Steam додає підтримку контролерів PlayStation 4 та 5

Steam вже давно пропонує підтримку контролерів для Xbox, проте гравцям PlayStation не було висловлено такої ж любові. Знайти ігри з належною підтримкою контролерів PlayStation було не найпростішим завданням. Однак, нарешті Steam розв’язав цю проблему. Останнє оновлення нарешті додало офіційну підтримку контролерів PlayStation, які тепер працюватимуть аналогічно до контролерів Xbox. Сполучення контролерів та пошук ігор на платформі стане набагато простішим. Якщо у вас є ПК і PS5, вам не потрібно буде купувати контролер для Xbox, щоб грати в ігри Steam з консольним інтерфейсом.

У Steam з’явилася підтримка контролерів PlayStation – тепер легко знаходити підтримувані ігри

Компанія Steam оголосила, що бібліотека Steam розширила функцію підтримки контролерів, включивши до неї контролери PlayStation. Це стосується контролерів DualShock 4 та DualSense, призначених для консолей PlayStation 4 та PlayStation 5 відповідно.

Steam Controller Support

В оновленні представлено новий інтерфейс, адаптований до контролерів. Тепер знайти ігри, сумісні з консолями PlayStation, стало набагато простіше. Ви можете легко відфільтрувати ігри за контролерами, які вони підтримують.

Тепер стало простіше знаходити ігри, сумісні з певними контролерами

На сторінці магазину конкретної гри Steam також показуватиме список контролерів, з якими вона сумісна. Також буде показано, чи має гра повну або часткову підтримку контролерів. Компанія заявляє, що додала категорію Steam Input API. У ній показано понад 200 різних контролерів, які добре працюють з грою.

Аналогічно, ви зможете перевірити статус сумісності контролера в пошуку Steam, а також у розділі “Ваша бібліотека”. Якщо рекомендовано один конкретний контролер, магазин також зробить це повідомлення зрозумілим.

Оновлення Steam також дозволяє гравцеві перевірити статус сумісності гри ще до того, як ви вирішите її придбати. Це, безумовно, не дозволить користувачеві купувати ігри, які не підтримують його контролер, що призведе до розчарування.

Чудове доповнення для гравців Steam

Доповнення, безумовно, є гарною новиною для власників консолі PlayStation, які бажають мати звичний досвід гри в іграх у Steam. Хоча деякі гравці на ПК є фанатами клавіатури та миші, інші все ще віддають перевагу джойстикам, і наявність того ж контролера, який вони використовують для гри на консолях, безумовно, є чудовим доповненням до Steam.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Steam добавляет поддержку контроллеров PlayStation 4 и 5

Steam уже давно предлагает поддержку контроллеров для Xbox, однако игрокам PlayStation не было выражено такой же любви. Найти игры с надлежащей поддержкой контроллеров PlayStation было не самой простой задачей. Однако наконец Steam решил эту проблему. Последнее обновление наконец добавило официальную поддержку контроллеров PlayStation, которые теперь будут работать аналогично контроллерам Xbox. Сопряжение контроллеров и поиск игр на платформе станет намного проще. Если у вас есть ПК и PS5, вам не нужно будет покупать контроллер для Xbox, чтобы играть в игры Steam с консольным интерфейсом.

В Steam появилась поддержка контроллеров PlayStation – теперь легко находить поддерживаемые игры

Компания Steam объявила, что библиотека Steam расширила функцию поддержки контроллеров, включив в нее контроллеры PlayStation. Это касается контроллеров DualShock 4 и DualSense, предназначенных для консолей PlayStation 4 и PlayStation 5 соответственно.

Steam Controller Support

В обновлении представлен новый интерфейс, адаптированный к контроллерам. Теперь найти игры, совместимые с консолями PlayStation, стало намного проще. Вы можете легко отфильтровать игры по контроллерам, которые они поддерживают.

Теперь стало проще находить игры, совместимые с определенными контроллерами

На странице магазина конкретной игры Steam также будет показывать список контроллеров, с которыми она совместима. Также будет показано, имеет ли игра полную или частичную поддержку контроллеров. Компания заявляет, что добавила категорию Steam Input API. В ней показано более 200 различных контроллеров, которые хорошо работают с игрой.

Аналогично, вы сможете проверить статус совместимости контроллера в поиске Steam, а также в разделе “Ваша библиотека”. Если один конкретный контроллер рекомендован, магазин также сделает это сообщение понятным.

Обновление Steam также позволяет игроку проверить статус совместимости игры еще до того, как вы решите ее приобрести. Это определенно не позволит пользователю покупать игры, которые не поддерживают его контроллер, что приведет к разочарованию.

Отличное дополнение для игроков Steam

Дополнение, безусловно, является хорошей новостью для владельцев консоли PlayStation, которые хотят иметь привычный опыт игры в играх в Steam. Хотя некоторые игроки на ПК являются фанатами клавиатуры и мыши, другие все еще предпочитают джойстики, и наличие того же контроллера, который они используют для игры на консолях, определенно является отличным дополнением к Steam.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua