Redmi Watch 4, Redmi Book 16 (2024) та Redmi Buds 5 Pro будуть представлені 29 листопада

Redmi готується представити смартфони Redmi K70, K70E та Redmi K70 Pro в Китаї 29 листопада. Подія відбудеться о 19:00 за місцевим часом, і хоча основна увага буде прикута до цих пристроїв, на виставці будуть представлені й інші продукти. Завдяки цій статті ми можемо підтвердити, що Redmi також анонсує Redmi Book 16 (2024), годинник Redmi Watch 4 наступного покоління та Redmi Buds 5 Pro

Варто зазначити, що ми маємо нові покоління для трьох продуктів, випущених у різний час. Redmi Book 16 отримав останнє оновлення у 2020 році, Redmi Watch 3 з’явився у 2022 році, а Redmi Buds 5 був випущений на початку цього року у вересні. Тепер Xiaomi представляє оновлення для всіх трьох продуктів на одному заході

Redmi Book 16 (2024)

Новий ноутбук може похвалитися дизайном, який дуже схожий на свого попередника. Він також може похвалитися безліччю портів для підключення. Ноутбук має два порти USB Type-A на лівій стороні, один порт USB Type-A, один порт HDMI, один роз’єм для навушників і один порт USB Type-C зліва. Текст на тизері перекладається як “швидка зарядка 47 Вт та висока флагманська продуктивність”. Тизер також підтверджує, що ноутбук буде оснащений новою операційною системою PaperOS від Xiaomi. На жаль, на цей час про ноутбук відомо не так багато деталей

Redmi Watch 4

Наступним пристроєм в черзі на реліз 29 листопада є Redmi Watch 4. Пристрій є прямим продовженням Redmi Watch 3, випущеного минулого року. На тизерному зображенні ми бачимо, що Redmi Watch 4 буде продаватися у двох колірних варіантах — чорному та сріблястому. Пристрій також матиме кілька варіантів ремінців, включаючи ремінець-петлю, коричневий та білий шкіряні ремінці, міланський ремінець з нержавіючої сталі та кремнієвий ремінець. Зображення також показує квадратний циферблат з фізичною коронкою.

Redmi Buds 5 Pro

Redmi Buds 5 Pro

І останнє, але не менш важливе: Redmi також представить Redmi Buds 5 Pro разом з цими пристроями 29 листопада. Як випливає з назви, пристрій буде покращеним варіантом Redmi Buds 5. Наразі не зрозуміло, які саме оновлення відбудуться. Так чи інакше, навушники продаватимуться у синьому, чорному та білому кольорах. Чорний колір матиме шкіряне покриття, а два інших – матове. Ми дізнаємося більше про ці пристрої, як тільки вони стануть офіційними.

Висновок

Xiaomi підтвердила, що ці пристрої з’являться в серії Redmi K70. Вони стануть цікавими оновленнями для портфоліо продуктів Redmi. Ми очікуємо, що компанія розкриє більше деталей через тизери в найближчі кілька днів. У будь-якому випадку, нам не потрібно довго чекати, оскільки запуск наближається.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Redmi Watch 4, Redmi Book 16 (2024) и Redmi Buds 5 Pro будут представлены 29 ноября

Redmi готовится представить смартфоны Redmi K70, K70E и Redmi K70 Pro в Китае 29 ноября. Событие состоится в 19:00 по местному времени, и хотя основное внимание будет приковано к этим устройствам, на выставке будут представлены и другие продукты. Благодаря этой статье мы можем подтвердить, что Redmi также анонсирует Redmi Book 16 (2024), часы Redmi Watch 4 следующего поколения и Redmi Buds 5 Pro.

Стоит отметить, что мы имеем новые поколения для трех продуктов, выпущенных в разное время. Redmi Book 16 получил последнее обновление в 2020 году, Redmi Watch 3 появился в 2022 году, а Redmi Buds 5 был выпущен в начале этого года в сентябре. Теперь Xiaomi представляет обновления для всех трех продуктов на одном мероприятии.

Redmi Book 16 (2024)

Новый ноутбук может похвастаться дизайном, который очень похож на своего предшественника. Он также может похвастаться множеством портов для подключения. Ноутбук имеет два порта USB Type-A на левой стороне, один порт USB Type-A, один порт HDMI, один разъем для наушников и один порт USB Type-C слева. Текст на тизере переводится как “быстрая зарядка 47 Вт и высокая флагманская производительность”. Тизер также подтверждает, что ноутбук будет оснащен новой операционной системой PaperOS от Xiaomi. К сожалению, на данный момент о ноутбуке известно не так много деталей.

Redmi Watch 4

Следующим устройством в очереди на релиз 29 ноября является Redmi Watch 4. Устройство является прямым продолжением Redmi Watch 3, выпущенного в прошлом году. На тизерном изображении мы видим, что Redmi Watch 4 будет продаваться в двух цветовых вариантах – черном и серебристом. Устройство также будет иметь несколько вариантов ремешков, включая ремешок-петлю, коричневый и белый кожаные ремешки, миланский ремешок из нержавеющей стали и кремниевый ремешок. Изображение также показывает квадратный циферблат с физической коронкой.

Redmi Buds 5 Pro

Redmi Buds 5 Pro

И последнее, но не менее важное: Redmi также представит Redmi Buds 5 Pro вместе с этими устройствами 29 ноября. Как следует из названия, устройство будет улучшенным вариантом Redmi Buds 5. Пока не понятно, какие именно обновления произойдут. Так или иначе, наушники будут продаваться в синем, черном и белом цветах. Черный цвет будет иметь кожаное покрытие, а два других — матовое. Мы узнаем больше об этих устройствах, как только они станут официальными.

Вывод

Xiaomi подтвердила, что эти устройства появятся в серии Redmi K70. Они станут интересными обновлениями для портфолио продуктов Redmi. Мы ожидаем, что компания раскроет больше деталей через тизеры в ближайшие несколько дней. В любом случае нам не нужно долго ждать, поскольку запуск приближается.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua