Оновлення прошивки Xiaomi Band 8 NFC додає підтримку віджета живлення iOS

Xiaomi Band 8 був офіційно випущений 18 квітня цього року. Звичайна версія продавалася за 239 юанів ($33), а версія з NFC – за 279 юанів ($39). Цей новий розумний браслет тепер має нове оновлення, версію 1.4.178. Це нове оновлення додало кілька функцій, включаючи підтримку автоматичної паузи та запуску під час їзди на велосипеді, а також підтримку віджета заряду акумулятора для iOS. Попередні оновлення прошивки для Xiaomi Band 8 представили різні покращення, такі як зворотний зв’язок з кредитною карткою NFC та оптимізація стабільності мобільного зв’язку iOS і зворотного дзвінка. Ці оновлення сприяли загальному покращенню продуктивності та функціональності пристрою.

Xiaomi Band 8 NFC

Щоб скористатися новими можливостями, представленими у прошивці версії 1.4.178, користувачі iOS можуть виконати наступні кроки, щоб під’єднати Xiaomi Band 8 до своїх пристроїв. Процес містить використання програми Mi Fitness для створення пари між браслетом і пристроєм iOS, що відкриває доступ до нових функцій.

Особливості Xiaomi Band 8

Xiaomi Band 8 оснащений 1,62-дюймовим OLED-дисплеєм Tianma, який підтримує частоту 60 Гц, 326PPI і яскравість 600 ніт. Він має форму злітно-посадкової смуги та безступеневе автоматичне регулювання яскравості. Він також має швидкознімну конструкцію та доступний у двох кольорах: “світло-золотий” і “яскраво-чорний”. Поєднання кольорів в середині оправи також підтримує нову форму намиста.

Ремінець виготовлений з телячої шкіри, а також є подвійне коло з натуральної шкіри. Цей пристрій має понад 200 вбудованих циферблатів. Він також підтримує понад 150 спортивних режимів і має новий режим бігових бобів. Цей новий режим може не лише відстежувати звичайні дані про біг, але й надавати 13 параметрів, таких як каденція, співвідношення кроку до землі та повітря, а також сила приземлення при приземленні. Професійні дані та професійна інтерпретація різних типів даних. Вперше Xiaomi Band 8 підтримує Mi Enjoy Center, який може керувати різноманітними розумними пристроями Xiaomi. Зарядка цього пристрою займає близько 1 години, а типових сценаріїв використання вистачає на 16 днів. У режимі “Завжди на екрані” він може пропрацювати 6 днів.

Завершальні слова

Оновлення прошивки версії 1.4.178 для версії Xiaomi Band 8 NFC приносить значні покращення. Сюди входить підтримка віджета живлення iOS. Це оновлення розширює функціональність пристрою і враховує відгуки користувачів щодо інтеграції з iOS. Також розглядаються основні характеристики розумного браслета для тих, хто не знайомий з ним.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Обновление прошивки Xiaomi Band 8 NFC добавляет поддержку виджета питания iOS

Xiaomi Band 8 был официально выпущен 18 апреля этого года. Обычная версия продавалась за 239 юаней ($33), а версия с NFC – за 279 юаней ($39). Этот новый умный браслет теперь имеет новое обновление, версию 1.4.178. Это новое обновление добавило несколько функций, включая поддержку автоматической паузы и запуска во время езды на велосипеде, а также поддержку виджета заряда аккумулятора для iOS. Предыдущие обновления прошивки для Xiaomi Band 8 представили различные улучшения, такие как обратная связь с кредитной картой NFC и оптимизация стабильности мобильной связи iOS и обратного звонка. Эти обновления способствовали общему улучшению производительности и функциональности устройства.

Xiaomi Band 8 NFC

Особенности Xiaomi Band 8

Xiaomi Band 8 оснащен 1,62-дюймовым OLED-дисплеем Tianma, который поддерживает частоту 60 Гц, 326PPI и яркость 600 нит. Он имеет форму взлетно-посадочной полосы и бесступенчатую автоматическую регулировку яркости. Он также имеет быстросъемную конструкцию и доступен в двух цветах: “светло-золотой” и “ярко-черный”. Сочетание цветов в середине оправы также поддерживает новую форму ожерелья.

Ремешок изготовлен из телячьей кожи, а также есть двойной круг из натуральной кожи. Это устройство имеет более 200 встроенных циферблатов. Он также поддерживает более 150 спортивных режимов и имеет новый режим беговых бобов. Этот новый режим может не только отслеживать обычные данные о беге, но и предоставлять 13 параметров, таких как каденция, соотношение шага к земле и воздуха, а также сила приземления при приземлении. Профессиональные данные и профессиональная интерпретация различных типов данных. Впервые Xiaomi Band 8 поддерживает Mi Enjoy Center, который может управлять различными умными устройствами Xiaomi. Зарядка этого устройства занимает около 1 часа, а типичных сценариев использования хватает на 16 дней. В режиме “Всегда на экране” он может проработать 6 дней.

Завершающие слова

Обновление прошивки версии 1.4.178 для версии Xiaomi Band 8 NFC приносит значительные улучшения. Сюда входит поддержка виджета питания iOS. Это обновление расширяет функциональность устройства и учитывает отзывы пользователей относительно интеграции с iOS. Также рассматриваются основные характеристики умного браслета для тех, кто не знаком с ним.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua