуя на первенство на рынке, ANC остается высокоэффективным. Сбалансированное и четкое воспроизведение низких, средних и высоких частот обеспечивает приятные слуховые ощущения. Во время тестирования время работы от аккумулятора превысило 5 часов, время зарядки – 2 часа, а для дополнительного удобства кейс поддерживает беспроводную зарядку.

Sony WF-1000XM4: Лучшая альтернатива AirPods

Sony WF-1000XM4 – Best Overall ANC Earbuds

Дебютировав в 2017 году, WF-1000X ознаменовали собой нападение Sony на привлекательные беспроводные наушники, а четвертая итерация еще больше усовершенствовала их благодаря более компактному дизайну. Несмотря на в целом удобную посадку, переход от силиконовых вкладышей к более изолирующим пенопластовым может понравиться не всем.

Несмотря на то, что наушники имеют сертификат IPX4, они не предназначены специально для занятий спортом, поскольку поддержка может быть не идеальной во время таких видов деятельности, как бег. С точки зрения звука, WF-1000XM4 обеспечивают очень приятный опыт, характеризующийся точным звуком и безупречной пространственной локализацией. Общий звуковой профиль не является нейтральным, с ярко выраженными басами и средними частотами, но он определенно приятен. Следует отметить, что активное шумоподавление устанавливает отраслевой стандарт, превосходя свои аналоги.

Благодаря похвальному времени автономной работы более шести часов на одном заряде с включенным активным шумоподавлением и возможностью обеспечить два полных заряда через кейс, WF-1000XM4 выделяется среди других. Кроме того, приложение Sony добавляет ценности, позволяя пользователям настраивать звуковой профиль наушников в соответствии с личными предпочтениями.

На смену впечатляющим WF-1000XM4 пришли их наследники – WF-1000XM5. Эти наушники имеют более компактный дизайн, повышенный комфорт и дополнительное преимущество – многоточечный Bluetooth, что знаменует собой заметную эволюцию. Сохраняя похвальное время автономной работы, точные элементы управления и почти безупречное качество звука, они являются значительным обновлением. Однако стоит отметить, что они, возможно, не превзойдут AirPods Pro 2 с точки зрения активного шумоподавления.

Huawei FreeBuds Pro 3: универсальные беспроводные наушники: универсальные беспроводные наушники

Huawei FreeBuds Pro 3

Продолжая свой путь на рынке Bluetooth-наушников, Huawei представляет FreeBuds 3 Pro. Хотя дизайн остается классическим, инновация заключается в конструкции, включающей второй излучатель для воспроизведения сложных звуков, особенно в диапазоне высоких частот.

Huawei FreeBuds 3 Pro имеют широкую частотную характеристику от 14 Гц до 48 кГц, что позволяет получить разнообразные звуковые впечатления. Результат – хорошо сбалансированный звуковой почерк для беспроводных наушников, хотя высокие частоты немного более выражены. Прослушивание музыки обеспечивает платформу для демонстрации каждого голоса и инструмента, хотя стоит отметить потенциальную усталость слуха на высокой громкости.

Для ежедневного удобства приложение Huawei AI Life облегчает управление подключением наушников, настройку параметров Bluetooth-кодека LDAC и кастомизацию 10-полосного эквалайзера в соответствии с личными предпочтениями. FreeBuds 3 Pro поддерживает различные аудиокодеки, включая SBC, AAC, Hi-Res Audio, LDAC и L2HC.

На практике активное шумоподавление оказывается эффективным для устранения глухих ударов и окружающих звуков. Однако, с включенным ANC, 4-часовой период использования предшествует необходимости подзарядки – аспект, в котором конкуренты превосходят. Bluetooth-наушники Huawei по цене 199 долларов предлагают убедительное соотношение цены и качества.

Denon PerL Pro: Премиальное пространственное совершенство

Best headphones

Менее известный японский бренд Denon заслуживает внимания, особенно благодаря впечатляющей модели PerL Pro, демонстрирующей акустику высочайшего уровня. Эта модель обеспечивает надежный и высокодинамичный звук, что достигается благодаря использованию динамических драйверов диаметром 10 мм с тройной диафрагмой, изготовленной из титана. Такая конструкция обеспечивает низкий уровень искажений во всем звуковом спектре, сохраняя чистоту звучания даже на высокой громкости.

Кроме приятного качества звука, PerL Pro имеет отличные показатели шумоподавления телефонных звонков, предлагая эффективную и чувствительную систему. Реализация технологии пространственной локализации Dirac является отличной особенностью, предоставляющей пользователям несколько регулируемых уровней.

С точки зрения дизайна, PerL Pro может показаться несколько необычным из-за круглой части, вписывающейся в павильон. Хотя это может быть не лучшим вариантом для маленьких ушей, тестирование показало, что они чрезвычайно удобны. Полностью программируемая сенсорная зона добавляет к пользовательскому опыту элемент, который настраивается и реагирует на действия пользователя.

Что касается времени автономной работы, то при работе на 50% громкости с активным шумоподавлением (ANC) и погружением на +2, PerL Pro работает почти 6 часов 30 минут. Зарядный чехол продлевает время работы до четырех дополнительных зарядок, обеспечивая беззаботное ежедневное использование. Кроме того, чехол совместим с зарядными устройствами с поддержкой технологии Qi, что добавляет удобства в общий комплект.

Bose QuietComfort Earbuds II: лучшие Bluetooth-наушники с исключительным шумоподавлением

Bose QuietComfort Earbuds II – Best Premium Noise-Cancelling Earbuds

Bose представляет похвальное обновление – QuietComfort Earbuds II, имеющее более компактный дизайн для своих беспроводных наушников. Новый форм-фактор включает плоскую сенсорную поверхность, расположенную на внешней стороне уха, что обеспечивает комфорт и адаптивность для всех форм ушей. Примечательно, что вес значительно уменьшился по сравнению с первоначальной версией.

Значительная трансформация наблюдается и в корпусе, который существенно уменьшился. С точки зрения звука, наушники QuietComfort Earbuds II впечатляют хорошо выполненным звучанием, характеризующимся глубокими басами и тщательно обработанными средними частотами. Кроме того, эти наушники оснащены встроенным эквалайзером, доступным через приложение Bose Music, предлагающим пользователям гибкость в настройке звучания.

Однако главной особенностью остается активное шумоподавление, которое конкурирует только с AirPods Pro 2 от Apple как лучшее на рынке. Результаты впечатляют, особенно в транспортных сценариях. Кроме того, сопроводительное приложение позволяет пользователям точно настроить интенсивность шумоподавления или прозрачность по 11-уровневой шкале.

Со временем автономной работы почти 7 часов и в общей сложности 24 часа с кейсом, наушники Bose QuietComfort Earbuds II оказываются очень удобными для ежедневного использования. Хотя их производительность заслуживает похвалы, некоторые пользователи могут пожаловаться на отсутствие многоточечного Bluetooth и относительно среднее качество звонков.

Anker Soundcore Liberty 4: Доступное совершенство

Best headphones

Для тех, кто ищет бюджетные, но функциональные Bluetooth-наушники, Anker Soundcore Liberty 4 – достойный внимания вариант. Хотя дизайн нельзя назвать революционным, эти наушники удобно носить, а их особенностью является раздвижная крышка кейса. Благодаря сертификации IPX4 они подходят для использования в спортивных условиях.

Настоящее преимущество этих беспроводных наушников заключается в их звуковых характеристиках. Благодаря системе с двумя излучателями под названием Astria Coaxial Acoustic Architecture 3.0, наушники Liberty 4 обеспечивают точный и детальный звук в различных музыкальных жанрах. Она прекрасно воспроизводит каждый инструмент и вокальные нюансы. Микрофон работает хорошо, точно фиксируя голоса. Активное шумоподавление, хотя и не достигает высот Bose или Apple, заслуживает похвалы.

Несмотря на отсутствие совместимости с протоколами Google Fast Pair и Microsoft Swift Pair, Liberty 4 полагается на Bluetooth для подключения. Приложение Soundcore добавляет значительной ценности, обеспечивая эквалайзер звука и даже отслеживание сердечного ритма. Точность измерений пульса впечатляет, хотя невозможность экспортировать данные на такие платформы, как Google Fit или Strava, является недостатком.

Что касается времени автономной работы, то пользователи могут наслаждаться 9 часами использования, которые уменьшаются до 7 часов с включенным активным шумоподавлением. Чехол увеличивает это время до впечатляющих 28 часов. Варианты зарядки включают порт USB-C и беспроводную зарядку. Эти наушники по цене $149 предлагают убедительный баланс доступности и производительности.

Huawei FreeBuds 5i: Непревзойденная доступность беспроводных наушников

Huawei FreeBuds 5i Hi-res

В разветвленной экосистеме подключенных устройств Huawei FreeBuds 5i выделяются как свидетельство качества по доступной цене. С точки зрения дизайна, эти наушники имеют традиционный подход, однако они обеспечивают комфорт при длительном ношении, что делает их идеальными для длительных сеансов прослушивания. Максимальное время автономной работы составляет впечатляющие 28 часов без активного шумоподавления, но этот показатель несколько уменьшается до 18 часов 30 минут с активным шумоподавлением.

Заметной особенностью, выделяющей FreeBuds 5i в своем ценовом диапазоне, является многоточечный Bluetooth, позволяющий одновременно использовать наушники со смартфоном и компьютером. Приложение AI Life, доступное в магазине Huawei, облегчает незначительные настройки для ежедневного использования. Хотя приложение совместимо с любыми смартфонами, устройства Huawei разблокируют дополнительные функции. Наушники также оснащены сенсорным управлением, что позволяет удобно регулировать громкость.

Качество звука заслуживает похвалы, а сертификация Hi-Res Audio Wireless гарантирует превосходное звучание, заметно подчеркивая низкие частоты. Кривая частотной характеристики указывает на хорошо сбалансированный звуковой профиль наушников Huawei FreeBuds 5i. Активное шумоподавление, хотя и не является новаторской технологией, доказывает свою эффективность в уменьшении окружающего шума.

Для тех, кто ищет недорогие, но многофункциональные беспроводные наушники, Huawei FreeBuds 5i является достойным внимания выбором.

Sony WF-C700N: Доступные наушники Sony с удивительными функциями

Sony WF-C700N - Best headphones

Компания Sony, известная в аудиоиндустрии, представила WF-C700N, и это привлекает внимание. Эти компактные и легкие наушники Sony, хоть и изготовлены из ПВХ, что указывает на начальный уровень, привлекают внимание своей доступностью.

Особенностью WF-C700N является впечатляющая продолжительность работы от аккумулятора. Во время тестирования эти наушники продержались почти 7 часов, что делает их одними из лучших в своей категории. Без активного шумоподавления время работы увеличивается до 10 часов. Кейс добавляет дополнительный заряд всего за 90 минут.

Кроме выносливости, наушники WF-C700N обеспечивают удовлетворительное качество звука. Звуковая характеристика предпочитает средние частоты, но благодаря возможности точной настройки низких и высоких частот можно достичь хорошо сбалансированного звучания. Пространственное воспроизведение также заслуживает похвалы, демонстрируя солидную общую производительность для наушников этого ценового диапазона. Следует отметить, что активное шумоподавление, отсутствующее в модели C500, в WF-C700N оправдывает ожидания.

Ценовое позиционирование становится ключевым преимуществом, ведь эти наушники доступны по цене от 120 долларов на старте продаж. А акционные предложения потенциально могут снизить стоимость до $100. Для тех, кто ищет недорогие, но многофункциональные наушники Sony, WF-C700N является убедительным выбором.

Советы и рекомендации по выбору лучших наушников Bluetooth

 • Определите свой бюджет: Наушники Bluetooth имеют широкий диапазон цен, поэтому важно определить бюджет перед тем, как начать покупки. Это поможет вам сузить выбор и сосредоточиться на моделях, которые находятся в пределах вашего ценового диапазона.
 • Подумайте об основной цели использования: Для чего вы будете использовать наушники Bluetooth? Если вы планируете использовать их для тренировок, вам понадобится пара, которая защищает от пота и имеет надежную фиксацию. Если вы используете их для поездок на работу, вам понадобится пара с хорошим шумоподавлением и длительным временем автономной работы.
 • Выберите правильную посадку: Bluetooth-наушники бывают трех основных форм-факторов: накладные, внутриканальные и вкладыши. Наушники-вкладыши обеспечивают наилучшее качество звука и шумоподавление. Но они также могут быть громоздкими и неудобными для некоторых людей. Наушники-вкладыши – более компактный вариант, но они могут не блокировать столько шума, как накладные наушники. Внутриканальные наушники – наиболее портативный вариант. Но они могут не так хорошо прилегать к ушам, как накладные или внутриканальные наушники.
 • Проверьте качество звука: Прежде чем купить пару Bluetooth-наушников, обязательно послушайте их сначала. Это даст вам возможность услышать, как они звучат с вашей любимой музыкой и фильмами. Обратите внимание на низкие, средние и высокие частоты и убедитесь, что звук чистый и сбалансированный.
 • Проверьте время автономной работы: Bluetooth-наушники имеют разные рейтинги времени автономной работы. Если вы собираетесь пользоваться наушниками в течение длительного времени, вам лучше выбрать пару с длительным сроком службы аккумулятора.
 • Рассмотрим функции: Некоторые Bluetooth-наушники имеют дополнительные функции, такие как активное шумоподавление, контроль окружающего звука и поддержка голосовых помощников. Решите, какие функции важны для вас, и выберите пару, которая имеет необходимые вам функции.
 • Почитайте отзывы: Прежде чем купить Bluetooth-наушники, обязательно прочитайте отзывы других пользователей. Это даст вам возможность узнать, что другие люди думают о качестве звука, посадке, времени автономной работы и функциях наушников.
 • Попробуйте перед покупкой: Если есть возможность, примерьте пару Bluetooth-наушников перед покупкой. Это даст вам возможность увидеть, как они сидят и насколько они удобны.
 • Не забывайте о гарантии: Убедитесь, что на Bluetooth-наушники, которые вы покупаете, предоставляется гарантия. Это защитит вас в случае, если наушники выйдут из строя.
  Покупайте у проверенного продавца: Покупайте наушники Bluetooth у проверенного продавца, чтобы быть уверенным, что вы получаете подлинный продукт.
What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua