Singles Day у Китаї: Apple зафіксувала рекордно низькі продажі, Huawei в лідерах

Компанія Apple (AAPL.O) зазнала зниження кількості проданих смартфонів під час нещодавнього китайського шопінг-фестивалю Singles Day, згідно з даними Counterpoint Research. Це контрастує з внутрішніми конкурентами Huawei та Xiaomi, які повідомили про значне зростання продажів під час заходу. Згідно з даними дослідницької компанії Counterpoint Research, кількість проданих смартфонів Apple знизилася на 4% у річному обчисленні протягом двотижневого періоду продажів з 30 жовтня по 12 листопада. На противагу цьому, компанії Huawei та Xiaomi продемонстрували значне зростання, збільшивши кількість проданих пристроїв на 66% та 28% у річному обчисленні відповідно за той самий період

Помітне збільшення продажів смартфонів Huawei та Xiaomi сприяло зростанню загальної кількості китайських смартфонів, проданих під час акції Singles Day, на 5% в річному обчисленні, як повідомляє Counterpoint Research

Ціни на останню модель iPhone 15 від Apple починаються від 5 999 юанів ($832), тоді як смартфони Mate 60 від Huawei мають стартову ціну 5 499 юанів ($763). Новітній смартфон Xiaomi Mi 14 коштує від 3 999 юанів ($555)

Рекорд продажів товарів на китайському фестивалі Singles Day China Singles Day

Китайські гіганти електронної комерції, включаючи Alibaba (9988.HK) і JD.com (9618.HK), не розголошують дані про продажі на фестивалі Singles Day, що є відходом від практики, яка припинилася минулого року. Однак JD.com зазначив, що обсяг транзакцій з продукцією Apple на його платформі перевищив 10 мільярдів юанів (1,39 мільярда доларів США) в період святкування Singles Day. Представник Xiaomi заявив, що компанія досягла сукупної валової вартості товарів на суму понад 22,4 мільярда юанів під час торгової феєрії на Singles Day.

Аналітики вказують на те, що китайський ринок смартфонів готовий до відновлення. Дослідницька компанія IDC очікує зростання продажів у четвертому кварталі в річному обчисленні, що знаменує собою поворот після десяти кварталів поспіль зниження постачання. Інтенсивна конкуренція між моделями смартфонів посилилася напередодні щорічного шопінг-гала, коли найбільші китайські платформи електронної комерції надавали значні знижки на iPhone від Apple протягом усього періоду розпродажів

Apple представила серію iPhone 15 наприкінці вересня, приблизно через місяць після того, як Huawei випустила лінійку смартфонів Mate 60, що працюють на базі самостійно розробленого Huawei передового чіпа. Серія Mate 60 отримала значну патріотичну підтримку в Китаї, і ентузіасти висловлювали думку, що вона демонструє, як Huawei успішно подолала багаторічний експортний контроль, запроваджений Сполученими Штатами, який спочатку створював труднощі для її бізнесу з виробництва смартфонів.

Причина повільних продажів Apple на китайському фестивалі “Singles Day”China Singles Day

Наприкінці жовтня Xiaomi представила свою флагманську серію смартфонів Mi 14. Генеральний директор компанії Лей Цзюнь оголосив, що продажі нової лінійки перевищили 1 мільйон одиниць незабаром після її випуску. Аналітики Counterpoint пояснюють мляві показники Apple під час фестивалю Singles Day не лише конкуренцією з боку вітчизняних конкурентів, але й проблемами з ланцюжком постачання, які обмежили доступність нових моделей iPhone 15.

Іван Лам, старший аналітик з питань виробництва в Counterpoint, зазначив: “Apple покращує свої показники порівняно з минулим місяцем, але, схоже, все ще існують проблеми з постачанням” Він висловив сподівання, що ситуація з постачання для Apple скоро нормалізується.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Singles Day в Китае: Apple зафиксировала рекордно низкие продажи, Huawei в лидерах

Компания Apple (AAPL.O) потерпела снижение количества проданных смартфонов во время недавнего китайского шопинг-фестиваля Singles Day, согласно данным Counterpoint Research. Это контрастирует с внутренними конкурентами Huawei и Xiaomi, которые сообщили о значительном росте продаж во время мероприятия. Согласно данным исследовательской компании Counterpoint Research, количество проданных смартфонов Apple снизилось на 4% в годовом исчислении в течение двухнедельного периода продаж с 30 октября по 12 ноября. В противовес этому, компании Huawei и Xiaomi продемонстрировали значительный рост, увеличив количество проданных устройств на 66% и 28% в годовом исчислении соответственно за тот же период

Заметное увеличение продаж смартфонов Huawei и Xiaomi способствовало росту общего количества китайских смартфонов, проданных во время акции Singles Day, на 5% в годовом исчислении, как сообщает Counterpoint Research

Цены на последнюю модель iPhone 15 от Apple начинаются от 5 999 юаней ($832), тогда как смартфоны Mate 60 от Huawei имеют стартовую цену 5 499 юаней ($763). Новейший смартфон Xiaomi Mi 14 стоит от 3 999 юаней ($555)

Рекорд продаж товаров на китайском фестивале Singles Day

China Singles Day

Китайские гиганты электронной коммерции, включая Alibaba (9988.HK) и JD.com (9618.HK), не разглашают данные о продажах на фестивале Singles Day, что является отходом от практики, которая прекратилась в прошлом году. Однако JD.com отметил, что объем транзакций с продукцией Apple на его платформе превысил 10 миллиардов юаней (1,39 миллиарда долларов США) в период празднования Singles Day. Представитель Xiaomi заявил, что компания достигла совокупной валовой стоимости товаров на сумму более 22,4 миллиарда юаней во время торговой феерии на Singles Day.

Аналитики указывают на то, что китайский рынок смартфонов готов к восстановлению. Исследовательская компания IDC ожидает роста продаж в четвертом квартале в годовом исчислении, что знаменует собой поворот после десяти кварталов подряд снижения поставок. Интенсивная конкуренция между моделями смартфонов усилилась в преддверии ежегодного шопинг-гала, когда крупнейшие китайские платформы электронной коммерции предоставляли значительные скидки на iPhone от Apple в течение всего периода распродаж

Apple представила серию iPhone 15 в конце сентября, примерно через месяц после того, как Huawei выпустила линейку смартфонов Mate 60, работающих на базе самостоятельно разработанного Huawei передового чипа. Серия Mate 60 получила значительную патриотическую поддержку в Китае, и энтузиасты высказывали мнение, что она демонстрирует, как Huawei успешно преодолела многолетний экспортный контроль, введенный Соединенными Штатами, который изначально создавал трудности для ее бизнеса по производству смартфонов.

Причина медленных продаж Apple на китайском фестивале “Singles Day”

China Singles DayВ конце октября Xiaomi представила свою флагманскую серию смартфонов Mi 14. Генеральный директор компании Лэй Цзюнь объявил, что продажи новой линейки превысили 1 миллион единиц вскоре после ее выпуска. Аналитики Counterpoint объясняют вялые показатели Apple во время фестиваля Singles Day не только конкуренцией со стороны отечественных конкурентов, но и проблемами с цепочкой поставок, которые ограничили доступность новых моделей iPhone 15.

Иван Лам, старший аналитик по вопросам производства в Counterpoint, отметил: “Apple улучшает свои показатели по сравнению с прошлым месяцем, но, похоже, все еще существуют проблемы с поставками” Он выразил надежду, что ситуация с поставками для Apple скоро нормализуется.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua